Hledat

Ubytování

Ubytování město Thérison

Ve městě Thérison (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Thérison

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Thérison

Ifigenia Theriso Village

9,7

Ifigenia Theriso Village

Ubytování (Vily) Ifigenia Theriso Village. Set in Thérison, 33 km from Marathi, Ifigenia Theriso Village offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation is air conditioned and has a hot tub. Ubytování Ifigenia Theriso Village se nachází ve městě Thérison (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elia Maisonette Therissos

Elia Maisonette Therissos

Ubytování (Vila) Elia Maisonette Therissos. Located in the historic village of Therissos, Elia Maisonette Therissos features self-catering accommodation in traditional style. Ubytování Elia Maisonette Therissos se nachází ve městě Thérison (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Theriso

Villa Theriso

Ubytování (Apartmán) Villa Theriso. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Theriso is located in Thérison. Ubytování Villa Theriso se nachází ve městě Thérison (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Thérison

Město Thérison se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Thérison.