Hledat

Ubytování

Ubytování město Vatera

Ve městě Vatera (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vatera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vatera

Mais Studios

9,2

Mais Studios

Ubytování (Apartmány) Mais Studios. Located 1 km from Vatera Beach, Mais Studios offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Mais Studios se nachází ve městě Vatera (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ta Kalamakia Apartments

8,6

Ta Kalamakia Apartments

Ubytování (Apartmány) Ta Kalamakia Apartments. Offering accommodation with air conditioning, Ta Kalamakia Apartments is set in Vatera, just 20 metres from Vatera Beach. Ubytování Ta Kalamakia Apartments se nachází ve městě Vatera (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aphrodite Beach Hotel

8,5

Aphrodite Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Aphrodite Beach Hotel. Aphrodite se nachází na více než 10 km dlouhé, nádherné pláži Vatera. Patří mezi jeden z nejatraktivnějších moderních hotelů na ostrově Lesbos. Ubytování Aphrodite Beach Hotel se nachází ve městě Vatera (Řecko - Lesvos).

Morfoula

8,5

Morfoula

Ubytování (Aparthotel) Morfoula. Located just 20 metres from Vatera Beach, Morfoula offers rooms that open to a balcony. It features a restaurant, while free WiFi is available in all... Ubytování Morfoula se nachází ve městě Vatera (Řecko - Lesvos).

ΕΔΕΜ

ΕΔΕΜ

Ubytování (Aparthotel) ΕΔΕΜ. Located 1 km from Vatera Beach, ΕΔΕΜ offers a garden, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování ΕΔΕΜ se nachází ve městě Vatera (Řecko - Lesvos). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Epar.Od. Polichnitou-Megalochoriou

Holiday home Epar.Od. Polichnitou-Megalochoriou

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Epar.Od. Polichnitou-Megalochoriou. Holiday home Epar.Od. Polichnitou-Megalochoriou offers accommodation in Vatera, 2.3 km from Vatera Beach. Ubytování Holiday home Epar.Od. Polichnitou-Megalochoriou se nachází ve městě Vatera (Řecko - Lesvos).

Ubytování ve městě Vatera

Město Vatera se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Vatera.