Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Staré Buky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Staré Buky

Krkonoše ubytování

9,4

Krkonoše ubytování

Ubytování (Chata) Krkonoše ubytování. Ubytování Krkonoše se nachází ve Starých Bukách. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Krkonoše ubytování se nachází ve městě Staré Buky (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytovaní U Hospody U Smrku

Ubytovaní U Hospody U Smrku

Ubytování (Apartmán) Ubytovaní U Hospody U Smrku. Featuring a garden, Ubytovaní U Hospody U Smrku provides accommodation in Staré Buky with free WiFi and mountain views. Ubytování Ubytovaní U Hospody U Smrku se nachází ve městě Staré Buky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytovaní U Hospody U Smrku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Staré Buky

Chalupa Staré Buky

Ubytování (Vila) Chalupa Staré Buky. Chalupa Staré Buky se nachází ve Starých Bukách. Nabízí fitness centrum, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Szklarska Poręba stojí 42 km odsud. Ubytování Chalupa Staré Buky se nachází ve městě Staré Buky (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)