Hledat

Ubytování

Ubytování město Tías

Ve městě Tías (Španělsko) máme celkem 242 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tías

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tías

Villa Princesa Fayna con piscina privada y BBQ

10

Villa Princesa Fayna con piscina privada y BBQ

Ubytování (Vila) Villa Princesa Fayna con piscina privada y BBQ. Villa Princesa Fayna con piscina privada y BBQ is situated in Tías. This villa offers a garden. Ubytování Villa Princesa Fayna con piscina privada y BBQ se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Amanecer 5

10

Casa Amanecer 5

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amanecer 5. Set in Tías, Casa Amanecer 5 offers accommodation with a private pool and garden views. Guests have access to free WiFi. Ubytování Casa Amanecer 5 se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mi Quíquere

9,9

Mi Quíquere

Ubytování (Apartmán) Mi Quíquere. Apartmán Mi Quíquere je situován ve vesnici Mácher. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Mi Quíquere se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASERÍO LEANDRO I

9,9

CASERÍO LEANDRO I

Ubytování (Vila) CASERÍO LEANDRO I. Situated in Tías, Caserio Leandro I is a villa boasting a year-round outdoor pool. The unit is 2.6 km from Puerto del Carmen. Ubytování CASERÍO LEANDRO I se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Feel

9,9

Villa Feel

Ubytování (Vila) Villa Feel. Featuring an outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Villa Feel provides accommodation in Tías with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Feel se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA PALMA LANZAROTE

9,9

VILLA PALMA LANZAROTE

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA PALMA LANZAROTE. Located in Tías in the Lanzarote region, VILLA PALMA LANZAROTE features a garden. The property has pool views and is 7 km from Puerto del Carmen. Ubytování VILLA PALMA LANZAROTE se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cristian y María

9,9

Casa Cristian y María

Ubytování (Vila) Casa Cristian y María. Situated in Tías, Casa Cristian y María features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Casa Cristian y María se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caserío Leandro II

9,9

Caserío Leandro II

Ubytování (Vila) Caserío Leandro II. Situated in Tías in the Lanzarote region, Caserío Leandro II features a garden. Featuring pool views, this villa also provides guests with free WiFi. Ubytování Caserío Leandro II se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cabaña La Higuera

9,8

Cabaña La Higuera

Ubytování (Apartmán) Cabaña La Higuera. Situated in Tías in the Canary Islands region, Cabaña La Higuera has a terrace and garden views. Ubytování Cabaña La Higuera se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa OASIS en Puerto del Carmen

9,8

Casa OASIS en Puerto del Carmen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa OASIS en Puerto del Carmen. Located in Puerto del Carmen, less than 1 km from Puerto del Carmen Beach and 3. Ubytování Casa OASIS en Puerto del Carmen se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Lirios Hotel Rural - Adults Only

9,8

Los Lirios Hotel Rural - Adults Only

Ubytování (Hotel) Los Lirios Hotel Rural - Adults Only. Los Lirios Hotel Rural - Adults Only features an outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Tías. Ubytování Los Lirios Hotel Rural - Adults Only se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Yaiza en Tias

9,8

Casa Yaiza en Tias

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Yaiza en Tias. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Casa Yaiza en Tias is set in Tías. Ubytování Casa Yaiza en Tias se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Gloria

9,7

Casa Gloria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gloria. Featuring a garden and a terrace, Casa Gloria provides accommodation in Tías with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Gloria se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tiffany

9,7

Casa Tiffany

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Tiffany. Casa Tiffany is set in Tías and has an outdoor swimming pool and garden. All rooms have a private bathroom and a shared fridge for the guests to use. Ubytování Casa Tiffany se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palm Villa

9,7

Palm Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Palm Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Palm Villa is set in Puerto del Carmen. Ubytování Palm Villa se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House and Spa Lanzarote

9,7

Holiday House and Spa Lanzarote

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House and Spa Lanzarote. Situated in Tías in the Canary Islands region, Holiday House and Spa Lanzarote has a terrace and city views. Ubytování Holiday House and Spa Lanzarote se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Canto

