Hledat

Ubytování

Ubytování město Varena

Ve městě Varena (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Varena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Varena

Appartamento ai larici, rustico ed elegante

9,7

Appartamento ai larici, rustico ed elegante

UbytováníAppartamento ai larici, rustico ed elegante. Appartamento ai larici, rustico ed elegante se nachází ve Vareně. 30 km od jezera Carezza. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento ai larici, rustico ed elegante se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grizzly Haus

9,6

Grizzly Haus

Ubytování (Bed and breakfast) Grizzly Haus. Grizzly Haus se nachází v obci Varena, 31 km od jezera Carezza, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grizzly Haus se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Alessia

9,6

Appartamento Alessia

UbytováníAppartamento Alessia. Appartamento Alessia se nachází ve Vareně. Nachází se 30 km od jezera Carezza a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Appartamento Alessia se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpino

9,5

Hotel Alpino

Ubytování (Hotel) Hotel Alpino. Hotel Alpino je situován v městečku Varena, necelé 2 km od lanovky Doss Dei Laresi. Ubytování Hotel Alpino se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI appart&rooms

9,4

DOLOMITI appart&rooms

Ubytování (Hotel) DOLOMITI appart&rooms. DOLOMITI appart&rooms nabízí klasicky zařízené pokoje s výhledem na hory, bezplatnou saunu, vířivku a fitness centrum. Ubytování DOLOMITI appart&rooms se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schwarzhorn

9,4

Chalet Schwarzhorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Schwarzhorn. Chalet Schwarzhorn se nachází ve Vareně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 40 km od Canazei. Ubytování Chalet Schwarzhorn se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gialla

9,3

Casa Gialla

UbytováníCasa Gialla. Casa Gialla se nachází ve Vareně, 30 km od jezera Carezza, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování Casa Gialla se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Pensione Serenetta

9,3

Albergo Pensione Serenetta

UbytováníAlbergo Pensione Serenetta. Albergo Pensione Serenetta se nachází ve Vareně, 30 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Albergo Pensione Serenetta se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness

9,1

Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness

Ubytování (Hotel) Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness. Berghotel Jochgrimm nabízí výhled na Dolomity, volný vstup do wellness centra, zahradu, sluneční terasu, pokoje v alpském stylu se satelitní TV s plochou... Ubytování Berghotel Jochgrimm - Alpine Wellness se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lo Chalet delle Ville

8,8

Lo Chalet delle Ville

UbytováníLo Chalet delle Ville. Jezero Carezza je vzdálené 28 km. Lo Chalet delle Ville nabízí ubytování, restauraci, zahradu, sdílený lounge a terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Lo Chalet delle Ville se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alla Rocca

8,7

Hotel Alla Rocca

UbytováníHotel Alla Rocca. Hotel Alla Rocca se nachází ve městě Varena, 3 km od lyžařských vleků Cavalese Doss dei Laresi. Ubytování Hotel Alla Rocca se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet montagna e relax Volpe Rossa

7,3

Chalet montagna e relax Volpe Rossa

Ubytování (Venkovský dům) Chalet montagna e relax Volpe Rossa. Zrekonstruovaná horská chata Volpe Rossa se nachází přibližně 1,5 km od lyžařského vleku Cermis, nedaleko výchozích bodů pro výlety a procházky po okolí, a... Ubytování Chalet montagna e relax Volpe Rossa se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Molteni, Ville di Fiemme, Varena

Villa Molteni, Ville di Fiemme, Varena

UbytováníVilla Molteni, Ville di Fiemme, Varena. Villa Molteni, Ville di Fiemme, Varena se nachází asi 30 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Molteni, Ville di Fiemme, Varena se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Le Coccinelle

Appartamento Le Coccinelle

Ubytování (Apartmány) Appartamento Le Coccinelle. Appartamento Le Coccinelle se nachází ve Vareně a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 23 km od Bolzana. Ubytování Appartamento Le Coccinelle se nachází ve městě Varena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Varena

Město Varena se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Varena.