Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Turnov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Turnov

Penzion Bejby Turnov

9,8

Penzion Bejby Turnov

Ubytování (Penzion) Penzion Bejby Turnov. Penzion Bejby Turnov nabízí zahradu, dětské hřiště, restauraci a bar. Ubytování Penzion Bejby Turnov se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šimákova Vila

9,6

Apartments Šimákova Vila

Ubytování (Apartmán) Apartments Šimákova Vila. Apartmány Šimákova Vila nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Šimákova Vila se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Šimákova Vila má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Šimákova Vila momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartments Kozákov

9,6

Apartments Kozákov

Ubytování (Apartmán) Apartments Kozákov. Apartmány Kozákov se nacházejí v Tatobitech, 3,9 km od Kozákova. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Kozákov se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Kozákov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Kozákov momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmány Český Ráj

9,4

Apartmány Český Ráj

Ubytování (Apartmán) Apartmány Český Ráj. Ten to rodinný penzion se nachází v idylickém prostředí turistického regionu Český ráj. Má svěží zahradu s altánem a krbem. Ubytování Apartmány Český Ráj se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Český Ráj má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Český Ráj momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartmán Turnov - Český ráj

9,4

Apartmán Turnov - Český ráj

Ubytování (Apartmán) Apartmán Turnov - Český ráj. Apartmán Turnov - Český ráj se nachází v Turnově, 86 km od Prahy a 25 km od Liberce. Ubytování Apartmán Turnov - Český ráj se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Turnov - Český ráj má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Turnov - Český ráj momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Máchova

9,2

Apartmán Máchova

Ubytování (Apartmán) Apartmán Máchova. Apartmán Máchova se nachází v Turnově a nabízí neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Ubytování Apartmán Máchova se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj).

Ubytovani U Švýcarů

9,2

Ubytovani U Švýcarů

Ubytování (Penzion) Ubytovani U Švýcarů. Ubytování U Švýcarů se nachází uprostřed Českého ráje, 1 km od skalního města Hrubá Skála. Penzion vede švýcarský pár a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Ubytovani U Švýcarů se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani U Švýcarů má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytovani U Švýcarů momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány Rozárka

9,2

Apartmány Rozárka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rozárka. Apartmány Rozárka nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma v Turnově, 50 metrů od řeky Jizery a 5 km od zámku Sychrov. Ubytování Apartmány Rozárka se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rozárka má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Rozárka momentálně evidujeme 143 recenzí.

Ohrazenice 103

9,1

Ohrazenice 103

Ubytování (Apartmány) Ohrazenice 103. Apartmány Ohrazenice 103 se nachází v Turnově a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ohrazenice 103 se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ábelův Mlýn

9,1

Ábelův Mlýn

Ubytování (Penzion) Ábelův Mlýn. Penzion Ábelův Mlýn se nachází v Turnově a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ábelův Mlýn se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Eden Turnov

9,1

Penzion Eden Turnov

Ubytování (Penzion) Penzion Eden Turnov. Penzion Eden Turnov se nachází v Turnově, 48 km od města Karpacz, a nabízí saunu. Pokoje mají TV i rychlovarnou konvici. K dispozici je i vlastní koupelna. Ubytování Penzion Eden Turnov se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Eden Turnov má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Eden Turnov momentálně evidujeme 329 recenzí.

Bohemia Inn Hotel

9

Bohemia Inn Hotel

Ubytování (Hotel) Bohemia Inn Hotel. Bohemia Inn Hotel se nachází v Turnově a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Bohemia Inn Hotel se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VS apartmán

8,9

VS apartmán

Ubytování (Privát) VS apartmán. VS apartmán se nachází v Turnově, 45 km od Harrachova, a nabízí vlastní bazén, soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování VS apartmán se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VS apartmán má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát VS apartmán momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Svatý Ján

8,9

Penzion Svatý Ján

Ubytování (Penzion) Penzion Svatý Ján. Penzion Svatý Ján se nachází v historickém centru Turnova, 2 km od lyžařského areálu Struhy a Dlaskova statku. Ubytování Penzion Svatý Ján se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Svatý Ján má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Svatý Ján momentálně evidujeme 374 recenzí.

