Hledat

Ubytování

Ubytování město Tamaimo

Ve městě Tamaimo (Španělsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tamaimo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tamaimo

Casa Olimpia

9,4

Casa Olimpia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Olimpia. Casa Olimpia se nachází v Tamaimu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování Casa Olimpia se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Regina Tenerife

9,4

Casa Regina Tenerife

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Regina Tenerife. Located in Tamaimo, Casa Regina Tenerife provides garden views and free WiFi, 2.8 km from Barranco Seco Beach and 7 km from Los Guios Beach. Ubytování Casa Regina Tenerife se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex de 2 habitaciones y dos baños

9,3

Duplex de 2 habitaciones y dos baños

Ubytování (Apartmán) Duplex de 2 habitaciones y dos baños. Duplex de 2 habitaciones y dos baños se nachází v Tamaimu, 2,7 km od pláže Barranco Seco. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Duplex de 2 habitaciones y dos baños se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Tenerife Sur Loft

Apartamento Tenerife Sur Loft

Ubytování (Apartmán) Apartamento Tenerife Sur Loft. Apartamento Tenerife Sur Loft nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 2,9 km od pláže Barranco Seco. Ubytování Apartamento Tenerife Sur Loft se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife).

Casa Mercedes

Casa Mercedes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mercedes. Set in Tamaimo and only 2.8 km from Barranco Seco Beach, Casa Mercedes offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Casa Mercedes se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

amplio duplex

amplio duplex

Ubytování (Apartmán) amplio duplex. Amlio duplex se nachází v Tamaimu, jen 2,7 km od pláže Barranco Seco, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování amplio duplex se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Begonia - [#119799]

Begonia - [#119799]

Ubytování (Apartmán) Begonia - [#119799]. Located in Tamaimo in the Canary Islands region, Begonia - [#119799] features a balcony. The accommodation is 33 km from Los Cristianos. Ubytování Begonia - [#119799] se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Ventoso

Finca Ventoso

Ubytování (Apartmán) Finca Ventoso. Featuring sea views, Finca Ventoso provides accommodation with a terrace, around 2.8 km from La Arena Beach. Ubytování Finca Ventoso se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa María

Casa María

Ubytování (Prázdninový dům) Casa María. Offering free WiFi and mountain views, Casa María is an accommodation situated in Tamaimo. Ubytování Casa María se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 2 bedrooms in Tamaimo with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi

House with 2 bedrooms in Tamaimo with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) House with 2 bedrooms in Tamaimo with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi. House with 2 bedrooms in Tamaimo with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi, a property with barbecue facilities, is set in Tamaimo, 2. Ubytování House with 2 bedrooms in Tamaimo with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi se nachází ve městě Tamaimo (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tamaimo

Město Tamaimo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Tamaimo.