Hledat

Ubytování

Ubytování město Soprabolzano

Ve městě Soprabolzano (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Soprabolzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Soprabolzano

ATL AGRITURISMO

9,8

ATL AGRITURISMO

Ubytování (Apartmány) ATL AGRITURISMO. ATL AGRITURISMO se nachází ve městě Salorno sulla Strada del Vino, 33 km od Trenta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ATL AGRITURISMO se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

ADLER Lodge RITTEN

9,7

ADLER Lodge RITTEN

Ubytování (Hotel) ADLER Lodge RITTEN. ADLER Lodge RITTEN se nachází v Soprabolzanu, 39 km od jezera Carezza. Ubytování ADLER Lodge RITTEN se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

AEON Hotel - adults only B&B

9,7

AEON Hotel - adults only B&B

Ubytování (Hotel) AEON Hotel - adults only B&B. AEON Hotel - adults se nachází v Soprabolzanu, 43 km od jezera Carezza. Ubytování AEON Hotel - adults only B&B se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gloriette Guesthouse

9,7

Gloriette Guesthouse

Ubytování (Hotel) Gloriette Guesthouse. Gloriette Guesthouse se nachází ve městě Oberbozen, na náhorní plošině Ritten. Stojí jen 1 minutu chůze od lanové dráhy do Bolzana. Ubytování Gloriette Guesthouse se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weihrerhof

9,6

Hotel Weihrerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Weihrerhof. Hotel Weihrerhof se nachází v soukromé budově o rozloze přes 100 000 m2 u krásného jezera Costalovara nedaleko Bolzana a nabízí moderní ubytování v... Ubytování Hotel Weihrerhof se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pippos Mountain Lodge

9,5

Pippos Mountain Lodge

Ubytování (Hotel) Pippos Mountain Lodge. Pippos Mountain Lodge se nachází v Soprabolzanu, 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pippos Mountain Lodge se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Maier

9,4

Apparthotel Maier

Ubytování (Hotel) Apparthotel Maier. Apparthotel Maier se nachází v Soprabolzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Apparthotel Maier se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lobishof

9,3

Lobishof

Ubytování (Apartmány) Lobishof. Lobishof se nachází v Soprabolzanu v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od jezera Carezza. Ubytování Lobishof se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Grumer Suites&Spa

9,2

Chalet Grumer Suites&Spa

Ubytování (Hotel) Chalet Grumer Suites&Spa. Chalet Grumer nabízí bezplatné lázně s krytým bazénem, zahradu a prosklenou terasu s pohovkami. Ubytování Chalet Grumer Suites&Spa se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Gloria

9,1

Villa Gloria

Ubytování (Aparthotel) Villa Gloria. Zauberberg s panoramatickým výhledem na Dolomity se nachází pouhých 500 metrů od centra Soprabolzano a nabízí zahradu s lehátky a ubytování v tradičním... Ubytování Villa Gloria se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Latemar

9

Hotel Latemar

Ubytování (Hotel) Hotel Latemar. Latemar Hotel je tradiční horská budova v obci Oberbozen, 12 km od Bolzana lanovkou. Ubytování Hotel Latemar se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lärchenhäusl

9

Residence Lärchenhäusl

Ubytování (Apartmán) Residence Lärchenhäusl. Residence Lärchenhäusl se nachází v obci Soprabolzano, 500 metrů od lanovky Funivia del Renon–Rittner Seilbahn. Ubytování Residence Lärchenhäusl se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Regina

8,9

Hotel Regina

Ubytování (Hotel) Hotel Regina. Rodinný Hotel Regina se nachází v Oberbozenu a nabízí tradiční tyrolskou restauraci. Ubytování Hotel Regina se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Am Wolfgrubenersee

8,9

Hotel Am Wolfgrubenersee

Ubytování (Hotel) Hotel Am Wolfgrubenersee. Tento 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází u jezera Wolfsgrubener, pouhých 5 minut jízdy od centra města Renon. Ubytování Hotel Am Wolfgrubenersee se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lichtenstern

8,9

Hotel Lichtenstern

Ubytování (Hotel) Hotel Lichtenstern. Hotel Lichtenstern se nachází na náhorní plošině Renon a nabízí volný vstup do turecké lázně, finské a infračervené sauny a vířivky. Ubytování Hotel Lichtenstern se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthaus Babsi

8,8

Gasthaus Babsi

Ubytování (Penzion) Gasthaus Babsi. Gasthaus Babsi se nachází v Soprabolzanu a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Některé mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Gasthaus Babsi se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Schluff

8,6

Gasthof Schluff

Ubytování (Venkovský dům) Gasthof Schluff. Gasthof Schluff se nachází 5 minut chůze od centra města Soprabolzano a nabízí sluneční terasu s lehátky a pokoje v alpském stylu. Ubytování Gasthof Schluff se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parkhotel Holzner

8,3

Parkhotel Holzner

Ubytování (Hotel) Parkhotel Holzner. Rodinný Parkhotel Holzner se nachází v Soprabolzanu (Oberbozen), nedaleko Bolzana. Ubytování Parkhotel Holzner se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ariston Appartment

8,1

Ariston Appartment

Ubytování (Apartmán) Ariston Appartment. Ariston Appartment se nachází v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Ariston Appartment se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spornberg Mountain Living Ostberg

Spornberg Mountain Living Ostberg

Ubytování (Apartmány) Spornberg Mountain Living Ostberg. Spornberg Mountain Living Ostberg se nachází v Soprabolzanu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 28 km od jezera Carezza. Ubytování Spornberg Mountain Living Ostberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spornberg Mountain Living Westberg

Spornberg Mountain Living Westberg

Ubytování (Apartmány) Spornberg Mountain Living Westberg. Spornberg Mountain Living Westberg se nachází v Soprabolzanu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Spornberg Mountain Living Westberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spornberg Mountain Living Nordberg

Spornberg Mountain Living Nordberg

Ubytování (Apartmány) Spornberg Mountain Living Nordberg. Spornberg Mountain Living Nordberg se nachází pouhých 28 km od jezera Carezza v Soprabolzanu a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Spornberg Mountain Living Nordberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Soprabolzano

Město Soprabolzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Soprabolzano.