Hledat

Ubytování

Ubytování město Ustica

Ve městě Ustica (Itálie) máme celkem 54 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ustica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ustica

Casa Azzurra con vista Mare

10

Casa Azzurra con vista Mare

UbytováníCasa Azzurra con vista Mare. Casa Azzurra con vista Mare se nachází v Ustici. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Azzurra con vista Mare se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Le Case di Mamma Carmela

10

Le Case di Mamma Carmela

UbytováníLe Case di Mamma Carmela. Le Case di Mamma Carmela se nachází v Ustici a nabízí zahradu, zeleninovou zahradu a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Le Case di Mamma Carmela se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

VILLA LA NERA

9,8

VILLA LA NERA

UbytováníVILLA LA NERA. VILLA LA NERA se nachází v Ustici a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování VILLA LA NERA se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Clelia Case Centro Storico

9,7

Clelia Case Centro Storico

Ubytování (Prázdninové domy) Clelia Case Centro Storico. Clelia Case Centro Storico se nachází v Ustici a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování Clelia Case Centro Storico se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Clelia Case Vista Mare

9,7

Clelia Case Vista Mare

Ubytování (Apartmán) Clelia Case Vista Mare. Clelia Case Vista Mare se nachází v Ustici a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování Clelia Case Vista Mare se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Tufo

9,7

Casa Tufo

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Tufo. Casa Tufo se nachází v Ustici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Tufo se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Terranova

9,6

Casa Terranova

UbytováníCasa Terranova. Casa Terranova se nachází na ostrově Ustica a nabízí zahradu. Každé ráno se podává typická italská snídaně. Ubytování Casa Terranova se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Gina e Pietro

9,5

Casa Gina e Pietro

UbytováníCasa Gina e Pietro. Casa Gina e Pietro se nachází v Ustici. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Gina e Pietro se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Sotto la Torre e sopra il Porticciolo

9,4

Sotto la Torre e sopra il Porticciolo

UbytováníSotto la Torre e sopra il Porticciolo. Sotto la Torre e sopra il Porticciolo se nachází v Ustici a nabízí bazén s výhledem, zahradu a gril. Nabízí rodinné pokoje a venkovní krb. Ubytování Sotto la Torre e sopra il Porticciolo se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Solares Case Vacanze

9,4

Solares Case Vacanze

UbytováníSolares Case Vacanze. Solares Case Vacanze nabízí ubytování s terasou v Ustici. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu s bidetem, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Solares Case Vacanze se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Ustica Mari e Carlo Contrada Ogliastrello

9,3

Ustica Mari e Carlo Contrada Ogliastrello

Ubytování (Vila) Ustica Mari e Carlo Contrada Ogliastrello. Ustica Mari e Carlo Contrada Ogliastrello se nachází v obci Ustica, pouhých 90 metrů od ostrova Ustica, a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou... Ubytování Ustica Mari e Carlo Contrada Ogliastrello se nachází ve městě (Itálie - Ustica).

Ustum

9,3

Ustum

UbytováníUstum. Ustum se nachází v Ustici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Ustum se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Sogni Nel Blu

9,3

Sogni Nel Blu

UbytováníSogni Nel Blu. Sogni Nel Blu se nachází v centru obce Ustica. Nabízí sluneční terasu s výhledem na moře a přístav. Ubytování Sogni Nel Blu se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Le Terrazze sul mare

9,3

Le Terrazze sul mare

Ubytování (Apartmány) Le Terrazze sul mare. Le Terrazze sul mare se nachází na ostrově Ustica. Nabízí výhled na přístav, sezónní sluneční terasu o rozloze 400 m2 s malým nadzemním bazénem a... Ubytování Le Terrazze sul mare se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

B&B Caserta

9,3

B&B Caserta

Ubytování (Apartmán) B&B Caserta. B&B Caserta se nachází na ostrově Ustica. Má terasu a zahradu s grilem. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Caserta se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Agriturismo Pagliuzzo

9,2

Agriturismo Pagliuzzo

Ubytování (Prázdninové domy) Agriturismo Pagliuzzo. Agriturismo Pagliuzzo se nachází v Ustici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Agriturismo Pagliuzzo se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Spaziosa al centro di Ustica

