Hledat

Ubytování

Ubytování město Tirol

Ve městě Tirol (Itálie) máme celkem 117 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tirol

Pataunerhof Tilia Lodge

10

Pataunerhof Tilia Lodge

Ubytování (Apartmán) Pataunerhof Tilia Lodge. Pataunerhof Tilia Lodge se nachází ve městě Tirolo a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Ubytování Pataunerhof Tilia Lodge se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

farnhaus

10

farnhaus

Ubytování (Apartmány) farnhaus. Hotel Farnhaus nabízí panoramatické apartmány s nádherným výhledem na město Merano. Užijte si plné ponoření do přírody, historie a kultury. Ubytování farnhaus se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Zenoburg

10

Haus Zenoburg

UbytováníHaus Zenoburg. Haus Zenoburg se nachází v obci Tirolo, 300 metrů od střelného prachu - Polveriera a 1,1 km od Parco Maia. Ubytování Haus Zenoburg se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick

9,9

Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick

Ubytování (Apartmán) Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick. Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick se nachází v obci Tirolo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Unterötzbauerhof - Fewo Rosenblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Trafoier

9,8

Appartement Trafoier

Ubytování (Apartmány) Appartement Trafoier. Appartement Trafoier se nachází v obci Tirolo, 7 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Appartement Trafoier se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Patrizia

9,8

Hotel Patrizia

Ubytování (Hotel) Hotel Patrizia. Hotel Patrizia se nachází ve městě Tirolo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a fitness centrum. Ubytování Hotel Patrizia se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Falkner

9,7

Villa Falkner

Ubytování (Apartmány) Villa Falkner. Villa Falkner se nachází v obci Tirolo, 3,6 km od střelného prachu - Polveriera a 4,7 km od Parco Maia. Ubytování Villa Falkner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Collis - Feel good Resort Johannis

9,7

Chalet Collis - Feel good Resort Johannis

UbytováníChalet Collis - Feel good Resort Johannis. Chalet Collis se nachází ve městě Tirolo, jen 3,5 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Chalet Collis - Feel good Resort Johannis se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg

9,7

Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg

Ubytování (Apartmán) Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg. Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg se nachází asi 1,9 km od lanovky Hochmuth a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Unterötzbauerhof - Fewo Weinberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Oberhochmuthof

9,7

Ferienwohnung Oberhochmuthof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Oberhochmuthof. Ferienwohnung Oberhochmuthof se nachází asi 4,2 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Oberhochmuthof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Oberanger

9,7

Garni Oberanger

UbytováníGarni Oberanger. Garni Oberanger se nachází ve městě Tirolo, 5 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Garni Oberanger se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vinea - Suites

9,6

Vinea - Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Vinea - Suites. Vinea - Suites se nachází v obci Tirolo, 1,4 km od střelného prachu - Polveriera a 3,3 km od Parco Maia. Ubytování Vinea - Suites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pyrus

9,6

Apartment Pyrus

Ubytování (Apartmán) Apartment Pyrus. Apartmán Pyrus se nachází asi 2,6 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí výhled na hory, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartment Pyrus se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad

9,6

Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad

Ubytování (Apartmán) Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad. Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Villa Corazza-Bezauberndes Appartment+ Schwimmbad se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonnbichl

9,6

Hotel Sonnbichl

UbytováníHotel Sonnbichl. Hotel Sonnbichl se nachází v obci Tirolo, 1,4 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí venkovní bazén, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum... Ubytování Hotel Sonnbichl se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hotel Amelia

9,6

Garni Hotel Amelia

UbytováníGarni Hotel Amelia. Garni Hotel Amelia nabízí pokoje v alpském stylu s balkonem a bezplatnou finskou saunu. Ubytování Garni Hotel Amelia se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pataunerhof Betulla Lodge

9,5

Pataunerhof Betulla Lodge

Ubytování (Apartmán) Pataunerhof Betulla Lodge. Pataunerhof Betulla Lodge se nachází asi 3,7 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pataunerhof Betulla Lodge se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Ladurner

9,5

Villa Ladurner

Ubytování (Apartmány) Villa Ladurner. Villa Ladurner se nachází ve městě Tirolo, 1,9 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Ladurner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlettererhof

