Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Valašské Meziříčí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valašské Meziříčí

Penzion Ivana

9,7

Penzion Ivana

Ubytování (Apartmány) Penzion Ivana. Penzion Ivana je situovaný v klidné oblasti, 6 km od centra Valašského Meziříčí. Ubytování Penzion Ivana se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Na kraji lesa

9,6

Penzion Na kraji lesa

Ubytování (Penzion) Penzion Na kraji lesa. Čtyřhvězdičkový Penzion Na kraji lesa se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a gril. Součástí penzionu je mezinárodní restaurace. Ubytování Penzion Na kraji lesa se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Na kraji lesa má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Na kraji lesa momentálně evidujeme 254 recenzí.

Hotel Rajka

9,5

Hotel Rajka

Ubytování (Hotel) Hotel Rajka. Hotel Rajka se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Rajka se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Rajka má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Rajka momentálně evidujeme 196 recenzí.

Penzion Reichova vila

9,5

Penzion Reichova vila

Ubytování (Penzion) Penzion Reichova vila. Penzion Reichova vila sídlí v historickém domě z roku 1859, který stojí ve Valašském Meziříčí, 500 metrů od zámku Kinských. Ubytování Penzion Reichova vila se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Reichova vila má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Reichova vila momentálně evidujeme 495 recenzí.

Vila Encore

9,4

Vila Encore

Ubytování (Penzion) Vila Encore. Vila Encore se nachází ve Valašském Meziříčí, 10 minut chůze od zámku Kinských. Ubytování Vila Encore se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Vila Encore má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vila Encore momentálně evidujeme 317 recenzí.

Sport MOTEL BEČVA

9,4

Sport MOTEL BEČVA

Ubytování (Motel) Sport MOTEL BEČVA. SPORT MOTEL - BEČVA se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. Součástí všech pokojů je balkon. Ubytování Sport MOTEL BEČVA se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).

Sport Motel

9,3

Sport Motel

Ubytování (Motel) Sport Motel. Sport Motel je vzdálen 200 metrů od centra Valašského Meziříčí a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. V budově hotelu je i pekárna a vinotéka. Ubytování Sport Motel se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Sport Motel má celkové hodnocení 9,3. Pro Motel Sport Motel momentálně evidujeme 419 recenzí.

Na Šištotě 628

9,2

Na Šištotě 628

UbytováníNa Šištotě 628. Na Šištotě 628 se nachází ve Valašském Meziříčí, 24 km od hradu Štramberk a Trúby a 34 km od golfového rezortu Prosper Čeladná. Ubytování Na Šištotě 628 se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).

Penzion ValMez

9,1

Penzion ValMez

Ubytování (Penzion) Penzion ValMez. Penzion ValMez se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion ValMez se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion ValMez má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion ValMez momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Abácie & Wellness

8,6

Hotel Abácie & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Abácie & Wellness. Hotel Abácie Wellness stojí blízko soutoku Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Pyšní se moderním butikovým wellness centrem s krytým bazénem. Ubytování Hotel Abácie & Wellness se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Abácie & Wellness má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Abácie & Wellness momentálně evidujeme 153 recenzí.

Zámecký Penzion

8,4

Zámecký Penzion

Ubytování (Penzion) Zámecký Penzion. Zámecký Penzion sídlí v zámku v centru Valašského Meziříčí, 15 km od skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Ubytování Zámecký Penzion se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Zámecký Penzion má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Zámecký Penzion momentálně evidujeme 98 recenzí.

Penzion For You

8,3

Penzion For You

Ubytování (Penzion) Penzion For You. Penzion For You se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion For You se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion For You má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion For You momentálně evidujeme 106 recenzí.

Penzion Tenis Klub DEZA

8,2

Penzion Tenis Klub DEZA

Ubytování (Penzion) Penzion Tenis Klub DEZA. Penzion Tenis Klub DEZA se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí terasu, sdílený lounge a restauraci. Ubytování Penzion Tenis Klub DEZA se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).

Hotel Apollo

Hotel Apollo

Ubytování (Hotel) Hotel Apollo. Hotel Apollo se nachází ve Valašském Meziříčí a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Hotel Apollo se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).

Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt

Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt

Ubytování (Privát) Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt. Privát Pokoj s internetem pro studijní a pracovní pobyt se nachází v budově z roku 1925 ve Valašském Meziříčí a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou... Ubytování Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Privát Pokoj s internetem pro studijni a pracovni pobyt nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovna Valmez

Ubytovna Valmez

Ubytování (Privát) Ubytovna Valmez. Set in Valašské Meziříčí, Ubytovna Valmez offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytovna Valmez se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Nový Štěpánov

Penzion Nový Štěpánov

Ubytování (Penzion) Penzion Nový Štěpánov. Penzion Nový Štěpánov se nachází ve Valašském Meziříčí. Nabízí rodinné pokoje, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Nový Štěpánov se nachází ve městě Valašské Meziříčí (Česko - Zlínský kraj).