Hotel Kralicek

8,7

Hotel Kralicek

Ubytování (Hotel) Hotel Kralicek. Tento rodinný hotel se nachází v centru malebné oblasti Českého ráje, asi 4 km od centra Turnova. Ubytování Hotel Kralicek se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Aradise

8,7

Apartman Aradise

Ubytování (Apartmán) Apartman Aradise. Apartmán Aradise se nachází v Turnově a nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má 1 ložnici, kuchyňský kout a 1 koupelnu. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Aradise se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Aradise má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartman Aradise momentálně evidujeme 17 recenzí.

Studia a apartmány U Karla

8,6

Studia a apartmány U Karla

Ubytování (Apartmán) Studia a apartmány U Karla. Studia a apartmány U Karla se nachází na okraji Turnova, nedaleko parku. Nabízí vlastní venkovní bazén, dětské hřiště a bezplatné parkování. Ubytování Studia a apartmány U Karla se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studia a apartmány U Karla má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Studia a apartmány U Karla momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Karel IV.

8,5

Hotel Karel IV.

Ubytování (Hotel) Hotel Karel IV.. V roce 2008 renovovaný Hotel Karel IV. nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV, pouhých 200 metrů z centra města Turnov. Ubytování Hotel Karel IV. se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Karel IV. má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Karel IV. momentálně evidujeme 194 recenzí.

Zrcadlová Koza

8,3

Zrcadlová Koza

Ubytování (Penzion) Zrcadlová Koza. Zrcadlová Koza se nachází v kempu Turnově, což je oblíbené místo dětí a vodáků. Ubytování Zrcadlová Koza se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zrcadlová Koza má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Zrcadlová Koza momentálně evidujeme 76 recenzí.

EA Zamecky Hotel Hruba Skala

7,8

EA Zamecky Hotel Hruba Skala

Ubytování (Hotel) EA Zamecky Hotel Hruba Skala. Zámecký hotel Hrubá Skála se nachází uprostřed lesů 10 minut jízdy od Turnova. Sídlí v bývalém hradu ze 14. Ubytování EA Zamecky Hotel Hruba Skala se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Zamecky Hotel Hruba Skala má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel EA Zamecky Hotel Hruba Skala momentálně evidujeme 320 recenzí.

Hotýlek Na Výšince

7,7

Hotýlek Na Výšince

Ubytování (Penzion) Hotýlek Na Výšince. Hotýlek Na Výšince se nachází v centru Turnova v Českém ráji. Ubytování Hotýlek Na Výšince se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotýlek Na Výšince má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Hotýlek Na Výšince momentálně evidujeme 68 recenzí.

EA Hostel Hrubá Skála

7,4

EA Hostel Hrubá Skála

Ubytování (Hostel) EA Hostel Hrubá Skála. Hostel Hrubá Skála se nachází na zámku ze 14. století uprostřed lesů, 10 minut jízdy od Turnova, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma ve společných... Ubytování EA Hostel Hrubá Skála se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Hostel Hrubá Skála má celkové hodnocení 7,4. Pro Hostel EA Hostel Hrubá Skála momentálně evidujeme 128 recenzí.

Ubytování Na Statku v Českém Ráji

6,9

Ubytování Na Statku v Českém Ráji

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Na Statku v Českém Ráji. Prázdninový dům Ubytování Na Statku v Českém Ráji se nachází v Turnově v Libereckém kraji, 32 km od Špindlerova Mlýna a 44 km od města Karpacz. Ubytování Ubytování Na Statku v Českém Ráji se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Na Statku v Českém Ráji má celkové hodnocení 6,9. Pro Prázdninový dům Ubytování Na Statku v Českém Ráji momentálně evidujeme 5 recenzí.

