Hledat

Ubytování

Ubytování město Tenno

Ve městě Tenno (Itálie) máme celkem 59 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tenno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tenno

Agriturismo Al Gallo Nero La Torre

10

Agriturismo Al Gallo Nero La Torre

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Al Gallo Nero La Torre. Agriturismo Al Gallo Nero La Torre se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Agriturismo Al Gallo Nero La Torre se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Mulino 1

10

Casa al Mulino 1

UbytováníCasa al Mulino 1. Casa al Mulino 1 se nachází v obci Tenno, 41 km od hradu Castello di Avio a jezera Molveno, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa al Mulino 1 se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Baita Chalet Vedesè

10

Mountain Baita Chalet Vedesè

Ubytování (Chata) Mountain Baita Chalet Vedesè. Mountain Baita Chalet Vedesè se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Do Madonny di Campiglio je to 32 km. Ubytování Mountain Baita Chalet Vedesè se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Al Gallo Nero Lilla

10

Agriturismo Al Gallo Nero Lilla

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Al Gallo Nero Lilla. Agriturismo Al Gallo Nero Lilla se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Agriturismo Al Gallo Nero Lilla se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maisonette

9,9

Maisonette

Ubytování (Apartmán) Maisonette. Maisonette se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Maisonette se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sant'Antòni Apartments

9,9

Sant'Antòni Apartments

UbytováníSant'Antòni Apartments. Sant'Antòni Apartments se nachází v Tennu, 40 km od jezera Molveno. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sant'Antòni Apartments se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' Vitalina

9,8

Ca' Vitalina

Ubytování (Prázdninový dům) Ca' Vitalina. Ca' Vitalina se nachází v Tennu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 34 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Ca' Vitalina se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Vasaio

9,5

Casa del Vasaio

Ubytování (Apartmán) Casa del Vasaio. Casa del Vasaio se nachází v Tennu, 39 km od jezera Molveno a 46 km od hradu Castello di Avio, a nabízí výhled na hory. Ubytování Casa del Vasaio se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castel View Apartment

9,5

Castel View Apartment

Ubytování (Apartmán) Castel View Apartment. Castel View Apartment se nachází v Tennu a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Castel View Apartment se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relax house

9,5

Relax house

Ubytování (Apartmán) Relax house. Relax house se nachází v Tennu, 41 km od hradu Castello di Avio a 47 km od MUSE. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Relax house se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Piazzetta di Canale B&B

9,5

La Piazzetta di Canale B&B

Ubytování (Penzion) La Piazzetta di Canale B&B. Hotel La Piazzetta di Canale B&B se nachází ve středověké obci Tenno a nabízí elegantní ubytování v rustikálním stylu s parketovou podlahou a zdarma... Ubytování La Piazzetta di Canale B&B se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mora

9,5

Appartamento Mora

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mora. Appartamento Mora se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Appartamento Mora se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Furletti Holiday Home

9,5

Casa Furletti Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Furletti Holiday Home. Casa Furletti se nachází ve středověké vesnici Calvola, 3,7 km od centra města Tenno a 2 km od jezera Tenno. Ubytování Casa Furletti Holiday Home se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al mulino

9,5

Casa al mulino

Ubytování (Apartmán) Casa al mulino. Casa al mulino se nachází v Tennu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa al mulino se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lena App 3 with Balcony

9,5

Residence Lena App 3 with Balcony

Ubytování (Apartmán) Residence Lena App 3 with Balcony. Residence Lena App 3 with Balcony se nachází asi 40 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Residence Lena App 3 with Balcony se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Girasole

9,5

Appartamento Girasole

UbytováníAppartamento Girasole. Appartamento Girasole se nachází v Tennu, 39 km od MUSE a 40 km od Castello di Avio. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Girasole se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Bellavista

9,5

Villa Bellavista

Ubytování (Vila) Villa Bellavista. Villa Bellavista se nachází ve městě Tenno a nabízí soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Villa Bellavista se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Gioia

9,5

Villa Gioia

Ubytování (Apartmány) Villa Gioia. Villa Gioia se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Gioia se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Paradiso Parolari

9,4

Villa Paradiso Parolari

Ubytování (Apartmány) Villa Paradiso Parolari. Villa Paradiso Parolari se nachází ve zrekonstruované farmě z 19. století v Tennu, 40 km od Trenta. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Villa Paradiso Parolari se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento nel cuore di Tenno