9,2

Casa Spaziosa al centro di Ustica

UbytováníCasa Spaziosa al centro di Ustica. Casa Spaziosa al centro nabízí ubytování s balkonem. di Ustica se nachází v Ustici. Ubytování Casa Spaziosa al centro di Ustica se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casetta Milu’

9,2

Casetta Milu’

Ubytování (Prázdninové domy) Casetta Milu’. Casetta Milu' se nachází v Ustici. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Casetta Milu’ se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Gigé

9,2

Casa Gigé

UbytováníCasa Gigé. Casa Gigé se nachází v Ustici a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Casa Gigé se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

La Casetta di Ninetta

9,1

La Casetta di Ninetta

Ubytování (Apartmán) La Casetta di Ninetta. La Casetta di Ninetta se nachází v obci Ustica, 300 metrů od obce Ustica a 2,2 km od ostrova Isola di Ustica. Nabízí gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování La Casetta di Ninetta se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

casa delle palme

9,1

casa delle palme

Ubytovánícasa delle palme. Casa delle palme se nachází v Ustici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, zahradu a restauraci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa delle palme se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Usticaappartamenti Ca'serta

9,1

Usticaappartamenti Ca'serta

UbytováníUsticaappartamenti Ca'serta. Usticaappartamenti Ca'serta se nachází v Ustici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na moře a přístupem do solária. Ubytování Usticaappartamenti Ca'serta se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Villa Paso

9,1

Villa Paso

UbytováníVilla Paso. Villa Paso se nachází v Ustici a nabízí terasu. Vila se zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Paso se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Cottage sul Mare

9,1

Cottage sul Mare

Ubytování (Apartmán) Cottage sul Mare. Cottage sul Mare se nachází v Ustici, 500 metrů od Ustice a 2,4 km od ostrova Ustica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cottage sul Mare se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Agriturismo Hibiscus

9,1

Agriturismo Hibiscus

Ubytování (Farma) Agriturismo Hibiscus. Rodinný Agriturismo Hibiscus je obklopen středomořskou zahradou a nachází se 200 metrů od moře na ostrově Ustica. Ubytování Agriturismo Hibiscus se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Amazing home in Ustica with

9

Amazing home in Ustica with

Ubytování (Prázdninové domy) Amazing home in Ustica with. Amazing home in Ustica with se nachází v Ustici, 2,3 km od ostrova Isola di Ustica, a nabízí ubytování s výhledem na moře. Ubytování Amazing home in Ustica with se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Rosa

9

Casa Rosa

UbytováníCasa Rosa. Casa Rosa se nachází v Ustici a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Hotel Clelia

9

Hotel Clelia

Ubytování (Hotel) Hotel Clelia. Hotel Clelia se nachází v historickém centru města Ustica, 5 minut chůze od přístavu a hlavního náměstí ostrova. Ubytování Hotel Clelia se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Nadip

9

Casa Nadip

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Nadip. Casa Nadip se nachází v Ustici. Prázdninový dům má terasu, 1 ložnici, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Casa Nadip se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

La Villa di Nino

9

La Villa di Nino

Ubytování (Apartmány) La Villa di Nino. La Villa di Nino se nachází v Ustici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 1,9 km od ostrova Isola di Ustica. Ubytování La Villa di Nino se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

La Terrazza dei Sogni

8,9

La Terrazza dei Sogni

Ubytování (Apartmán) La Terrazza dei Sogni. La Terrazza dei Sogni se nachází v Ustici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Výhled směřuje na město. Ubytování La Terrazza dei Sogni se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Nica

8,9

Casa Nica

UbytováníCasa Nica. Casa Nica se nachází v Ustici a nabízí zahradu a gril. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Nica se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

AZALEA

8,8

AZALEA

UbytováníAZALEA. AZALEA se nachází v Ustici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování AZALEA se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Baglio Antico Forno

8,7

Baglio Antico Forno

Ubytování (Penzion) Baglio Antico Forno. Baglio Antico Forno se nachází na ostrově Ustica v historické lávové boudě, 550 metrů od přístaviště trajektů. Ubytování Baglio Antico Forno se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

UsticaTour Apartments and Villas

8,7

UsticaTour Apartments and Villas

Ubytování (Prázdninové domy) UsticaTour Apartments and Villas. UsticaTour Apartments and Villas se nachází v Ustici, 300 metrů od Ustice a 2,2 km od ostrova Ustica. Ubytování UsticaTour Apartments and Villas se nachází ve městě (Itálie - Ustica).

