Hledat

Ubytování

Ubytování město Tegueste

Ve městě Tegueste (Španělsko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tegueste

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tegueste

Casa Tea

9,9

Casa Tea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tea. Boasting a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Casa Tea is situated in Tegueste. Ubytování Casa Tea se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Almendro

9,8

El Almendro

Ubytování (Apartmán) El Almendro. Located in Tegueste in the Canary Islands region, El Almendro has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 9 km from La Laguna. Ubytování El Almendro se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Katyra

9,6

La Casa de Katyra

Ubytování (Apartmán) La Casa de Katyra. La Casa de Katyra is set in Tegueste. The accommodation is 8 km from La Laguna. Ubytování La Casa de Katyra se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alis

9,6

Villa Alis

Ubytování (Apartmán) Villa Alis. Set in Tegueste, Villa Alis offers accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 9 km from La Laguna. Ubytování Villa Alis se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife).

CASA DIEGO

9,6

CASA DIEGO

Ubytování (Apartmán) CASA DIEGO. Situated in Tegueste in the Canary Islands region, CASA DIEGO has a balcony and garden views. Ubytování CASA DIEGO se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Charry

9,5

Casa Charry

Ubytování (Apartmán) Casa Charry. Located in Tegueste in the Canary Islands region, Casa Charry has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 8 km from La Laguna. Ubytování Casa Charry se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LOFT RURAL

9,4

LOFT RURAL

Ubytování (Apartmán) LOFT RURAL. LOFT RURAL is located in Tegueste. The accommodation is 8 km from La Laguna. Ubytování LOFT RURAL se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca el Roque

9,4

Finca el Roque

Ubytování (Venkovský dům) Finca el Roque. Ubytování Finca el Roque se nachází na pozemku o rozloze 11 hektarů v obci Tegueste na Tenerife, 9 km od Santa Cruz. Nabízí gril a dětské hřiště. Ubytování Finca el Roque se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA LAZARO, TEGUESTE

9,4

CASA LAZARO, TEGUESTE

Ubytování (Apartmán) CASA LAZARO, TEGUESTE. Located in Tegueste in the Canary Islands region, CASA LAZARO, TEGUESTE has a garden. Ubytování CASA LAZARO, TEGUESTE se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria Tegueste

9,3

Villa Maria Tegueste

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Maria Tegueste. Located in Tegueste, 8 km from La Laguna, Villa Maria Tegueste provides a garden and free WiFi. Ubytování Villa Maria Tegueste se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Rodeos Luxury Apartments

9,3

Los Rodeos Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) Los Rodeos Luxury Apartments. Los Rodeos Apartments se nachází v La Laguně, 7 km od divadla Leal a 5 km od katedrály San Cristobal de La Laguna. Nabízí výhled na moře. Ubytování Los Rodeos Luxury Apartments se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Sueño de Mamá

9,2

El Sueño de Mamá

Ubytování (Prázdninový dům) El Sueño de Mamá. El Sueño de Mamá is set in Tegueste and offers a restaurant, a bar and barbecue facilities. Ubytování El Sueño de Mamá se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Doña Justa

9,2

Casa Doña Justa

Ubytování (Apartmány) Casa Doña Justa. Casa Doña Justa se nachází v Tegueste, 8 km od La Laguny, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Doña Justa se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Los Geranios

9,1

Finca Los Geranios

Ubytování (Bed and breakfast) Finca Los Geranios. Finca Los Geranios se nachází 5 minut jízdy od Tegueste a 15 minut jízdy autem od přírodní rezervace Anaga. Ubytování Finca Los Geranios se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Anagato

9,1

Chalet Anagato

Ubytování (Venkovský dům) Chalet Anagato. Penzion Chalet Anagato se nachází ve městě Tegueste. Má vlastní zahradu a využít můžete také zázemí pro grilování a sdílenou kuchyni. Ubytování Chalet Anagato se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Vergel Rural

9,1

Finca El Vergel Rural

Ubytování (Venkovský dům) Finca El Vergel Rural. El Vergel Rural Villas offer a heated outdoor pool, free bicycle use and free parking. Ubytování Finca El Vergel Rural se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa el Porte

8,9

Casa el Porte

Ubytování (Prázdninový dům) Casa el Porte. Set 1 km from Tenerife North Airport and 15 minutes’ drive from Bajamar and Punta del Hidalgo salt water swimming pools, Casa el Porte is located in... Ubytování Casa el Porte se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife).

Free Canari - Los Alamos 8

8,9

Free Canari - Los Alamos 8

Ubytování (Luxusní stan) Free Canari - Los Alamos 8. Providing garden views, Lotus Yurt in Tegueste provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Free Canari - Los Alamos 8 se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Luxury Villa Tegueste

8,5

Home2Book Luxury Villa Tegueste

Ubytování (Vila) Home2Book Luxury Villa Tegueste. Set in Tegueste, Home2Book Luxury Villa Tegueste provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Home2Book Luxury Villa Tegueste se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tranquil Mansion in Tegueste with Terrace

Tranquil Mansion in Tegueste with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Tranquil Mansion in Tegueste with Terrace. Tranquil Mansion in Tegueste with Terrace is situated in Tegueste and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tranquil Mansion in Tegueste with Terrace se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Arañita, casa emblemática

La Arañita, casa emblemática

Ubytování (Apartmán) La Arañita, casa emblemática. La Arañita, casa emblemática is located in Tegueste. Ubytování La Arañita, casa emblemática se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El paraíso íntimo

El paraíso íntimo

Ubytování (Vila) El paraíso íntimo. Boasting free bikes, an outdoor swimming pool, and a fitness centre, El paraíso íntimo features accommodation in Tegueste with free WiFi and pool views. Ubytování El paraíso íntimo se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife).

Casa Los Alamos

Casa Los Alamos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Los Alamos. Casa Los Alamos is situated in Tegueste and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Los Alamos se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Mansion in Tegueste with Private Terrace

Charming Mansion in Tegueste with Private Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Mansion in Tegueste with Private Terrace. Charming Mansion in Tegueste with Private Terrace is set in Tegueste and offers water sports facilities, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Charming Mansion in Tegueste with Private Terrace se nachází ve městě Tegueste (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tegueste

Město Tegueste se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Tegueste.