Hledat

Ubytování

Ubytování město Tesero

Ve městě Tesero (Itálie) máme celkem 52 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tesero

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tesero

Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie

10

Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie. Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza a 48 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

CHALET VILLA RITA

10

CHALET VILLA RITA

Ubytování (Apartmán) CHALET VILLA RITA. CHALET VILLA RITA se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování CHALET VILLA RITA se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Montebel Studio

10

Residence Montebel Studio

Ubytování (Apartmán) Residence Montebel Studio. Residence Montebel Studio se nachází v Teseru a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Montebel Studio se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa de Fiemme

9,8

Casa de Fiemme

Ubytování (Bed and breakfast) Casa de Fiemme. Casa de Fiemme se nachází v Teseru, 32 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa de Fiemme se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITES B&B - Suites, Apartments and SPA

9,8

DOLOMITES B&B - Suites, Apartments and SPA

Ubytování (Bed and breakfast) DOLOMITES B&B - Suites, Apartments and SPA. DOLOMITES B&B - Suites, Apartments and SPA se nachází 33 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s barem, terasou a pokojovou službou. Ubytování DOLOMITES B&B - Suites, Apartments and SPA se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Latemar Fiemme Apartments

9,8

Latemar Fiemme Apartments

Ubytování (Apartmány) Latemar Fiemme Apartments. Latemar Fiemme Apartments se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Latemar Fiemme Apartments se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Trettel

9,7

Apartments Trettel

Ubytování (Apartmány) Apartments Trettel. Apartments Trettel se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Trettel se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Villa Bianca

9,7

Chalet Villa Bianca

Ubytování (Horské chaty) Chalet Villa Bianca. Chalet Villa Bianca nabízí ubytování v Teseru s výhledem na Dolomity. Agnello - Latemar je 3,9 km daleko. Ubytování Chalet Villa Bianca se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Rita

9,7

Casa Rita

Ubytování (Apartmán) Casa Rita. Casa Rita se nachází v Teseru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 34 km od Canazei. Ubytování Casa Rita se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Le Ciorciole

9,7

B&B Le Ciorciole

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Ciorciole. B&B Le Ciorciole se nachází v Teseru, 47 km od průsmyku Pordoi a 48 km od průsmyku Sella. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B Le Ciorciole se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso Piasina

9,6

Agritur Maso Piasina

Ubytování (Farma) Agritur Maso Piasina. Agritur Maso Piasina se nachází v Teseru, 6,8 km od lyžařského vleku Cavalese a 900 metrů od stadionu. Ubytování Agritur Maso Piasina se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Darial

9,5

Agritur Darial

Ubytování (Farma) Agritur Darial. Rodinná farma Agritur Darial v obci Tesero nabízí panoramatický výhled na hory v srdci Jižního Tyrolska. Ubytování Agritur Darial se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Noce 2

9,5

Villa Noce 2

Ubytování (Apartmán) Villa Noce 2. Villa Noce 2 se nachází 48 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Noce 2 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Zone

9,5

Casa Zone

Ubytování (Apartmán) Casa Zone. Casa Zone se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza, 48 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Casa Zone se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Piazzi

9,4

Appartamenti Piazzi

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Piazzi. Appartamenti Piazzi jsou apartmány v alpském stylu s dřevěným nábytkem situované v domě v centru Tesera, 5 km od Cavalese. Ubytování Appartamenti Piazzi se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Trettel

9,4

Casa Trettel

Ubytování (Apartmán) Casa Trettel. Casa Trettel se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Trettel se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Famiglia Ceschini

9,4

Affittacamere Famiglia Ceschini

Ubytování (Penzion) Affittacamere Famiglia Ceschini. Tento rodinný penzion nabízí ubytování v pokojích s typickým alpským jedlovým interiérem a nábytkem a parkování zdarma. Ubytování Affittacamere Famiglia Ceschini se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casanemone

9,3

Casanemone

Ubytování (Apartmán) Casanemone. Casanemone se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza, 48 km od průsmyku Pordoi a 48 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casanemone se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Le Stagioni di Stava