9,7

Villa Canto

Ubytování (Vila) Villa Canto. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Canto is situated in Tías. Ubytování Villa Canto se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betancort

9,7

Betancort

Ubytování (Apartmán) Betancort. Situated in La Asomada, Betancort features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has pool views and is 24 km from Costa Teguise. Ubytování Betancort se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Azul

9,7

La Casa Azul

Ubytování (Apartmán) La Casa Azul. Located in Tías, La Casa Azul provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování La Casa Azul se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cristina

9,7

Villa Cristina

Ubytování (Vila) Villa Cristina. Located a 10-minute walk from Puerto del Carmen Beach, this stylish, air-conditioned villa offers a private outdoor pool, sun terrace and garden. Ubytování Villa Cristina se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mantra Nidhan

9,7

Casa Mantra Nidhan

Ubytování (Apartmán) Casa Mantra Nidhan. Casa Mantra Nidhan is located in Tías and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Mantra Nidhan se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Buena

9,7

Casa Buena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Buena. Situated in Tías, Casa Buena features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Casa Buena se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margarita

9,7

Villa Margarita

Ubytování (Vila) Villa Margarita. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Villa Margarita provides accommodation in Tías with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote).

Apartamento Albatros

9,7

Apartamento Albatros

Ubytování (Apartmán) Apartamento Albatros. Set in Puerto del Carmen, 200 metres from Puerto del Carmen Beach and 3. Ubytování Apartamento Albatros se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Oliveira

9,7

Villa Oliveira

Ubytování (Vila) Villa Oliveira. Set in Puerto del Carmen, within 700 m of Rancho Texas Park and 300 m of Los Pocillos, Villa Oliveira offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Oliveira se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casal Cortez

9,7

casal Cortez

Ubytování (Bed and breakfast) casal Cortez. Situated in Tías, 21 km from Costa Teguise, casal Cortez features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování casal Cortez se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Maribel Pocillos

9,6

Villas Maribel Pocillos

Ubytování (Vily) Villas Maribel Pocillos. Boasting an outdoor pool, Villas Maribel Pocillos in Puerto del Carmen features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Villas Maribel Pocillos se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vilote

9,6

Vilote

Ubytování (Apartmán) Vilote. Located in Tías, 100 metres from Puerto del Carmen Beach, Vilote provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Vilote se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote).

Villa Amanecer

9,6

Villa Amanecer

Ubytování (Vila) Villa Amanecer. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Amanecer is situated in Puerto del Carmen. Set 2. Ubytování Villa Amanecer se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Dolce VIta apartment

9,6

La Dolce VIta apartment

Ubytování (Apartmán) La Dolce VIta apartment. Featuring a balcony with sea views, an outdoor swimming pool and a terrace, La Dolce VIta apartment can be found in Tías, close to Playa Chica and less... Ubytování La Dolce VIta apartment se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lizzy apartment

9,6

Lizzy apartment

Ubytování (Apartmán) Lizzy apartment. Boasting pool views, Lizzy apartment features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around less than 1 km from Puerto del Carmen... Ubytování Lizzy apartment se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 22

9,5

Villa 22

Ubytování (Vila) Villa 22. Set in Tías, Villa 22 features accommodation with a private pool, a terrace and garden views. This property offers access to free WiFi. Ubytování Villa 22 se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lanzamar

9,5

Lanzamar

Ubytování (Apartmán) Lanzamar. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Lanzamar is situated in Puerto del Carmen. Ubytování Lanzamar se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caserío Leandro III

9,5

Caserío Leandro III

Ubytování (Vila) Caserío Leandro III. Set in Mácher and only 2.8 km from Playa Chica, Caserío Leandro III offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Caserío Leandro III se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paraiso Rubicón

9,5

Paraiso Rubicón

Ubytování (Apartmán) Paraiso Rubicón. Located in Tías in the Lanzarote region, Paraiso Rubicón is a apartment boasting free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Paraiso Rubicón se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sky

9,5

Blue Sky

Ubytování (Apartmán) Blue Sky. Featuring an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Blue Sky offers accommodation in Puerto del Carmen with free WiFi and lake views. Ubytování Blue Sky se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jupe Apartamento

9,5

Jupe Apartamento

Ubytování (Apartmán) Jupe Apartamento. Jupe Apartamento offers accommodation in Tías. The property is 3.2 km from Puerto del Carmen and free private parking is available. Ubytování Jupe Apartamento se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote).

