Hledat

Ubytování

Ubytování město Tirol

Ve městě Tirol (Itálie) máme celkem 117 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tirol

Pataunerhof Tilia Lodge

10

Pataunerhof Tilia Lodge

Ubytování (Apartmán) Pataunerhof Tilia Lodge. Pataunerhof Tilia Lodge se nachází ve městě Tirolo a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Ubytování Pataunerhof Tilia Lodge se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

farnhaus

10

farnhaus

Ubytování (Apartmány) farnhaus. Hotel Farnhaus nabízí panoramatické apartmány s nádherným výhledem na město Merano. Užijte si plné ponoření do přírody, historie a kultury. Ubytování farnhaus se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick

9,9

Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick

Ubytování (Apartmán) Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick. Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick se nachází v obci Tirolo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Trafoier

9,8

Appartement Trafoier

Ubytování (Apartmány) Appartement Trafoier. Appartement Trafoier se nachází v obci Tirolo, 7 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Appartement Trafoier se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Patrizia

9,8

Hotel Patrizia

Ubytování (Hotel) Hotel Patrizia. Hotel Patrizia se nachází ve městě Tirolo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a fitness centrum. Ubytování Hotel Patrizia se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Falkner

9,7

Villa Falkner

Ubytování (Apartmány) Villa Falkner. Villa Falkner se nachází v obci Tirolo, 3,6 km od střelného prachu - Polveriera a 4,7 km od Parco Maia. Ubytování Villa Falkner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg

9,7

Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg

Ubytování (Apartmán) Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg. Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg se nachází asi 1,9 km od lanovky Hochmuth a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Oberhochmuthof

9,7

Ferienwohnung Oberhochmuthof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Oberhochmuthof. Ferienwohnung Oberhochmuthof se nachází asi 4,2 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Oberhochmuthof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vinea - Suites

9,6

Vinea - Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Vinea - Suites. Vinea - Suites se nachází v obci Tirolo, 1,4 km od střelného prachu - Polveriera a 3,3 km od Parco Maia. Ubytování Vinea - Suites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pyrus

9,6

Apartment Pyrus

Ubytování (Apartmán) Apartment Pyrus. Apartmán Pyrus se nachází asi 2,6 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí výhled na hory, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartment Pyrus se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad

9,6

Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad

Ubytování (Apartmán) Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad. Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pataunerhof Betulla Lodge

9,5

Pataunerhof Betulla Lodge

Ubytování (Apartmán) Pataunerhof Betulla Lodge. Pataunerhof Betulla Lodge se nachází asi 3,7 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pataunerhof Betulla Lodge se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Auer

9,5

Schloss Auer

Ubytování (Apartmány) Schloss Auer. Schloss Auer se nachází v obci Tirolo a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Schloss Auer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlettererhof

9,5

Schlettererhof

Ubytování (Apartmány) Schlettererhof. Schlettererhof se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 3,2 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Schlettererhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Ladurner

9,5

Villa Ladurner

Ubytování (Apartmány) Villa Ladurner. Villa Ladurner se nachází ve městě Tirolo, 1,9 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Ladurner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Vista Nature Living - Adults Only

9,5

La Vista Nature Living - Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) La Vista Nature Living - Adults Only. La Vista Nature Living - Adults Only se nachází ve městě Tirolo a nabízí výhled na hory, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén... Ubytování La Vista Nature Living - Adults Only se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lisetta

9,5

Hotel Lisetta

Ubytování (Hotel) Hotel Lisetta. Hotel Lisetta se nachází jen 1 km od centra města Tirolo a nabízí bezplatné fitness centrum, tenisový kurt a krytý i venkovní bazén. Ubytování Hotel Lisetta se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vinea - Apartments

9,5

Vinea - Apartments

Ubytování (Aparthotel) Vinea - Apartments. Featuring free WiFi, Vinea - Apartments is situated in Tirolo, a 2-minute walk from the panorama chairlift to Merano and a 10-minute walk to the village... Ubytování Vinea - Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Innerfarmerhof

