Hledat

Ubytování

Ubytování město Stavros

Ve městě Stavros (Řecko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stavros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stavros

KOSTAS FAMILY ROOMS

10

KOSTAS FAMILY ROOMS

Ubytování (Apartmány) KOSTAS FAMILY ROOMS. Providing a terrace and free WiFi, KOSTAS FAMILY ROOMS provides accommodation well located in Stavros, within a short distance of Stavros Beach, Platani... Ubytování KOSTAS FAMILY ROOMS se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Stone House & Apartments

9,8

Stone House & Apartments

Ubytování (Penzion) Stone House & Apartments. Stone House & Apartments se nachází na pláži ve Stavrosu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stone House & Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Mei's luxury apartments

9,7

Mei's luxury apartments

Ubytování (Apartmány) Mei's luxury apartments. Mei's Luxury apartments se nachází 300 metrů od pláže Stavros a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mei's luxury apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

12 DOORS APARTMENTS

9,7

12 DOORS APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) 12 DOORS APARTMENTS. Located in Stavros in the Macedonia region, with Stavros Beach and Vrasna beach nearby, 12 DOORS APARTMENTS provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování 12 DOORS APARTMENTS se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Anastasia Mare Luxury

9,6

Anastasia Mare Luxury

Ubytování (Aparthotel) Anastasia Mare Luxury. Anastasia Mare Luxury se nachází 150 metrů od pláže Stavros a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Anastasia Mare Luxury se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Allonda Seafront Experience

9,6

Allonda Seafront Experience

Ubytování (Hotel) Allonda Seafront Experience. Allonda Seafront Experience se nachází ve městě Stavros, 50 metrů od pláže Stavros, a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou... Ubytování Allonda Seafront Experience se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Plakoudis Rooms

9,6

Plakoudis Rooms

Ubytování (Apartmány) Plakoudis Rooms. Plakoudis Rooms se nachází 100 metrů od pláže Stavros a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Plakoudis Rooms se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Villa Popi

9,6

Villa Popi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Popi. Set in Stavros, Villa Popi offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features pool and garden views. Ubytování Villa Popi se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Il Mondo Residence

9,5

Il Mondo Residence

Ubytování (Apartmány) Il Mondo Residence. Set 300 metres from Stavros Beach, Il Mondo Residence offers a restaurant, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Il Mondo Residence se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Villajuliana

9,5

Villajuliana

Ubytování (Prázdninový dům) Villajuliana. Villajuliana se nachází ve městě Stavros, 200 metrů od pláže Stavros a 550 metrů od pláže Vrasna. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villajuliana se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Alexander Inn

9,5

Alexander Inn

Ubytování (Apartmány) Alexander Inn. Alexander Inn has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Stavros. Ubytování Alexander Inn se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Palmyra Studios

9,5

Palmyra Studios

Ubytování (Apartmány) Palmyra Studios. Palmyra Studios jsou klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou situované ve Stavrosu. K dispozici je i vířivka a gril. Ubytování Palmyra Studios se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Callista Luxury Apartments

9,4

Callista Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Callista Luxury Apartments. Callista Luxury Apartments se nachází 250 metrů od pláže Stavros a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Callista Luxury Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Elia Luxury Apartments

9,4

Elia Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) Elia Luxury Apartments. Located in Stavros, within 200 metres of Stavros Beach and less than 1 km of Vrasna beach, Elia Luxury Apartments offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Elia Luxury Apartments se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Aelia Living

9,4

Aelia Living

Ubytování (Hotel) Aelia Living. Offering a seasonal outdoor pool and a garden, Aelia Living is located in the entrance of Stavros in the Macedonia Region. Ubytování Aelia Living se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Angelos House

9,2

Angelos House

Ubytování (Prázdninový dům) Angelos House. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Angelos House offers accommodation in Stavros with free WiFi and lake views. Ubytování Angelos House se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

mavi

9,2

mavi

Ubytování (Apartmány) mavi. Apartmány Mavi s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Stavros. Ubytování mavi se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Garden Bungalow Valentina

9,1

Garden Bungalow Valentina

Ubytování (Prázdninový dům) Garden Bungalow Valentina. Prázdninový dům Garden Bungalow Helios se nachází ve městě Stavros a hostům nabízí zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Garden Bungalow Valentina se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Blue Bay Studios

9,1

Blue Bay Studios

Ubytování (Apartmány) Blue Bay Studios. Situated in Stavros, near Stavros Beach, Platani Beach and Vrasna beach, Blue Bay Studios features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant and a... Ubytování Blue Bay Studios se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Maria Lux

8,9

Maria Lux

Ubytování (Aparthotel) Maria Lux. Maria Lux se nachází v obci Stavros Thessalonikis a nabízí klimatizovaná studia obklopující bazén nepravidelného tvaru, snack bar i venkovní vířivku. Ubytování Maria Lux se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Villa Aggelos

8,9

Villa Aggelos

Ubytování (Apartmány) Villa Aggelos. Situated in Stavros in the Macedonia region, Villa Aggelos features accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a satellite TV. Ubytování Villa Aggelos se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Kymata by Anastasia

8,9

Kymata by Anastasia

Ubytování (Apartmány) Kymata by Anastasia. Kymata by Anastasia je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází v obci Stavros. Ubytování Kymata by Anastasia se nachází ve městě Stavros (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Stavros

Město Stavros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Stavros.