Spice A

Spice A

Ubytování (Apartmán) Spice A. Apartmán Špice A se nachází v Turnově. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má ložnici a plně vybavenou kuchyni s mikrovlnnou troubou. Ubytování Spice A se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Spice A nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Burianek

Villa Burianek

Ubytování (Vila) Villa Burianek. Villa Burianek se nachází v Turnově a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Burianek se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Villa Burianek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Mino

Holiday Home Mino

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mino. Prázdninový dům Mino se nachází v Turnově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Mino se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Mino nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartmán v bytovém domě Turnov

apartmán v bytovém domě Turnov

Ubytování (Apartmán) apartmán v bytovém domě Turnov. Located in Turnov in the Liberec region, apartmán v bytovém domě Turnov features a balcony. Ubytování apartmán v bytovém domě Turnov se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Bejby Turnov

Apartmány Bejby Turnov

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bejby Turnov. Situated in Turnov, APARTMÁNY BB TURNOV features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmány Bejby Turnov se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v Českém ráji

Ubytování v Českém ráji

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Českém ráji. Ubytování v Českém ráji se nachází v Turnově, 38 km od města Szklarska Poręba. Ubytování stojí 48 km od Karpacze a 36 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Ubytování v Českém ráji se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Na Házce 228

Ubytování Na Házce 228

Ubytování (Privát) Ubytování Na Házce 228. Set in Turnov in the Liberec region, Ubytování Na Házce 228 offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ubytování Na Házce 228 se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pano

Pano

Ubytování (Vila) Pano. Set in Turnov, Pano provides accommodation with a private pool. The villa offers an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Pano se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj).

Tatana

Tatana

Ubytování (Prázdninový dům) Tatana. Tatana se nachází v Turnově. Tento prázdninový dům nabízí zahradu. Prázdninový dům má TV a kuchyni se sporákem a ledničkou. Ubytování Tatana se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Tatana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalet with pool Jizera

Chalet with pool Jizera

Ubytování (Chata) Chalet with pool Jizera. Set in Turnov in the Liberec region, Chalet with pool Jizera features a terrace and garden views. This chalet has a private pool and a garden. Ubytování Chalet with pool Jizera se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Oldřich

Chata Oldřich

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Oldřich. Located in Turnov in the Liberec region, Chata Oldřich has a terrace and pool views. The holiday home features river views and is 40 km from Harrachov. Ubytování Chata Oldřich se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Chata Oldřich nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Krckovice

Holiday home Krckovice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Krckovice. Prázdninový dům Krčkovice se nachází v Turnově, 49 km od Rokytnice nad Jizerou. Zahrnuje 3 ložnice, TV a kuchyň s lednicí a kávovarem. Ubytování Holiday home Krckovice se nachází ve městě Turnov (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Krckovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

PRÁZDNINOVÝ DŮM S VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM V SRDCI ČESKÉHO RÁJE

PRÁZDNINOVÝ DŮM S VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM V SRDCI ČESKÉHO RÁJE

Ubytování (Prázdninový dům) PRÁZDNINOVÝ DŮM S VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM V SRDCI ČESKÉHO RÁJE. PRÁZDNINOVÝ DŮM S VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM V SRDCI ČESKÉHO RÁJE is located in Turnov and offers a garden. This holiday home also has a private pool. Ubytování PRÁZDNINOVÝ DŮM S VYHŘÍVANÝM BAZÉNEM V SRDCI ČESKÉHO RÁJE se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Michaela

Chata Michaela

Ubytování (Apartmán) Chata Michaela. Offering free WiFi and garden views, Chata Míchaela is an accommodation situated in Turnov. Guests have a private balcony. Ubytování Chata Michaela se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj).

Výšinka 719

Výšinka 719

Ubytování (Penzion) Výšinka 719. Penzion Výšinka 719 se nachází v Turnově a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Výšinka 719 se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Wellness Sedmihorky

Apartmán Wellness Sedmihorky

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Wellness Sedmihorky. Apartmán Wellness Sedmihorky se nachází v Turnově a nabízí restauraci, zahradu, wellness centrum a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Wellness Sedmihorky se nachází ve městě Turnov (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)