Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Valašské Klobouky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valašské Klobouky

Mountain Lodge Azzy, surrounded by Ultimate Peace!

9,6

Mountain Lodge Azzy, surrounded by Ultimate Peace!

UbytováníMountain Lodge Azzy, surrounded by Ultimate Peace!. Mountain Lodge Azzy, obklopen Ultimate Peace! Nachází se ve Valašských Kloboukách a nabízí venkovní bazén, terasu a gril. Ubytování Mountain Lodge Azzy, surrounded by Ultimate Peace! se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Jozef

9,5

Jozef

UbytováníJozef. Jozef se nachází ve Valašských Kloboukách ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jozef se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Roztomilá a utulná chata Azzy na samotě v lese.

8,7

Roztomilá a utulná chata Azzy na samotě v lese.

UbytováníRoztomilá a utulná chata Azzy na samotě v lese.. Roztomilá a umělá chata Azzy na samotě. Nachází se ve Valašských Kloboukách. V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a rybaření. Ubytování Roztomilá a utulná chata Azzy na samotě v lese. se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Ubytování U Františka

8,2

Ubytování U Františka

Ubytování (Penzion) Ubytování U Františka. Ubytování U Františka se nachází ve Valašských Kloboukách a nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Františka se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Ubytování U Františka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Ubytování U Františka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Horská chata Jiřinka

8

Horská chata Jiřinka

UbytováníHorská chata Jiřinka. Horská chata Jiřinka se nachází ve Valašských Kloboukách. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Horská chata Jiřinka se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Horský Hotel Jelenovská

7,8

Horský Hotel Jelenovská

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Jelenovská. Tříhvězdičkový Horský Hotel Jelenovská se nachází ve Valašských Kloboukách a nabízí sezonní venkovní bazén a zahradu s terasou. Ubytování Horský Hotel Jelenovská se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Horský Hotel Jelenovská má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Horský Hotel Jelenovská momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Alfacentrum

7,7

Hotel Alfacentrum

Ubytování (Hotel) Hotel Alfacentrum. Hotel Alfacentrum se nachází v centru obce Valašské Klobouky uprostřed biosférické rezervace Bílé Karpaty, která je pod ochranou organizace UNESCO. Ubytování Hotel Alfacentrum se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Alfacentrum má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Alfacentrum momentálně evidujeme 78 recenzí.

Rekreační středisko Královec

5,7

Rekreační středisko Královec

UbytováníRekreační středisko Královec. Rekreační středisko Královec se nachází ve Valašských Kloboukách ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Rekreační středisko Královec se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE

Ubytování (Hotel) HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE. HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE features air-conditioned accommodation in Valašské Klobouky. Among the various facilities are a bar and a terrace. Ubytování HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ U RADNICE se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Horský hotel Jelenovská

Horský hotel Jelenovská

Ubytování (Hotel) Horský hotel Jelenovská. Horský hotel Jelenovská se nachází ve Valašských Kloboukách a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu. Ubytování Horský hotel Jelenovská se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Útulná chata na horách

Útulná chata na horách

UbytováníÚtulná chata na horách. Útulná chata na horách is set in Valašské Klobouky. Guests staying at this apartment have access to free WiFi, a fully equipped kitchenette, and a balcony. Ubytování Útulná chata na horách se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Calmare Hotel

Calmare Hotel

Ubytování (Hotel) Calmare Hotel. Located in Valašské Klobouky, Calmare Hotel features a bar. Ubytování Calmare Hotel se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česko - Zlínský kraj).

Královec

Královec

Ubytování (Penzion) Královec. Královec jsou chaty situované ve Valašských Kloboukách. K dispozici je zahrada a terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Královec se nachází ve městě Valašské Klobouky (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Penzion Královec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.