9,3

B&B Le Stagioni di Stava

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Le Stagioni di Stava. B&B Le Stagioni di Stava se nachází v Teseru, 31 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Le Stagioni di Stava se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Sartori

9,3

Casa Sartori

Ubytování (Apartmán) Casa Sartori. Casa Sartori nabízí ubytování s možností vlastního stravování v centru města Tesero. Ubytování Casa Sartori se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Parè Chiara

9,3

Casa Parè Chiara

Ubytování (Apartmán) Casa Parè Chiara. Casa Parè Chiara se nachází v Teseru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 29 km od Canazei. Ubytování Casa Parè Chiara se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Magiré

9,2

B&B Magiré

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Magiré. B&B Magiré je bed and breakfast situovaný v Teseru, 350 metrů od centra a 6 km od lyžařského vleku Doss Dei Laresi v lyžařské oblasti Alpe Cermis. Ubytování B&B Magiré se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Sorgente

9,2

Hotel La Sorgente

Ubytování (Hotel) Hotel La Sorgente. Hotel La Sorgente se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza, a nabízí bar, pokoje vhodné pro alergiky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel La Sorgente se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Stella

9,1

Casa Stella

Ubytování (Apartmán) Casa Stella. Casa Stella se nachází asi 33 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Stella se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Fam.Barbolini

9,1

Casa Fam.Barbolini

Ubytování (Apartmán) Casa Fam.Barbolini. Casa Fam se může pochlubit výhledem na řeku.Barbolini nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 35 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Fam.Barbolini se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cornon

9

Appartamento Cornon

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cornon. Appartamento Cornon se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Appartamento Cornon se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Al Cervo

9

Hotel Al Cervo

Ubytování (Hotel) Hotel Al Cervo. Albergo Al Cervo nabízí ubytování v pokojích a moderních apartmá v centru obce Tesero v srdci údolí Val di Fiemme. Ubytování Hotel Al Cervo se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Volcan

9

Casa Volcan

Ubytování (Apartmán) Casa Volcan. Casa Volcan se nachází v Teseru. Nabízí výhled na město a leží 35 km od Canazei. Ubytování Casa Volcan se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Parè Maria

9

Casa Parè Maria

Ubytování (Apartmán) Casa Parè Maria. Casa Parè Maria se nachází v Teseru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 29 km od Canazei. Ubytování Casa Parè Maria se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Noce 1

9

Villa Noce 1

Ubytování (Apartmán) Villa Noce 1. Villa Noce 1 se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Canazei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Noce 1 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Un bel panorama in un ambiente famigliare

9

Un bel panorama in un ambiente famigliare

Ubytování (Apartmány) Un bel panorama in un ambiente famigliare. Un bel panorama in un ambiente famigliare nabízí ubytování v Teseru, 50 km od průsmyku Sella. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Un bel panorama in un ambiente famigliare se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Artemisia

9

Agritur Artemisia

Ubytování (Apartmány) Agritur Artemisia. Agritur Artemisia se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige, 33 km od jezera Carezza. Ubytování Agritur Artemisia se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rio Stava Family Resort & Spa

9

Rio Stava Family Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Rio Stava Family Resort & Spa. Čtyřhvězdičkový hotel Rio Stava Family Resort & Spa se nachází 10 minut chůze od centra obce Tesero a nabízí velký prostor pro děti, 2 bazény, bezplatné... Ubytování Rio Stava Family Resort & Spa se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Shandranj

9

Hotel Shandranj

Ubytování (Hotel) Hotel Shandranj. Hotel Shandranj se nachází v menší oblasti Stava uprostřed Dolomit, 5 minut autem od obce Tesero. Ubytování Hotel Shandranj se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Parè Francesca

9

Casa Parè Francesca

Ubytování (Apartmán) Casa Parè Francesca. Casa Parè Francesca se nachází v Teseru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 29 km od Canazei. Ubytování Casa Parè Francesca se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fiemme Home Mountain Apartment

9

Fiemme Home Mountain Apartment

Ubytování (Apartmány) Fiemme Home Mountain Apartment. Fiemme Home Mountain Apartment se nachází 33 km od jezera Carezza a nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fiemme Home Mountain Apartment se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

