Hledat

Ubytování

Ubytování město St Ulrich in Groden

Ve městě St Ulrich in Groden (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě St Ulrich in Groden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě St Ulrich in Groden

Apartment Cësa Zinch

9,8

Apartment Cësa Zinch

Ubytování (Apartmány) Apartment Cësa Zinch. Apartmán Cësa Zinch se nachází 15 km od Saslong a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Cësa Zinch se nachází ve městě St Ulrich in Groden (Itálie - Trentino Alto Adige).

Palmerhof

9,5

Palmerhof

Ubytování (Apartmány) Palmerhof. Palmerhof nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v St Ulrichu v Grodenu. Lanovka St Ulrich je vzdálená 600 metrů. Ubytování Palmerhof se nachází ve městě St Ulrich in Groden (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Stlarida

9,2

Apartments Stlarida

UbytováníApartments Stlarida. Apartments Stlarida se nachází v Ortisei v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od Saslong. Ubytování Apartments Stlarida se nachází ve městě St Ulrich in Groden (Itálie - Trentino Alto Adige).

Digart

9,1

Digart

Ubytování (Apartmány) Digart. Digart se nachází v Ortisei, 14 km od Saslong, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Digart se nachází ve městě St Ulrich in Groden (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Else

8,9

Appartements Else

Ubytování (Apartmány) Appartements Else. Appartements Else se nachází v pěší zóně St Ulrich v Grodenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní. Ubytování Appartements Else se nachází ve městě St Ulrich in Groden (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě St Ulrich in Groden

Město St Ulrich in Groden se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě St Ulrich in Groden.