Hledat

Ubytování

Ubytování město Spreitenbach

Ve městě Spreitenbach (Švýcarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spreitenbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spreitenbach

Hilton Garden Inn Zurich Limmattal

8,4

Hilton Garden Inn Zurich Limmattal

Ubytování (Hotel) Hilton Garden Inn Zurich Limmattal. Located in Spreitenbach, Hilton Garden Inn Zurich Limmattal features a restaurant with a show grill and bar with spacious sun terrace. Ubytování Hilton Garden Inn Zurich Limmattal se nachází ve městě Spreitenbach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vondo Apartments

8,4

Vondo Apartments

Ubytování (Aparthotel) Vondo Apartments. Located in Spreitenbach, 40 km from Zug, Vondo Apartments provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Vondo Apartments se nachází ve městě Spreitenbach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel IDEA

8,4

Hotel IDEA

Ubytování (Hotel) Hotel IDEA. Located in Spreitenbach, 15 km from Zürich Airport, Hotel IDEA offers rooms and apartments with free WiFi. Ubytování Hotel IDEA se nachází ve městě Spreitenbach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorell Hotel Arte

8,3

Sorell Hotel Arte

Ubytování (Hotel) Sorell Hotel Arte. Sorell Hotel Arte is situated close to the highway A1 Bern/ Basel, only 15 minutes by car from Zurich and the airport. Ubytování Sorell Hotel Arte se nachází ve městě Spreitenbach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel City

Motel City

Ubytování (Motel) Motel City. Motel City features accommodation in Spreitenbach. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Motel City se nachází ve městě Spreitenbach (Švýcarsko - Aargau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Spreitenbach

Město Spreitenbach se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Spreitenbach.