FORESTO - holiday apartments

9

FORESTO - holiday apartments

Ubytování (Aparthotel) FORESTO - holiday apartments. FORESTO - holiday apartments se nachází v nadmořské výšce 1000 metrů, v klidné oblasti 2 km od Tesera. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování FORESTO - holiday apartments se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Erica

8,9

Hotel Erica

Ubytování (Hotel) Hotel Erica. Erica je typický horský hotel vybavený saunou, vířivkou a tureckou lázní. Ve všech pokojích je elegantní parketová podlaha a většina z nich má také balkon. Ubytování Hotel Erica se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa a piè de pista

8,8

Casa a piè de pista

Ubytování (Apartmán) Casa a piè de pista. Casa a piè de pista se nachází 7 km od obce Tesero a 15 minut jízdy autem od obce Cavalese. Ubytování Casa a piè de pista se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Wellness Villa di Bosco

8,8

Aparthotel Wellness Villa di Bosco

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Wellness Villa di Bosco. Hotel Villa Di Bosco je obklopený Alpami a nabízí kompletní wellness zařízení s krytými a venkovními bazény. Lyžařské středisko Latemar leží 3 km odsud. Ubytování Aparthotel Wellness Villa di Bosco se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mariagrazia

8,7

Appartamento Mariagrazia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mariagrazia. Appartamento Mariagrazia se nachází v Teseru a nabízí zahradu a gril. Ubytování Appartamento Mariagrazia se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lodge Ski Pampeago

8,6

Lodge Ski Pampeago

Ubytování (Hotel) Lodge Ski Pampeago. Lodge Ski Pampeago se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige, 34 km od jezera Carezza. Ubytování Lodge Ski Pampeago se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lagorai

8,5

Residence Lagorai

Ubytování (Aparthotel) Residence Lagorai. Residence Lagorai nabízí světlé, prostorné apartmány a studia v tiché lokalitě. Ubytování Residence Lagorai se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Montebel

8,5

Residence Montebel

Ubytování (Aparthotel) Residence Montebel. Residence Montebel se nachází ve městě Tesero a má terasu s lehátky a slunečníky, wellness centrum se saunou, tureckou lázní a vířivkou a nabízí apartmány... Ubytování Residence Montebel se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento El Bacan

8,5

Appartamento El Bacan

Ubytování (Apartmány) Appartamento El Bacan. Appartamento El Bacan nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Tesero, 11 km od lyžařského areálu Alpe Cermis a 20 km od lyžařského střediska na hoře... Ubytování Appartamento El Bacan se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Tilde

8,3

B&B Tilde

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tilde. B&B Tilde se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Tilde se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

'CASA PAMPEAGO' sulle piste da sci

8,2

'CASA PAMPEAGO' sulle piste da sci

Ubytování (Apartmán) 'CASA PAMPEAGO' sulle piste da sci. "CASA PAMPEAGO" sulle piste da sci se nachází v Teseru, pouhých 33 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování 'CASA PAMPEAGO' sulle piste da sci se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Lucia

8,2

Albergo Lucia

Ubytování (Hotel) Albergo Lucia. Albergo Lucia se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza a 48 km od průsmyku Pordoi. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albergo Lucia se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Naronchel, locazione spaziosa con giardino

8

Appartamento Naronchel, locazione spaziosa con giardino

Ubytování (Apartmány) Appartamento Naronchel, locazione spaziosa con giardino. Appartamento Naronchel, locazione spaziosa con giardino se nachází v Teseru, 49 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Naronchel, locazione spaziosa con giardino se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Foresto Holiday Apartments Bilocale

8

Foresto Holiday Apartments Bilocale

Ubytování (Apartmán) Foresto Holiday Apartments Bilocale. Foresto Holiday Apartments Bilocale se nachází asi 31 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Foresto Holiday Apartments Bilocale se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sport Hotel Pampeago

7,5

Sport Hotel Pampeago

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Pampeago. Sport Hotel Pampeago is set directly on the Pampeago ski runs, at the foot of the Latemar Mountain chain. Ubytování Sport Hotel Pampeago se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tesero

Město Tesero se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 52 hotelů a ubytování ve městě Tesero.