9,5

Schlettererhof

Ubytování (Apartmány) Schlettererhof. Schlettererhof se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 3,2 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Schlettererhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schloss Auer

9,5

Schloss Auer

Ubytování (Apartmány) Schloss Auer. Schloss Auer se nachází v obci Tirolo a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Schloss Auer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mali Apartments Balcony

9,5

Mali Apartments Balcony

UbytováníMali Apartments Balcony. Mali Apartments Balcony se nachází v obci Tirolo, 4,6 km od parku Parco Maia, 4,7 km od parku Elizabeth a 5 km od Kurhaus. Ubytování Mali Apartments Balcony se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Vista Nature Living - Adults Only

9,5

La Vista Nature Living - Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) La Vista Nature Living - Adults Only. La Vista Nature Living - Adults Only se nachází ve městě Tirolo a nabízí výhled na hory, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén... Ubytování La Vista Nature Living - Adults Only se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lisetta

9,5

Hotel Lisetta

Ubytování (Hotel) Hotel Lisetta. Hotel Lisetta se nachází jen 1 km od centra města Tirolo a nabízí bezplatné fitness centrum, tenisový kurt a krytý i venkovní bazén. Ubytování Hotel Lisetta se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vinea - Apartments

9,5

Vinea - Apartments

Ubytování (Aparthotel) Vinea - Apartments. Featuring free WiFi, Vinea - Apartments is situated in Tirolo, a 2-minute walk from the panorama chairlift to Merano and a 10-minute walk to the village... Ubytování Vinea - Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Innerfarmerhof

9,5

Residence Innerfarmerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Innerfarmerhof. Rezidence Innerfarmerhof se nachází ve vesnici Tirol, 15 minut jízdy od centra města Meran, a nabízí bazén se slanou vodou a panoramatickým výhledem na... Ubytování Residence Innerfarmerhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Amelia

9,5

Residence Amelia

UbytováníResidence Amelia. Residence Amelia nabízí zařízenou zahradu s vyhřívaným bazénem a bezplatnou finskou saunu. Ubytování Residence Amelia se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Martinsheim

9,4

Appartements Martinsheim

UbytováníAppartements Martinsheim. Appartements Martinsheim se nachází v obci Tirolo a nabízí bazén, zahradu, terasu, výhled na hory a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartements Martinsheim se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

SomVita Suites

9,4

SomVita Suites

UbytováníSomVita Suites. SomVita Suites nabízí luxusní ubytování s bezplatným Wi-Fi a fantastickým výhledem na Meraner Land. Ubytování SomVita Suites se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lechner

9,4

Hotel Lechner

UbytováníHotel Lechner. Hotel Lechner se nachází uprostřed hor ve městě Tirolo, 5 minut chůze od stanice lanovky, která vás zaveze do chráněné přírodní oblasti Texlergruppe. Ubytování Hotel Lechner se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Turmwies

9,4

Hotel Turmwies

UbytováníHotel Turmwies. Hotel Turmwies se nachází ve městě Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 2,2 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí venkovní bazén a sluneční... Ubytování Hotel Turmwies se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramahotel Am Sonnenhang

9,4

Panoramahotel Am Sonnenhang

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Am Sonnenhang. Panoramahotel Am Sonnenhang se nachází ve městě Tirolo, 3,2 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým... Ubytování Panoramahotel Am Sonnenhang se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Gravenstein

9,4

Hotel Chalet Gravenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Gravenstein. Hotel Chalet Gravenstein se nachází v obci Tirolo, 2,3 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Hotel Chalet Gravenstein se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement-Hotel Anthea

9,4

Appartement-Hotel Anthea

Ubytování (Hotel) Appartement-Hotel Anthea. Appartement-Hotel Anthea se nachází ve městě Tirolo, 4,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Appartement-Hotel Anthea se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ruprecht

9,4

Apartment Ruprecht

UbytováníApartment Ruprecht. Apartment Ruprecht se nachází v obci Tirolo, 2,4 km od střelného prachu - Polveriera a 1,7 km od lanovky Hochmuth - Alta Muta, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ruprecht se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haller Hof