Apartment Old Town Reina Sofia 3

9,5

Apartment Old Town Reina Sofia 3

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Old Town Reina Sofia 3. Set in Tías, just 500 metres from Puerto del Carmen Beach, Apartment Old Town Reina Sofia 3 offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Old Town Reina Sofia 3 se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Playita, apartamento individual

9,4

La Playita, apartamento individual

Ubytování (Apartmán) La Playita, apartamento individual. La Playita, apartamento individual is an apartment located in Tías, 200 metres from Playa Chica Beach. Ubytování La Playita, apartamento individual se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alma

9,4

Villa Alma

Ubytování (Vila) Villa Alma. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Alma is situated in Tías. Ubytování Villa Alma se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jupe

9,4

Villa Jupe

Ubytování (Apartmán) Villa Jupe. Set in Tías, this apartment is 3.2 km from Puerto del Carmen. Villa Jupe boasts views of the sea and is 20 km from Playa Blanca. Ubytování Villa Jupe se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorondongo Beach & Garden

9,4

Sorondongo Beach & Garden

Ubytování (Vila) Sorondongo Beach & Garden. Set in Puerto del Carmen, just 300 metres from Puerto del Carmen Beach, Sorondongo Beach & Garden offers beachfront accommodation with a bar, a shared... Ubytování Sorondongo Beach & Garden se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos ZEN

9,4

Apartamentos ZEN

Ubytování (Apartmán) Apartamentos ZEN. Situated in Tías, 600 metres from Puerto del Carmen Beach, Apartamentos ZEN features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour... Ubytování Apartamentos ZEN se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Greca

9,4

Las Greca

Ubytování (Prázdninový dům) Las Greca. Within 450 metres of Puerto del Carmen Beach and 450 metres of Playa Chica, Las Greca features free WiFi and an outdoor swimming pool. Ubytování Las Greca se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mi Abeto

9,4

Mi Abeto

Ubytování (Apartmán) Mi Abeto. Boasting a spa bath, Mi Abeto is situated in Tías. The apartment has garden views and is 23 km from Costa Teguise. Ubytování Mi Abeto se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lava Beach

9,4

Hotel Lava Beach

Ubytování (Hotel) Hotel Lava Beach. Hotel Lava Beach se nachází v letovisku Puerto del Carmen a nabízí 5hvězdičkové ubytování s fitness centrem, zahradou a terasou. Ubytování Hotel Lava Beach se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Villa La Vega

9,4

Casa Villa La Vega

Ubytování (Venkovský dům) Casa Villa La Vega. Casa Villa la Vega offers an outdoor pool, terraces and tropical gardens with panoramic views of the Atlantic Ocean and the neighbouring island of... Ubytování Casa Villa La Vega se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa tranquila con vistas en la colina de tías

9,4

Casa tranquila con vistas en la colina de tías

Ubytování (Prázdninový dům) Casa tranquila con vistas en la colina de tías. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa tranquila con vistas en la colina de tías is located in Tías. Ubytování Casa tranquila con vistas en la colina de tías se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Berriel 1

9,4

Casa Berriel 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Berriel 1. Casa Berriel 1 is a holiday home located in Tías in the Lanzarote Region and is 4.4 km from Puerto del Carmen. The unit is 21 km from Playa Blanca. Ubytování Casa Berriel 1 se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Cercado

9,4

El Cercado

Ubytování (Apartmán) El Cercado. Located in Tías, within 2.3 km of Playa Chica and 2. Ubytování El Cercado se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador del Mar

9,3

Mirador del Mar

Ubytování (Apartmán) Mirador del Mar. Featuring sea views, Mirador del Mar provides accommodation with a terrace and a kettle, around 70 metres from Puerto del Carmen Beach. Ubytování Mirador del Mar se nachází ve městě Tías (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tías

Město Tías se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 242 hotelů a ubytování ve městě Tías.