Hledat

Ubytování

Ubytování město Szabadkígyós

Ve městě Szabadkígyós (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szabadkígyós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szabadkígyós

Nagy Ház

9,2

Nagy Ház

Ubytování (Privát) Nagy Ház. Situated in Szabadkígyós, 39 km from Orosháza, Nagy Ház features free bikes and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování Nagy Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deutsches Haus

8,8

Deutsches Haus

Ubytování (Penzion) Deutsches Haus. Szabadkígyós’ Deutsches Haus lies within 2 km of the Körös-Maros National Park, Wenckheim Castle, the Tiszántúl area, and the local train station. Ubytování Deutsches Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Haus am See

Club Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Club Haus am See. Club Haus am See is situated in Szabadkígyós and offers water sports facilities, a garden and a terrace. Ubytování Club Haus am See se nachází ve městě (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Schloss Wenckheim

Ferienhaus am Schloss Wenckheim

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Schloss Wenckheim. Located in Szabadkígyós, Ferienhaus am Schloss Wenckheim offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, an ATM, and a tour desk. Ubytování Ferienhaus am Schloss Wenckheim se nachází ve městě Szabadkígyós (Maďarsko - Bekes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szabadkígyós

Město Szabadkígyós se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Szabadkígyós.