9,3

Haller Hof

Ubytování (Apartmány) Haller Hof. Haller Hof se nachází v centru města Tirolo, 2,3 km od střelného prachu - Polveriera. 5 km od Merana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Haller Hof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Sonnengarten

9,2

Appartements Sonnengarten

Ubytování (Apartmány) Appartements Sonnengarten. Appartements Sonnengarten se nachází v obci Tirolo a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Appartements Sonnengarten se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Platterhof

9,2

Platterhof

Ubytování (Apartmány) Platterhof. Platterhof se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 3,8 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Platterhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Traubenheim

9,2

Hotel Traubenheim

UbytováníHotel Traubenheim. Hotel Traubenheim se nachází v obci Tirolo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, fitness centrum, sluneční terasu s bazénem a kontinentální snídani. Ubytování Hotel Traubenheim se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Pergola PanoramaSuites

9,2

La Pergola PanoramaSuites

UbytováníLa Pergola PanoramaSuites. La Pergola PanoramaSuites se nachází ve městě Tirolo, 1,5 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování La Pergola PanoramaSuites se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Niederweg

9,2

Haus Niederweg

Ubytování (Apartmán) Haus Niederweg. Haus Niederweg nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 5,8 km od Parco Maia. Ubytování Haus Niederweg se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Small & Beautiful Hotel Gnaid

9,2

Small & Beautiful Hotel Gnaid

Ubytování (Hotel) Small & Beautiful Hotel Gnaid. Offering a quiet location and a free wellness centre, this family-run hotel lies 5 km north of Merano. Ubytování Small & Beautiful Hotel Gnaid se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nössinghof

9,2

Nössinghof

Ubytování (Bed and breakfast) Nössinghof. Nössinghof se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 2,8 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Nössinghof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Johannis

9,2

Hotel Johannis

Ubytování (Hotel) Hotel Johannis. Rodinný Hotel Johannis se nachází na klidném místě nedaleko Tirola v nadmořské výšce 600 metrů. Ubytování Hotel Johannis se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Stübele

9,2

Garni Stübele

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Stübele. Garni Stübele se nachází ve městě Tirolo, 4,1 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Garni Stübele se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Vergissmeinnicht

9,2

Haus Vergissmeinnicht

Ubytování (Apartmán) Haus Vergissmeinnicht. Haus Vergissmeinnicht se nachází asi 1,1 km od lanovky Hochmuth a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Vergissmeinnicht se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Residence Franziskus

9,2

Villa Residence Franziskus

UbytováníVilla Residence Franziskus. Villa Residence Franziskus in Tirolo nabízí ubytování s výhledem na hory, sezónní venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Villa Residence Franziskus se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni-Hotel mir.es

9,2

Garni-Hotel mir.es

UbytováníGarni-Hotel mir.es. Garni Hotel mir.es nabízí pokoje s dřevěným nábytkem, bezplatný bazén a zahradu s lehátky. Ubytování Garni-Hotel mir.es se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel der Küglerhof

9,2

Hotel der Küglerhof

Ubytování (Hotel) Hotel der Küglerhof. Hotel der Küglerhof se nachází 2 km od centra Tirola a nabízí bezplatné Wellness centrum, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a elegantní pokoje s minibarem. Ubytování Hotel der Küglerhof se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gartner

9,2

Hotel Gartner

Ubytování (Hotel) Hotel Gartner. Hotel Gartner se nachází ve městě Tirolo, 1,8 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Hotel Gartner se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hotel Kessler

9,1

Garni Hotel Kessler

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Kessler. Pension Kessler se nachází na klidném místě přímo u centra obce Tirolo a nabízí saunu a posilovnu zdarma. Ubytování Garni Hotel Kessler se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Rosengarten

9,1

Haus Rosengarten

UbytováníHaus Rosengarten. Haus Rosengarten se nachází v obci Tirolo v regionu Trentino Alto Adige, 3,2 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí venkovní bazén a gril. Ubytování Haus Rosengarten se nachází ve městě Tirol (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tirol

Město Tirol se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 117 hotelů a ubytování ve městě Tirol.