9,5

Residence Innerfarmerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Innerfarmerhof. Rezidence Innerfarmerhof se nachází ve vesnici Tirol, 15 minut jízdy od centra města Meran, a nabízí bazén se slanou vodou a panoramatickým výhledem na... Ubytování Residence Innerfarmerhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramahotel Am Sonnenhang

9,4

Panoramahotel Am Sonnenhang

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Am Sonnenhang. Panoramahotel Am Sonnenhang se nachází ve městě Tirolo, 3,2 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým... Ubytování Panoramahotel Am Sonnenhang se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Gravenstein

9,4

Hotel Chalet Gravenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Gravenstein. Hotel Chalet Gravenstein se nachází v obci Tirolo, 2,3 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Hotel Chalet Gravenstein se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement-Hotel Anthea

9,4

Appartement-Hotel Anthea

Ubytování (Hotel) Appartement-Hotel Anthea. Appartement-Hotel Anthea se nachází ve městě Tirolo, 4,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Appartement-Hotel Anthea se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haller Hof

9,3

Haller Hof

Ubytování (Apartmány) Haller Hof. Haller Hof se nachází v centru města Tirolo, 2,3 km od střelného prachu - Polveriera. 5 km od Merana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haller Hof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Sonnengarten

9,2

Appartements Sonnengarten

Ubytování (Apartmány) Appartements Sonnengarten. Appartements Sonnengarten se nachází v obci Tirolo a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Appartements Sonnengarten se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Platterhof

9,2

Platterhof

Ubytování (Apartmány) Platterhof. Platterhof se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 3,8 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Platterhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Niederweg

9,2

Haus Niederweg

Ubytování (Apartmán) Haus Niederweg. Haus Niederweg nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 5,8 km od Parco Maia. Ubytování Haus Niederweg se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Small & Beautiful Hotel Gnaid

9,2

Small & Beautiful Hotel Gnaid

Ubytování (Hotel) Small & Beautiful Hotel Gnaid. Offering a quiet location and a free wellness centre, this family-run hotel lies 5 km north of Merano. Ubytování Small & Beautiful Hotel Gnaid se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nössinghof

9,2

Nössinghof

Ubytování (Bed and breakfast) Nössinghof. Nössinghof se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 2,8 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Nössinghof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Johannis

9,2

Hotel Johannis

Ubytování (Hotel) Hotel Johannis. Rodinný Hotel Johannis se nachází na klidném místě nedaleko Tirola v nadmořské výšce 600 metrů. Ubytování Hotel Johannis se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Stübele

9,2

Garni Stübele

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Stübele. Garni Stübele se nachází ve městě Tirolo, 4,1 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Garni Stübele se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Vergissmeinnicht

9,2

Haus Vergissmeinnicht

Ubytování (Apartmán) Haus Vergissmeinnicht. Haus Vergissmeinnicht se nachází asi 1,1 km od lanovky Hochmuth a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Vergissmeinnicht se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel der Küglerhof

9,2

Hotel der Küglerhof

Ubytování (Hotel) Hotel der Küglerhof. Hotel der Küglerhof se nachází 2 km od centra Tirola a nabízí bezplatné Wellness centrum, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a elegantní pokoje s minibarem. Ubytování Hotel der Küglerhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gartner

9,2

Hotel Gartner

Ubytování (Hotel) Hotel Gartner. Hotel Gartner se nachází ve městě Tirolo, 1,8 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Hotel Gartner se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hotel Kessler

9,1

Garni Hotel Kessler

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Kessler. Pension Kessler se nachází na klidném místě přímo u centra obce Tirolo a nabízí saunu a posilovnu zdarma. Ubytování Garni Hotel Kessler se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutiquehotel Minigolf

9,1

Boutiquehotel Minigolf

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Minigolf. Rodinný Boutiquehotel Minigolf se nachází 450 metrů od Tirola. Nabízí bezplatné wellness centrum, venkovní bazén, minigolf a dětské hřiště. Ubytování Boutiquehotel Minigolf se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Fischerhof

