Hledat

Ubytování

Ubytování město Varena

Ve městě Varena (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Varena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Varena

Grizzly Haus

9,6

Grizzly Haus

Ubytování (Bed and breakfast) Grizzly Haus. Grizzly Haus se nachází v obci Varena, 31 km od jezera Carezza, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grizzly Haus se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpino

9,5

Hotel Alpino

Ubytování (Hotel) Hotel Alpino. Hotel Alpino je situován v městečku Varena, necelé 2 km od lanovky Doss Dei Laresi. Ubytování Hotel Alpino se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI appart&rooms

9,4

DOLOMITI appart&rooms

Ubytování (Hotel) DOLOMITI appart&rooms. DOLOMITI appart&rooms nabízí klasicky zařízené pokoje s výhledem na hory, bezplatnou saunu, vířivku a fitness centrum. Ubytování DOLOMITI appart&rooms se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schwarzhorn

9,4

Chalet Schwarzhorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Schwarzhorn. Chalet Schwarzhorn se nachází ve Vareně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 40 km od Canazei. Ubytování Chalet Schwarzhorn se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness

9,1

Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness

Ubytování (Hotel) Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness. Berghotel Jochgrimm nabízí výhled na Dolomity, volný vstup do wellness centra, zahradu, sluneční terasu, pokoje v alpském stylu se satelitní TV s plochou... Ubytování Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet montagna e relax Volpe Rossa

7,3

Chalet montagna e relax Volpe Rossa

Ubytování (Venkovský dům) Chalet montagna e relax Volpe Rossa. Zrekonstruovaná horská chata Volpe Rossa se nachází přibližně 1,5 km od lyžařského vleku Cermis, nedaleko výchozích bodů pro výlety a procházky po okolí, a... Ubytování Chalet montagna e relax Volpe Rossa se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Le Coccinelle

Appartamento Le Coccinelle

Ubytování (Apartmány) Appartamento Le Coccinelle. Appartamento Le Coccinelle se nachází ve Vareně a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 23 km od Bolzana. Ubytování Appartamento Le Coccinelle se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Varena

Město Varena se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Varena.