Hledat

Ubytování

Ubytování město Soprabolzano

Ve městě Soprabolzano (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Soprabolzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Soprabolzano

ATL AGRITURISMO

9,8

ATL AGRITURISMO

Ubytování (Apartmány) ATL AGRITURISMO. ATL AGRITURISMO se nachází ve městě Salorno sulla Strada del Vino, 33 km od Trenta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ATL AGRITURISMO se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

ADLER Lodge RITTEN

9,7

ADLER Lodge RITTEN

Ubytování (Hotel) ADLER Lodge RITTEN. ADLER Lodge RITTEN se nachází v Soprabolzanu, 39 km od jezera Carezza. Ubytování ADLER Lodge RITTEN se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

AEON Hotel - adults only B&B

9,7

AEON Hotel - adults only B&B

Ubytování (Hotel) AEON Hotel - adults only B&B. AEON Hotel - adults se nachází v Soprabolzanu, 43 km od jezera Carezza. Ubytování AEON Hotel - adults only B&B se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gloriette Guesthouse

9,7

Gloriette Guesthouse

Ubytování (Hotel) Gloriette Guesthouse. Gloriette Guesthouse se nachází ve městě Oberbozen, na náhorní plošině Ritten. Stojí jen 1 minutu chůze od lanové dráhy do Bolzana. Ubytování Gloriette Guesthouse se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weihrerhof

9,6

Hotel Weihrerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Weihrerhof. Hotel Weihrerhof se nachází v soukromé budově o rozloze přes 100 000 m2 u krásného jezera Costalovara nedaleko Bolzana a nabízí moderní ubytování v... Ubytování Hotel Weihrerhof se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pippos Mountain Lodge

9,5

Pippos Mountain Lodge

Ubytování (Hotel) Pippos Mountain Lodge. Pippos Mountain Lodge se nachází v Soprabolzanu, 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pippos Mountain Lodge se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Maier

9,4

Apparthotel Maier

Ubytování (Hotel) Apparthotel Maier. Apparthotel Maier se nachází v Soprabolzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Apparthotel Maier se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lobishof

9,3

Lobishof

Ubytování (Apartmány) Lobishof. Lobishof se nachází v Soprabolzanu v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od jezera Carezza. Ubytování Lobishof se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Grumer Suites&Spa

9,2

Chalet Grumer Suites&Spa

Ubytování (Hotel) Chalet Grumer Suites&Spa. Chalet Grumer nabízí bezplatné lázně s krytým bazénem, zahradu a prosklenou terasu s pohovkami. Ubytování Chalet Grumer Suites&Spa se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Gloria

9,1

Villa Gloria

Ubytování (Aparthotel) Villa Gloria. Zauberberg s panoramatickým výhledem na Dolomity se nachází pouhých 500 metrů od centra Soprabolzano a nabízí zahradu s lehátky a ubytování v tradičním... Ubytování Villa Gloria se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

APIPURA hotel rinner

9,1

APIPURA hotel rinner

UbytováníAPIPURA hotel rinner. APIPURA hotel rinner se nachází 5 km od sjezdovek Corno del Renon a nabízí bezplatnou jízdenku na dopravu a gurmánskou restauraci. Ubytování APIPURA hotel rinner se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Drei Birken

9,1

Drei Birken

UbytováníDrei Birken. Hotel Drei Birken se nachází na náhorní plošině Renon a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s panoramatickým balkonem. Ubytování Drei Birken se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Latemar

9

Hotel Latemar

Ubytování (Hotel) Hotel Latemar. Latemar Hotel je tradiční horská budova v obci Oberbozen, 12 km od Bolzana lanovkou. Ubytování Hotel Latemar se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Am See . Al lago

9

Am See . Al lago

UbytováníAm See . Al lago. Am See se může pochlubit výhledem na hory. Al lago nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 38 km od jezera Carezza. Ubytování Am See . Al lago se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lärchenhäusl

9

Residence Lärchenhäusl

Ubytování (Apartmán) Residence Lärchenhäusl. Residence Lärchenhäusl se nachází v obci Soprabolzano, 500 metrů od lanovky Funivia del Renon–Rittner Seilbahn. Ubytování Residence Lärchenhäusl se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Regina

8,9

Hotel Regina

Ubytování (Hotel) Hotel Regina. Rodinný Hotel Regina se nachází v Oberbozenu a nabízí tradiční tyrolskou restauraci. Ubytování Hotel Regina se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Am Wolfgrubenersee

8,9

Hotel Am Wolfgrubenersee

Ubytování (Hotel) Hotel Am Wolfgrubenersee. Tento 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází u jezera Wolfsgrubener, pouhých 5 minut jízdy od centra města Renon. Ubytování Hotel Am Wolfgrubenersee se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lichtenstern

8,9

Hotel Lichtenstern

Ubytování (Hotel) Hotel Lichtenstern. Hotel Lichtenstern se nachází na náhorní plošině Renon a nabízí volný vstup do turecké lázně, finské a infračervené sauny a vířivky. Ubytování Hotel Lichtenstern se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthaus Babsi

8,8

Gasthaus Babsi

Ubytování (Penzion) Gasthaus Babsi. Gasthaus Babsi se nachází v Soprabolzanu a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Některé mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Gasthaus Babsi se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Schluff

8,6

Gasthof Schluff

Ubytování (Venkovský dům) Gasthof Schluff. Gasthof Schluff se nachází 5 minut chůze od centra města Soprabolzano a nabízí sluneční terasu s lehátky a pokoje v alpském stylu. Ubytování Gasthof Schluff se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parkhotel Holzner

8,3

Parkhotel Holzner

Ubytování (Hotel) Parkhotel Holzner. Rodinný Parkhotel Holzner se nachází v Soprabolzanu (Oberbozen), nedaleko Bolzana. Ubytování Parkhotel Holzner se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ariston Appartment

8,1

Ariston Appartment

Ubytování (Apartmán) Ariston Appartment. Ariston Appartment se nachází v Bolzanu, 27 km od jezera Carezza a 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Ariston Appartment se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waldnerhof

6

Waldnerhof

UbytováníWaldnerhof. Waldnerhof se nachází v Soprabolzanu. Ubytování Waldnerhof se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Himmelfahrt

Haus Himmelfahrt

UbytováníHaus Himmelfahrt. Set in Soprabolzano in the Trentino Alto Adige region and The Gardens of Trauttmansdorff Castle reachable within 39 km, Haus Himmelfahrt offers... Ubytování Haus Himmelfahrt se nachází ve městě Soprabolzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spornberg Mountain Living Ostberg

Spornberg Mountain Living Ostberg

Ubytování (Apartmány) Spornberg Mountain Living Ostberg. Spornberg Mountain Living Ostberg se nachází v Soprabolzanu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 28 km od jezera Carezza. Ubytování Spornberg Mountain Living Ostberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spornberg Mountain Living Westberg

Spornberg Mountain Living Westberg

Ubytování (Apartmány) Spornberg Mountain Living Westberg. Spornberg Mountain Living Westberg se nachází v Soprabolzanu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Spornberg Mountain Living Westberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spornberg Mountain Living Nordberg

Spornberg Mountain Living Nordberg

Ubytování (Apartmány) Spornberg Mountain Living Nordberg. Spornberg Mountain Living Nordberg se nachází pouhých 28 km od jezera Carezza v Soprabolzanu a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Spornberg Mountain Living Nordberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Soprabolzano

Město Soprabolzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Soprabolzano.