Hledat

Ubytování

Ubytování město Trefacio

Ve městě Trefacio (Španělsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trefacio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trefacio

Casa rural El Gato Negro

9,7

Casa rural El Gato Negro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural El Gato Negro. Featuring accommodation with a patio, Casa rural El Gato Negro is set in Trefacio. Ubytování Casa rural El Gato Negro se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

Curato-Don Santiago

9,5

Curato-Don Santiago

Ubytování (Apartmán) Curato-Don Santiago. Curato-Don Santiago se nachází v Trefaciu v Kastilii a Leonu a nabízí balkon. 43 km od O Barco de Valdeorras. Ubytování Curato-Don Santiago se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

Posada Real El Sendero del Agua

8,7

Posada Real El Sendero del Agua

Ubytování (Hotel) Posada Real El Sendero del Agua. El Sendero Del Agua Hotel je přestavěný statek v Trefaciu, v přírodní rezervaci jezera Sanabria. Ubytování Posada Real El Sendero del Agua se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

CURATO EL HORNO

8,6

CURATO EL HORNO

Ubytování (Apartmán) CURATO EL HORNO. CURATO EL HORNO se nachází v Trefaciu v Kastilii a Leonu a nabízí balkon. Puebla de Sanabria je vzdálená 8 km. Ubytování CURATO EL HORNO se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Sanabria

8,3

Casa Rural Sanabria

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Sanabria. Casa Rural Sanabria is located in Trefacio and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casa Rural Sanabria se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

El Relax de Sanabria

8,1

El Relax de Sanabria

Ubytování (Prázdninový dům) El Relax de Sanabria. El Relax de Sanabria is located in Trefacio and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování El Relax de Sanabria se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

Cabañas de Madera Trefacio

7,8

Cabañas de Madera Trefacio

Ubytování (Venkovský dům) Cabañas de Madera Trefacio. Set in Trefacio, 11 km from Puebla de Sanabria, Cabañas de Madera Trefacio offers a garden and free WiFi. Ubytování Cabañas de Madera Trefacio se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

Hotel Rural El Rincón de Trefacio

6,8

Hotel Rural El Rincón de Trefacio

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Rural El Rincón de Trefacio. Featuring a swimming pool with a retractable roof, this hotel is set on the edge of Lago de Sanabria Natural Park. Ubytování Hotel Rural El Rincón de Trefacio se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

El Descanso de Sanabria

6,2

El Descanso de Sanabria

Ubytování (Prázdninový dům) El Descanso de Sanabria. El Descanso de Sanabria is located in Trefacio and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování El Descanso de Sanabria se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

VILLA MAREL

VILLA MAREL

Ubytování (Vila) VILLA MAREL. Set in Trefacio in the Castile and Leon region, VILLA MAREL has a terrace. The villa features garden views and is 46 km from Ponferrada. Ubytování VILLA MAREL se nachází ve městě Trefacio (Španělsko - Kastilie a León).

Ubytování ve městě Trefacio

Město Trefacio se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Trefacio.