9,4

Appartamento nel cuore di Tenno

UbytováníAppartamento nel cuore di Tenno. Appartamento nel cuore di Tenno se nachází v Tennu, 41 km od MUSE a 42 km od Castello di Avio. Nabízí výhled na město. Ubytování Appartamento nel cuore di Tenno se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Terrazze sul Garda

9,4

Terrazze sul Garda

Ubytování (Aparthotel) Terrazze sul Garda. Terrazze sul Garda se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige, 38 km od jezera Molveno. Ubytování Terrazze sul Garda se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Terre di Gu

9,4

Le Terre di Gu

Ubytování (Farma) Le Terre di Gu. Le Terre di Gu se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Le Terre di Gu se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rustica sul Lago di Tenno mansarda

9,4

La Rustica sul Lago di Tenno mansarda

UbytováníLa Rustica sul Lago di Tenno mansarda. La Rustica sul Lago di Tenno mansarda se nachází v Tennu, 40 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování La Rustica sul Lago di Tenno mansarda se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sweet Residence Tenno

9,3

Sweet Residence Tenno

Ubytování (Apartmán) Sweet Residence Tenno. Sweet Residence Tenno se nachází asi 41 km od MUSE a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na bazén. Ubytování Sweet Residence Tenno se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Giardino In Montagna Child Friendly - Happy Rentals

9,3

Il Giardino In Montagna Child Friendly - Happy Rentals

UbytováníIl Giardino In Montagna Child Friendly - Happy Rentals. Il Giardino se nachází v Tennu, pouhých 40 km od jezera Molveno. Ubytování Il Giardino In Montagna Child Friendly - Happy Rentals se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa IBISCO

9,3

Casa IBISCO

UbytováníCasa IBISCO. Casa IBISCO se nachází v Tennu, 42 km od jezera Molveno, 42 km od hradu Castello di Avio a 1,6 km od vodopádu Varone. Ubytování Casa IBISCO se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Stanga Ivo

9,3

Appartamenti Stanga Ivo

UbytováníAppartamenti Stanga Ivo. Appartamenti Stanga Ivo se nachází ve vesnici Tenno, 8 km od centra Rivy a břehu Gardského jezera. Ubytování Appartamenti Stanga Ivo se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Calvola holiday home

9,2

Casa Calvola holiday home

Ubytování (Apartmány) Casa Calvola holiday home. Prázdninový dům Casa Calvola sídlí ve starobylé kamenné budově a má malou zahradu se stolem, židlemi, lehátky a grilem. Ubytování Casa Calvola holiday home se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ania vista castello

9,2

Appartamento Ania vista castello

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ania vista castello. Appartamento Ania vista castello nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 41 km od MUSE. Ubytování Appartamento Ania vista castello se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Dream alla Beppa

9,2

Villa Dream alla Beppa

Ubytování (Apartmán) Villa Dream alla Beppa. Villa Dream alla Beppa se nachází v Tennu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 34 km od lyžařského střediska Madonna di... Ubytování Villa Dream alla Beppa se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

CA' BERTI Appartamento con terrazza Ville del Monte

9,2

CA' BERTI Appartamento con terrazza Ville del Monte

Ubytování (Apartmán) CA' BERTI Appartamento con terrazza Ville del Monte. CA' BERTI Appartamento con terrazza Ville del Monte se nachází v Tennu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování CA' BERTI Appartamento con terrazza Ville del Monte se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garda View Guest House

9,1

Garda View Guest House

Ubytování (Apartmán) Garda View Guest House. Garda View Guest House s balkonem, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Gavazzo Vecchio, pouhých 39... Ubytování Garda View Guest House se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Arcobaleno

9

Residenza Arcobaleno

UbytováníResidenza Arcobaleno. Residenza Arcobaleno s bezplatným Wi-Fi ve společných prostorách je situovaná ve městě Tenno, pouhé 2 minuty chůze od jezera Lago di Tenno a 10 minut jízdy... Ubytování Residenza Arcobaleno se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Trovante

9

Al Trovante

Ubytování (Aparthotel) Al Trovante. Al Trovante se nachází v Tennu a nabízí výhled na jezero, restauraci, zahradu, tenisový kurt a terasu. Ubytování Al Trovante se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

GARNI' FOCI

9

GARNI' FOCI

Ubytování (Hotel) GARNI' FOCI. GARNI' FOCI se nachází v obci Tenno, 37 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm, sdíleným lounge a... Ubytování GARNI' FOCI se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

