Hledat

Ubytování

Ubytování město Triopetra

Ve městě Triopetra (Řecko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Triopetra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Triopetra

Triopetra Green Dream

9,8

Triopetra Green Dream

Ubytování (Prázdninový dům) Triopetra Green Dream. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Triopetra Green Dream is located in Triopetra. Ubytování Triopetra Green Dream se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Triopetra Luxury Villas Fournou Lago

9,7

Triopetra Luxury Villas Fournou Lago

Ubytování (Vily) Triopetra Luxury Villas Fournou Lago. Komplex Triopetra Luxury Villas Fournou Lago se nachází v obci Triopetra, 2 km od pláže s pobřežními tavernami, a nabízí výhled na Libyjské moře a do... Ubytování Triopetra Luxury Villas Fournou Lago se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Place

9,2

Maria Place

Ubytování (Prázdninový dům) Maria Place. Located in Triopetra in the Crete region, Maria Place has a patio and garden views. Ubytování Maria Place se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hill of Calm

9,2

Hill of Calm

Ubytování (Hotel) Hill of Calm. Set on the beachfront in Triopetra and boasting a garden, Hill of Calm has free WiFi throughout the property. Ubytování Hill of Calm se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Villa-Maria

9,1

Villa-Maria

Ubytování (Vila) Villa-Maria. Villa-Maria is located in Triopetra and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Villa-Maria se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Thalassa

9

Villa Thalassa

Ubytování (Penzion) Villa Thalassa. Villa Thalassa is situated in Triopetra and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Thalassa se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Afrodites Residence Triopetra

8,8

Afrodites Residence Triopetra

Ubytování (Venkovský dům) Afrodites Residence Triopetra. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Afrodites Residence Triopetra features accommodation in Triopetra with free WiFi and garden views. Ubytování Afrodites Residence Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PETRA-MARE

8,8

PETRA-MARE

Ubytování (Prázdninový dům) PETRA-MARE. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, PETRA-MARE is set in Triopetra. Ubytování PETRA-MARE se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alexander

8,7

Villa Alexander

Ubytování (Vila) Villa Alexander. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Alexander is located in Triopetra. Ubytování Villa Alexander se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House

8,6

Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Stone House is set in Triopetra. Ubytování Stone House se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Giorgos House

8,4

Giorgos House

Ubytování (Prázdninové domy) Giorgos House. Set in Triopetra, 38 km from Plakias, Giorgos House offers a garden and free WiFi. Ubytování Giorgos House se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

disCrete Villa Triopetra

8,4

disCrete Villa Triopetra

Ubytování (Vila) disCrete Villa Triopetra. Boasting a hot tub, disCRETE VILLA Triopetra is a villa set in Triopetra. Providing free WiFi, the property also has an outdoor swimming pool. Ubytování disCrete Villa Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Apartment Petra Mare

7,9

Apartment Petra Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra Mare. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment Petra Mare is situated in Triopetra. Ubytování Apartment Petra Mare se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luisa

7,8

Villa Luisa

Ubytování (Vila) Villa Luisa. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Luisa is situated in Triopetra. Ubytování Villa Luisa se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

PETRA-MARE 6

7,7

PETRA-MARE 6

Ubytování (Apartmán) PETRA-MARE 6. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, PETRA-MARE 6 is located in Triopetra. Ubytování PETRA-MARE 6 se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARIA-Triopetra

MARIA-Triopetra

Ubytování (Prázdninový dům) MARIA-Triopetra. Situated in Triopetra in the Crete region, MARIA-Triopetra has a garden. Ubytování MARIA-Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Apanemia Rooms

Apanemia Rooms

Ubytování (Hotel) Apanemia Rooms. Boasting a restaurant and free WiFi, Apanemia Rooms is situated in Triopetra. Rooms come with a balcony. Ubytování Apanemia Rooms se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Angela

Angela

Ubytování (Prázdninový dům) Angela. Located in Triopetra in the Crete region, Angela has a patio and mountain views. Ubytování Angela se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Chrysoula Bungalows-Triopetra

Chrysoula Bungalows-Triopetra

Ubytování (Apartmán) Chrysoula Bungalows-Triopetra. Chrysoula Bungalows-Triopetra is located in Triopetra and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Chrysoula Bungalows-Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

MARCO

MARCO

Ubytování (Prázdninový dům) MARCO. MARCO is situated in Triopetra and offers a garden and a terrace. Ubytování MARCO se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VANGELIS-Triopetra

VANGELIS-Triopetra

Ubytování (Prázdninový dům) VANGELIS-Triopetra. Boasting a garden and a terrace, VANGELIS-Triopetra features accommodation in Triopetra with free WiFi and garden views. Ubytování VANGELIS-Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Paterakis Studios Triopetra

Paterakis Studios Triopetra

Ubytování (Apartmán) Paterakis Studios Triopetra. Set in Triopetra in the Crete region, Paterakis Studios Triopetra features a patio and pool views. The air-conditioned accommodation is 37 km from Plakias. Ubytování Paterakis Studios Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TRIOPETRA VIEW 3

TRIOPETRA VIEW 3

Ubytování (Prázdninový dům) TRIOPETRA VIEW 3. Located in Triopetra in the Crete region, TRIOPETRA VIEW 3 features a patio and sea views. Ubytování TRIOPETRA VIEW 3 se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amathianis

Amathianis

Ubytování (Prázdninový dům) Amathianis. Amathianis is situated in Triopetra and offers a garden and a terrace. Ubytování Amathianis se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Villa Aloni in Triopetra

Villa Aloni in Triopetra

Ubytování (Vila) Villa Aloni in Triopetra. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Villa Aloni in Triopetra offers accommodation in Triopetra with free WiFi and pool... Ubytování Villa Aloni in Triopetra se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IOSSIF

IOSSIF

Ubytování (Apartmán) IOSSIF. Located in Triopetra in the Crete region, IOSSIF features a balcony and sea views. Ubytování IOSSIF se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Villa Crete with Private Pool

Villa Crete with Private Pool

Ubytování (Vila) Villa Crete with Private Pool. Boasting a garden, private pool and sea views, Exclusive Crete Villa Superior Villa Private Pool SeaGarden View 3 BDR Rethymno is situated in Triopetra. Ubytování Villa Crete with Private Pool se nachází ve městě Triopetra (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Triopetra

Město Triopetra se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Triopetra.