Hledat

Ubytování

Ubytování město Terlano

Ve městě Terlano (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terlano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terlano

Pitla Cuna Un EcoRelais incantevole nei frutteti dellAlto Adige

9,8

Pitla Cuna Un EcoRelais incantevole nei frutteti dellAlto Adige

Ubytování (Bed and breakfast) Pitla Cuna Un EcoRelais incantevole nei frutteti dellAlto Adige. Ubytování se nachází v Terlanu, 19 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 19 km od muzea Touriseum. Ubytování Pitla Cuna Un EcoRelais incantevole nei frutteti dellAlto Adige se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Sonnenschein

9,3

Villa Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Villa Sonnenschein. Villa Sonnenschein se nachází v Terlanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Villa Sonnenschein se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Egger

9,3

Residence Egger

Ubytování (Hotel) Residence Egger. Residence Egger se nachází v Terlanu, 17 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí ubytování s restaurací, neplacené soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Residence Egger se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Georg Barbieri

9,2

Georg Barbieri

Ubytování (Apartmány) Georg Barbieri. Georg Barbieri se nachází v Terlanu a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na město a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Georg Barbieri se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Kornell - Schafferhaus Cosmas und Zeder

9,2

Weingut Kornell - Schafferhaus Cosmas und Zeder

Ubytování (Apartmány) Weingut Kornell - Schafferhaus Cosmas und Zeder. Weingut Kornell - Schafferhaus Cosmas und Zeder se nachází v Terlanu, 21 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Weingut Kornell - Schafferhaus Cosmas und Zeder se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Wieterer

9

Garni Wieterer

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Wieterer. Garni Wieterer se nachází v Terlanu a nabízí venkovní bazén zdarma, zařízenou zahradu a sluneční terasu s lehátky. Ubytování Garni Wieterer se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Landhaus

8,8

Das Landhaus

Ubytování (Farma) Das Landhaus. Tyto moderní apartmány v obci Terlano mají kuchyňský kout s myčkou nádobí a terasu nebo balkon s výhledem na hory. Bolzano je vzdálené pouhých 7 km. Ubytování Das Landhaus se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Runer

8,8

Pension Runer

Ubytování (Penzion) Pension Runer. Pension Runer se nachází v Terlanu a nabízí zahradu a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje jsou vybavené TV. Ubytování Pension Runer se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weingarten

8,1

Hotel Weingarten

Ubytování (Hotel) Hotel Weingarten. Hotel Weingarten se nachází v klidné oblasti 400 metrů od centra města Terlano a je obklopen vinicemi. Ubytování Hotel Weingarten se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moar im Rumsein - Apt Saltenblick

8

Moar im Rumsein - Apt Saltenblick

Ubytování (Apartmán) Moar im Rumsein - Apt Saltenblick. Moar i nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.m Rumsein - Apt Saltenblick se nachází v Terlanu. 36 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Moar im Rumsein - Apt Saltenblick se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biobauernhof Rosengartner

Biobauernhof Rosengartner

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Rosengartner. Tento apartmán se nachází v Terlanu, 11 km od Bolzana, a nabízí zahradu s grilem, venkovním nábytkem a lehátky. Ubytování Biobauernhof Rosengartner se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Marini Terlan

Apartment Marini Terlan

Ubytování (Apartmány) Apartment Marini Terlan. Apartment Marini Terlan se nachází 18 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Marini Terlan se nachází ve městě Terlano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Terlano

Město Terlano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Terlano.