GardaInn Cologna 2

9

GardaInn Cologna 2

UbytováníGardaInn Cologna 2. GardaInn Cologna 2 se nachází v Tennu, pouhých 40 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování GardaInn Cologna 2 se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Orizzonte Lago

9

Appartamento Orizzonte Lago

Ubytování (Apartmány) Appartamento Orizzonte Lago. Appartamento Orizzonte Lago se nachází v obci Tenno a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 40 km od jezera Molveno. Ubytování Appartamento Orizzonte Lago se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Al Gallo Nero Verde

9

Agriturismo Al Gallo Nero Verde

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Al Gallo Nero Verde. Agriturismo Al Gallo Nero Verde se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Agriturismo Al Gallo Nero Verde se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Al Gallo Nero Giallo

9

Agriturismo Al Gallo Nero Giallo

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Al Gallo Nero Giallo. Agriturismo Al Gallo Nero Giallo se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 35 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Agriturismo Al Gallo Nero Giallo se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lena App 2

9

Residence Lena App 2

Ubytování (Apartmán) Residence Lena App 2. Residence Lena App 2 se nachází v Tennu a nabízí zahradu a gril. Ubytování Residence Lena App 2 se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Acetaia Gourmet&Relax

8,9

Agritur Acetaia Gourmet&Relax

Ubytování (Hotel) Agritur Acetaia Gourmet&Relax. Agritur Acetaia nabízí střešní terasu se sezónním bazénem a panoramatický výhled na Gardské jezero. Ubytování Agritur Acetaia Gourmet&Relax se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

TennoAppartamenti

8,8

TennoAppartamenti

Ubytování (Apartmány) TennoAppartamenti. TennoAppartamenti se nachází v Tennu, 40 km od jezera Molveno. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování TennoAppartamenti se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento da Bruna e Manuela

8,8

Appartamento da Bruna e Manuela

UbytováníAppartamento da Bruna e Manuela. Appartamento da Bruna e Manuela se nachází v obci Tenno, 43 km od jezera Molveno, 1,4 km od vodopádu Varone a 18 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Appartamento da Bruna e Manuela se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Tra Borgo e Lago

8,8

Casa Tra Borgo e Lago

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Tra Borgo e Lago. Casa Tra Borgo e Lago se nachází v obci Tenno, 45 km od hradu Castello di Avio, 46 km od muzea MUSE a 6,7 km od vodopádu Varone. 40 km od jezera Molveno. Ubytování Casa Tra Borgo e Lago se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Renè

8,7

Casa Renè

Ubytování (Vila) Casa Renè. Casa Renè se nachází v Tennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Renè se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Al Sole

8,7

Casa Al Sole

Ubytování (Aparthotel) Casa Al Sole. Casa Al Sole je situován v příjemné květinové zahradě s bazénem a je vzdálený 300 metrů od jezera Tenno. Ubytování Casa Al Sole se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lena App 1 with Balcony

8,6

Residence Lena App 1 with Balcony

Ubytování (Apartmán) Residence Lena App 1 with Balcony. Residence Lena se nachází v malé horské vesničce Pranzo. Nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování a satelitní TV. Ubytování Residence Lena App 1 with Balcony se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Antica Croce

8,6

Hotel Antica Croce

Ubytování (Hotel) Hotel Antica Croce. Hotel Antica Croce se nachází naproti hradu Tenno a nabízí zahradu s venkovním bazénem, tradiční restauraci a jednoduše zařízené pokoje s výhledem na hory. Ubytování Hotel Antica Croce se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Stanga

8,5

Villa Stanga

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Stanga. Villa Stanga se nachází v Tennu a nabízí restauraci, bankomat, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a gril. Ubytování Villa Stanga se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cà Luisel 2

8,3

Cà Luisel 2

Ubytování (Apartmán) Cà Luisel 2. Cà Luisel 2 se nachází v Tennu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tento apartmán je vzdálený 47 km od muzea MUSE a 4,9 km od vodopádu Varone. Ubytování Cà Luisel 2 se nachází ve městě Tenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Coronä

8,3

Villa Coronä

Ubytování (Hotel) Villa Coronä. Villa Coronä se nachází v obci Tenno, 38 km od jezera Molveno a 44 km od MUSE. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Coronä se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tenno

Město Tenno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 59 hotelů a ubytování ve městě Tenno.