Hledat

Ubytování

Ubytování město Taba

Ve městě Taba (Egypt) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Taba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Taba

SakraTah Camp - eco friendly

9,2

SakraTah Camp - eco friendly

Ubytování (Kemp) SakraTah Camp - eco friendly. Kemp SakraTah se nachází 14 km od zátoky Fjord a nabízí ubytování s restaurací, barem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování SakraTah Camp - eco friendly se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azure Lodge

8,8

Azure Lodge

Ubytování (Chata) Azure Lodge. Chata Azure se nachází ve městě Taba, 18 km od výborného místa na koupání Fjord, a nabízí soukromou pláž, terasu, služby concierge a restauraci. Ubytování Azure Lodge se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Bayview Taba Heights Resort

8,8

The Bayview Taba Heights Resort

Ubytování (Rezort) The Bayview Taba Heights Resort. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází na pobřeží Rudého moře v letovisku Taba. Ubytování The Bayview Taba Heights Resort se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai).

Movenpick Taba Resort & Spa

8,5

Movenpick Taba Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Movenpick Taba Resort & Spa. Tento rezort se nachází mezi Sinajským pohořím a Akabským zálivem a nabízí vlastní, 400 metrů dlouhou pláž, 3 bazény, wellness centrum a několik... Ubytování Movenpick Taba Resort & Spa se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai).

Taba Hotel & Nelson Village

8,4

Taba Hotel & Nelson Village

Ubytování (Rezort) Taba Hotel & Nelson Village. Taba Hotel & Nelson Village nabízí soukromou pláž s lehátky a panoramatický výhled na Akabský záliv. Ubytování Taba Hotel & Nelson Village se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yasmina Beach

8,3

Yasmina Beach

Ubytování (Hotel) Yasmina Beach. Yasmina Beach se nachází 41 km od Taby, 12 km od Fjordu (místo ke koupání) a nabízí ubytování se soukromou pláží. K dispozici je také gril. Ubytování Yasmina Beach se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Wekala Aqua Park Resort

7,9

El Wekala Aqua Park Resort

Ubytování (Rezort) El Wekala Aqua Park Resort. Rezort v maurském stylu El Wekala Aqua Park Resort se nachází mezi Sinajským pohořím a Rudým mořem. Ubytování El Wekala Aqua Park Resort se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai).

Strand Beach & Golf Resort Taba Heights

7,9

Strand Beach & Golf Resort Taba Heights

Ubytování (Rezort) Strand Beach & Golf Resort Taba Heights. Strand Beach & Golf resort Taba Heights se nachází na soukromé písečné pláži v oblasti u Sinajské hory a Akabského zálivu, a nabízí 2 venkovní bazény,... Ubytování Strand Beach & Golf Resort Taba Heights se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolip Taba Resort And Spa

7,9

Tolip Taba Resort And Spa

Ubytování (Rezort) Tolip Taba Resort And Spa. Tolip Taba Resort And Spa se nachází v Tabě. Nabízí venkovní bazén, restauraci a ve společných prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Tolip Taba Resort And Spa se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosaique Beach Resort Taba Heights

7,6

Mosaique Beach Resort Taba Heights

Ubytování (Rezort) Mosaique Beach Resort Taba Heights. Tento luxusní hotel, obklopený z jedné strany zálivem a z druhé strany Sinajským pohořím, se nachází 40 km od letiště Taba a 20 km od hraničního přechodu v... Ubytování Mosaique Beach Resort Taba Heights se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai).

Kumkum 3

Kumkum 3

Ubytování (Kemp) Kumkum 3. Located 9 km from Fjord (Swimming spot), Kumkum 3 offers accommodation with a patio, as well as a terrace. Ubytování Kumkum 3 se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shanty beach camp

Shanty beach camp

Ubytování (Kemp) Shanty beach camp. Set 24 km from Fjord (Swimming spot), Shanty beach camp offers accommodation in Taba. Guests at the camping can enjoy a continental breakfast. Ubytování Shanty beach camp se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Friends Camp

Friends Camp

Ubytování (Kemp) Friends Camp. Situated 9 km from Fjord (Swimming spot), Friends Camp offers accommodation with a patio, as well as a bar. Free WiFi is offered. Ubytování Friends Camp se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falak

Falak

Ubytování (Chata) Falak. Featuring sea views, Falak in Taba features accommodation, a restaurant, a fitness centre, a shared lounge, a private beach area and a terrace. Ubytování Falak se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Half Moon Camp

Half Moon Camp

Ubytování (Hotel) Half Moon Camp. Located in Taba, South Sinai region, Half Moon Camp is set 9 km from Fjord (Swimming spot). Ubytování Half Moon Camp se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai).

Bella Sina Beach Club

Bella Sina Beach Club

Ubytování (Chata) Bella Sina Beach Club. Set in Taba, Bella Sina Beach lodge has accommodation 9 km from Fjord (Swimming spot). A continental breakfast is available every morning at the property. Ubytování Bella Sina Beach Club se nachází ve městě Taba (Egypt - South Sinai).

Ubytování ve městě Taba

Město Taba se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Taba.