Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Valašské Klobouky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valašské Klobouky

Ubytování U Františka

8,2

Ubytování U Františka

Ubytování (Penzion) Ubytování U Františka. Ubytování U Františka se nachází ve Valašských Kloboukách a nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Františka se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Františka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Ubytování U Františka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Horský Hotel Jelenovská

7,8

Horský Hotel Jelenovská

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Jelenovská. Tříhvězdičkový Horský Hotel Jelenovská se nachází ve Valašských Kloboukách a nabízí sezonní venkovní bazén a zahradu s terasou. Ubytování Horský Hotel Jelenovská se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Jelenovská má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Horský Hotel Jelenovská momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Alfacentrum

7,7

Hotel Alfacentrum

Ubytování (Hotel) Hotel Alfacentrum. Hotel Alfacentrum se nachází v centru obce Valašské Klobouky uprostřed biosférické rezervace Bílé Karpaty, která je pod ochranou organizace UNESCO. Ubytování Hotel Alfacentrum se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Alfacentrum má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Alfacentrum momentálně evidujeme 78 recenzí.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE

Ubytování (Hotel) HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE. HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE features air-conditioned accommodation in Valašské Klobouky. Among the various facilities are a bar and a terrace. Ubytování HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský hotel Jelenovská

Horský hotel Jelenovská

Ubytování (Hotel) Horský hotel Jelenovská. Horský hotel Jelenovská se nachází ve Valašských Kloboukách a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu. Ubytování Horský hotel Jelenovská se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Calmare Hotel

Calmare Hotel

Ubytování (Hotel) Calmare Hotel. Located in Valašské Klobouky, Calmare Hotel features a bar. Ubytování Calmare Hotel se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Královec

Královec

Ubytování (Penzion) Královec. Královec jsou chaty situované ve Valašských Kloboukách. K dispozici je zahrada a terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Královec se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Královec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.