Hledat

Ubytování

Ubytování město Telve

Ve městě Telve (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Telve

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Telve

B&B Al Portico

9,6

B&B Al Portico

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Al Portico. B&B Al Portico se nachází v Telve, 28 km od Trenta, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Al Portico se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Pra dei Lupi

9,6

Baita Pra dei Lupi

Ubytování (Chata) Baita Pra dei Lupi. Baita Pra dei Lupi se nachází v Telvě. 28 km od Asiago. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baita Pra dei Lupi se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Suerta

9,5

Baita Suerta

UbytováníBaita Suerta. Baita Suerta se nachází 9 km od Telve a 50 km od Trenta. Apartmány jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Některé apartmány mají jídelní kout a/nebo... Ubytování Baita Suerta se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Aurai

9,3

Hotel Aurai

Ubytování (Hotel) Hotel Aurai. Hotel Aurai se nachází v Telvě a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí lyžárnu a pokojovou službu. Ubytování Hotel Aurai se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B PRA' DEI CERVI

9,3

B&B PRA' DEI CERVI

UbytováníB&B PRA' DEI CERVI. B&B PRA' DEI CERVI se nachází v Telve v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B PRA' DEI CERVI se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Lavanda & Rosmarino

9,3

Casa Vacanze Lavanda & Rosmarino

UbytováníCasa Vacanze Lavanda & Rosmarino. Casa Vacanze Lavanda & Rosmarino se nachází v Telve, pouhých 43 km od MUSE. Ubytování Casa Vacanze Lavanda & Rosmarino se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beautiful home in Telve di Sopra with 2 Bedrooms and WiFi

9

Beautiful home in Telve di Sopra with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Telve di Sopra with 2 Bedrooms and WiFi. Beautiful home in Telve se nachází v Telvě, pouhých 41 km od MUSE. Ubytování Beautiful home in Telve di Sopra with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Casotto

9

Il Casotto

Ubytování (Prázdninový dům) Il Casotto. Il Casotto se nachází v Telvě a nabízí sdílený lounge a terasu. Ubytování Il Casotto se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locanda La Ruscoletta

8,6

Locanda La Ruscoletta

Ubytování (Hotel) Locanda La Ruscoletta. Albergo La Ruscoletta se nachází 12 km od Telve Valsugana a nabízí pokoje s výhledem na Lagorai. Hotel má také restauraci a společnou zahradu. Ubytování Locanda La Ruscoletta se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa di Sole

1

La casa di Sole

UbytováníLa casa di Sole. La casa di Sole se nachází v Telve, 40 km od Tridentské univerzity, 41 km od náměstí Piazza Duomo a 40 km od hradu Buonconsiglio. Ubytování La casa di Sole se nachází ve městě Telve (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Telve

Město Telve se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Telve.