9,1

Residence Fischerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Fischerhof. Residence Fischerhof se nachází ve městě Tirolo, 20 minut chůze od centra města, a nabízí středomořskou zahradu a vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování Residence Fischerhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landsitz Stroblhof

9,1

Landsitz Stroblhof

Ubytování (Hotel) Landsitz Stroblhof. Rodinný Landsitz Stroblhof, obklopený velkou zahradou, se nachází v nadmořské výšce 600 metrů v Tyrolsku. Ubytování Landsitz Stroblhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

SPA & Relax Hotel Erika

9,1

SPA & Relax Hotel Erika

Ubytování (Hotel) SPA & Relax Hotel Erika. Hotel Erika se nachází jižně od Tirola, pouhých 5 minut jízdy od centra Merana Nabízí krytý i venkovní bazén, moderní lázně a pokoje s panoramatickým... Ubytování SPA & Relax Hotel Erika se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Herz

9

Hotel Garni Herz

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Herz. Hotel Garni Herz se nachází v panoramatické lokalitě Tirolo a nabízí krytý i venkovní bazén a výhled na okolní hory. Ubytování Hotel Garni Herz se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Golserhof

9

Golserhof

Ubytování (Hotel) Golserhof. Tento elegantní hotel je obklopen sady, vinicemi a přírodním parkem. Ubytování Golserhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenhof

9

Hotel Alpenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenhof. Hotel Alpenhof se nachází na slunném místě, pouhých 400 metrů od centra města Dorf Tirol, a nabízí velkou zahradu s bazénem, vířivkou a lehátky zdarma. Ubytování Hotel Alpenhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Krause

9

Hotel Krause

Ubytování (Hotel) Hotel Krause. Hotel Krause se nachází v obci Tirolo a nabízí pokoje v alpském stylu, velkou sluneční terasu s výhledem na okolní hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Krause se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tischlerhof - Typ B mit Balkon

9

Tischlerhof - Typ B mit Balkon

Ubytování (Apartmán) Tischlerhof - Typ B mit Balkon. Tischlerhof - Typ B mit Balkon se nachází asi 2,4 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Tischlerhof - Typ B mit Balkon se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haselgrund

8,9

Haselgrund

Ubytování (Bed and breakfast) Haselgrund. Rodinný Haselgrund se nachází 10 minut chůze od vchodu do Tirola a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 4 km od Merana. Ubytování Haselgrund se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Hubertus

8,9

Hotel Garni Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Hubertus. Hotel Garni Hubertus se nachází 2 km od centra Tirola a pár minut chůze od centra Merana. Nabízí venkovní bazén zdarma, zařízenou zahradu a terasu. Ubytování Hotel Garni Hubertus se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Paler

8,9

Hotel Garni Paler

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Paler. Hotel Garni Paler se nachází ve městě Tirolo, 4 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí zahradu, terasu a výhled na bazén. Ubytování Hotel Garni Paler se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Villa Fortuna

8,8

Appartements Villa Fortuna

Ubytování (Apartmány) Appartements Villa Fortuna. Appartements Villa Fortuna se nachází ve městě Tirolo, 2,2 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartements Villa Fortuna se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Pichler

8,8

Pension Pichler

Ubytování (Penzion) Pension Pichler. Pension Pichler se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí gril, dětské hřiště a sluneční terasu. 800 metrů od centra města. Ubytování Pension Pichler se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Pöhl

8,8

Garni Pöhl

Ubytování (Penzion) Garni Pöhl. Garni Pöhl se nachází 500 metrů od centra města Tirolo a nabízí velkou zahradu s lehátky. Hotel podává bohatou snídani s přírodními produkty z regionu. Ubytování Garni Pöhl se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Rosengarten

8,7

Haus Rosengarten

Ubytování (Apartmány) Haus Rosengarten. Haus Rosengarten se nachází v obci Tirolo a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Rosengarten se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ladurn

8,7

Residence Ladurn

Ubytování (Apartmány) Residence Ladurn. Residence Ladurn se nachází ve městě Tirolo, 2,7 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Residence Ladurn se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tirol

Město Tirol se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 117 hotelů a ubytování ve městě Tirol.