Hledat

Ubytování

Ubytování město Stelvio

Ve městě Stelvio (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stelvio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stelvio

Charming Design Loft Isola Milano

10

Charming Design Loft Isola Milano

Ubytování (Apartmán) Charming Design Loft Isola Milano. Charming Design Loft Isola Milano se nachází v Miláně, 1,3 km od lanovky Bosco Verticale a 1,9 km od stanice metra Centrale, a nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Charming Design Loft Isola Milano se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Lombardie).

Ferientreff-Stilfs

10

Ferientreff-Stilfs

UbytováníFerientreff-Stilfs. Ferientreff-Stilfs se nachází v Stelvio v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferientreff-Stilfs se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonne

9,4

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Rodinný Gasthof zur Sonne se nachází v obci Stelvio, která je součástí jmenovaného národního parku, a nabízí restauraci a bezplatné wellness centrum s... Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gallia

9,2

Hotel Gallia

Ubytování (Hotel) Hotel Gallia. Hotel Gallia leží na úpatí horského průsmyku Stelvio, v srdci stejnojmenného národního parku. Ubytování Hotel Gallia se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Traube - Stelvio

9,1

Apartment Traube - Stelvio

Ubytování (Apartmán) Apartment Traube - Stelvio. Apartmán Traube nabízí apartmány v alpském stylu s výhledem na pohoří Ortle na úpatí průsmyku Stelvio, 9 km od lyžařských vleků Solda. Ubytování Apartment Traube - Stelvio se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gomagoierhof

8,8

Hotel Gomagoierhof

UbytováníHotel Gomagoierhof. Hotel Gomagoierhof se nachází v zařízené zahradě ve městě Stelvio, jen 4 km od lyžařského areálu Trafoi, a nabízí pokoje zařízené v alpském stylu, sluneční... Ubytování Hotel Gomagoierhof se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Traube - Stelvio

8,8

Hotel Traube - Stelvio

Ubytování (Hotel) Hotel Traube - Stelvio. Hotel Traube - Stelvio se nachází v národním parku Stelvio. Ubytování Hotel Traube - Stelvio se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Thoma

8,6

Haus Thoma

Ubytování (Apartmán) Haus Thoma. Haus Thoma se nachází v Stelvio a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Thoma se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stilfser Häuschen mit Blick auf König Ortler

8,5

Stilfser Häuschen mit Blick auf König Ortler

Ubytování (Prázdninový dům) Stilfser Häuschen mit Blick auf König Ortler. Stilfser Häuschen mit Blick auf König Ortler se nachází v Stelvio a nabízí restauraci a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Stilfser Häuschen mit Blick auf König Ortler se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stilfserhof

8

Hotel Stilfserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Stilfserhof. Rodinný Hotel Stilfserhof stojí naproti vrcholu Ortler na ulici vedoucí do centra Stelvia. Ubytování Hotel Stilfserhof se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Stelvio

Město Stelvio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Stelvio.