Appartamento al centro di Ustica

8,7

Appartamento al centro di Ustica

UbytováníAppartamento al centro di Ustica. Appartamento al centro di Ustica se nachází v Ustici. Ubytování Appartamento al centro di Ustica se nachází ve městě (Itálie - Ustica).

Principessa Giulia

8,6

Principessa Giulia

Ubytování (Apartmán) Principessa Giulia. Principessa Giulia se nachází v Ustici a nabízí ubytování s balkonem. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Principessa Giulia se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Hotel Ariston

8,6

Hotel Ariston

UbytováníHotel Ariston. Hotel Ariston poskytuje výhled na přístav Cala Santa Maria v Ustici. Ubytování Hotel Ariston se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Residence Stella Marina

8,5

Residence Stella Marina

UbytováníResidence Stella Marina. Residence Stella Marina nabízí panoramatický výhled na přístav Ustica na východě ostrova u pobřeží Sicílie. Ubytování Residence Stella Marina se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Geloso

8,5

Casa Geloso

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Geloso. Casa Geloso nabízí ubytování s terasou v Ustici. Některé apartmány jsou klimatizované a mají balkon a/nebo posezení s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Geloso se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Residence Timeo

8,4

Residence Timeo

Ubytování (Apartmány) Residence Timeo. Residence Timeo se nachází v omezené dopravní zóně, 100 metrů od centra ostrova Ustica. Nabízí moderní klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Timeo se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Alla Pennina

8,4

Alla Pennina

Ubytování (Apartmán) Alla Pennina. Alla Pennina se nachází v Ustici, 300 metrů od Ustice a 2,4 km od ostrova Ustica. Nabízí terasu a klimatizaci. Výhled směřuje na moře a město. Ubytování Alla Pennina se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Apartment Sophia

8,3

Apartment Sophia

UbytováníApartment Sophia. Apartment Sophia se nachází v Ustici a nabízí zahradu. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sophia se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Casa Nicoletta

8,3

Casa Nicoletta

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Nicoletta. Casa Nicoletta se nachází v Ustici a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Nicoletta se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Villa Faraglioni

8

Villa Faraglioni

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Faraglioni. Villa Faraglioni se nachází v Ustici. Tento prázdninový dům nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Faraglioni se nachází ve městě (Itálie - Ustica).

Case del Tramonto

7,9

Case del Tramonto

Ubytování (Apartmány) Case del Tramonto. Case del Tramonto se nachází v Ustici a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Case del Tramonto se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Mads Apartaments

7,7

Mads Apartaments

UbytováníMads Apartaments. Mads Apartaments se nachází v Ustici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Mads Apartaments se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

A casa da Pia

7,5

A casa da Pia

Ubytování (Apartmán) A casa da Pia. A casa da Pia se nachází v Ustici. Výhled směřuje na moře. Ubytování A casa da Pia se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Joys Spalmatore Retreat

Joys Spalmatore Retreat

UbytováníJoys Spalmatore Retreat. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Joys Spalmatore Retreat is set in Ustica. Ubytování Joys Spalmatore Retreat se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Nice apartment in Ustica with 2 Bedrooms

Nice apartment in Ustica with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Nice apartment in Ustica with 2 Bedrooms. Nice apartment in Ustica with 2 Bedrooms se nachází v Ustici, 400 metrů od Punta San Paolo a 700 metrů od Punta Galera, a nabízí výhled na moře. Ubytování Nice apartment in Ustica with 2 Bedrooms se nachází ve městě Ustica (Itálie - Ustica).

Via San Bartolomeo primo piano e terrazzo

Via San Bartolomeo primo piano e terrazzo

Ubytování (Apartmán) Via San Bartolomeo primo piano e terrazzo. Via San Bartolomeo primo piano e terrazzo se nachází v Ustici a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Via San Bartolomeo primo piano e terrazzo se nachází ve městě (Itálie - Ustica).

Ubytování ve městě Ustica

Město Ustica se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 54 hotelů a ubytování ve městě Ustica.