Hledat

Ubytování

Ubytování město Son Servera

Ve městě Son Servera (Španělsko) máme celkem 81 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Son Servera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Son Servera

Ca'n Bernat

9,7

Ca'n Bernat

Ubytování (Prázdninový dům) Ca'n Bernat. Featuring pool views, Ca'n Bernat provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 2.9 km from Cala Bona Beach. Ubytování Ca'n Bernat se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Finca Sa Tafona

9,7

Finca Sa Tafona

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Sa Tafona. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Sa Tafona is situated in Son Servera. Ubytování Finca Sa Tafona se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Voramar MHM Seafront

9,6

Apartamento Voramar MHM Seafront

Ubytování (Apartmán) Apartamento Voramar MHM Seafront. Boasting sea views, Apartamento Voramar MHM Seafront features accommodation with a terrace and a kettle, around a few steps from Cala Bona Beach. Ubytování Apartamento Voramar MHM Seafront se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Apartment CarpeDiem Cala Bona Mallorca Cala Millor

9,5

Apartment CarpeDiem Cala Bona Mallorca Cala Millor

Ubytování (Apartmán) Apartment CarpeDiem Cala Bona Mallorca Cala Millor. Nice & Comfortable Apartment Cala Bona Mallorca near Cala Millor nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment CarpeDiem Cala Bona Mallorca Cala Millor se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Gener Hotel Spa

9,5

Son Gener Hotel Spa

Ubytování (Hotel) Son Gener Hotel Spa. Featuring an indoor pool, outdoor pool and spa & wellness centre, Son Gener is an 18th-century farmhouse in Son Servera. Ubytování Son Gener Hotel Spa se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

BonaMar I - 2A

9,4

BonaMar I - 2A

Ubytování (Apartmány) BonaMar I - 2A. BonaMar I - 2A se nachází 50 metrů od pláže Cala Bona a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování BonaMar I - 2A se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Calamilloraptm

9,3

Calamilloraptm

Ubytování (Apartmán) Calamilloraptm. Calamilloraptm se nachází v Son Serveře, 48 km od Alcúdie, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Calamilloraptm se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pula Viñas

9,3

Villa Pula Viñas

Ubytování (Vila) Villa Pula Viñas. Tato samostatně stojící vila se nachází v obci Son Severa a nabízí zahradu s venkovním bazénem. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Pula Viñas se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Ses Cases de Fetget

9,1

Ses Cases de Fetget

Ubytování (Hotel) Ses Cases de Fetget. Surrounded by almond trees, this restored 17th-century country house offers an outdoor pool with Balinese beds. Cala Millor Beach is just 4 km away. Ubytování Ses Cases de Fetget se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Sema

9,1

Apartamentos Sema

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Sema. Apartamentos Sema se nachází v letovisku Son Servera na Mallorce, nedaleko pláží Cala Bona a Cala Millor. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Sema se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Serendipia Resort Cala Bona @Mallorca

9,1

Apartamento Serendipia Resort Cala Bona @Mallorca

Ubytování (Apartmán) Apartamento Serendipia Resort Cala Bona @Mallorca. Set in Son Servera, just 700 metres from Cala Millor Beach, Apartamento Serendipia Resort Cala Bona @Mallorca offers beachfront accommodation with a... Ubytování Apartamento Serendipia Resort Cala Bona @Mallorca se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Pula Suites Boutique Resort

8,9

Pula Suites Boutique Resort

Ubytování (Hotel) Pula Suites Boutique Resort. Pula Suites Boutique Resort se nachází na úpatí mírného kopce a nabízí nádherný výhled na záliv a mallorskou krajinu a jedno z nejlepších golfových hřišť... Ubytování Pula Suites Boutique Resort se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Casa Sol

8,7

Casa Sol

Ubytování (Apartmány) Casa Sol. Casa Sol se nachází v letovisku Cala Millor na Mallorce a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Casa Sol se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca S'Hereu

8,5

Ca S'Hereu

Ubytování (Vily) Ca S'Hereu. Situated in Son Servera, 33 km from Alcudia, Ca S'Hereu features air-conditioned rooms and free private parking. Ubytování Ca S'Hereu se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Senator Cala Millor

8,5

Senator Cala Millor

Ubytování (Hotel) Senator Cala Millor. Senator Cala Millor se nachází v Cala Millor, 50 metrů od pláže Cala Millor a necelý 1 km od pláže Cala Bona. Ubytování Senator Cala Millor se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Floriana

8,3

Son Floriana

Ubytování (Prázdninový dům) Son Floriana. Boasting pool views, Son Floriana features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1.2 km from Cala Millor Beach. Ubytování Son Floriana se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Caleia Talayot Spa Hotel - Adults Only

8,3

Caleia Talayot Spa Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Caleia Talayot Spa Hotel - Adults Only. Caleia Talayot ​​Spa Hotel je obklopen přírodou a nachází se v Cala Millor. Na místě jsou 2 bazény, lázně s wellness centrem, posilovna a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Caleia Talayot Spa Hotel - Adults Only se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pula Golf Resort

8

Pula Golf Resort

Ubytování (Hotel) Pula Golf Resort. Located on the Real Pula Golf course just outside Son Servera, Pula Golf Resort (formerly known as Petit Hotel Ses Cases) The resort features a seasonal... Ubytování Pula Golf Resort se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Duvai Mallorca

7,1

Finca Can Duvai Mallorca

Ubytování (Aparthotel) Finca Can Duvai Mallorca. Finca Can Duvai Mallorca is located in Son Servera, 10 minutes' drive from the beach. Ubytování Finca Can Duvai Mallorca se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Es Moli Nou

Holiday Home Es Moli Nou

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Es Moli Nou. Located in Son Servera, 2.3 km from Cala Bona Beach, Holiday Home Es Moli Nou provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday Home Es Moli Nou se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Es Moli (Son Comparet)

Es Moli (Son Comparet)

Ubytování (Vila) Es Moli (Son Comparet). Set in Son Servera in the East of Majorca, this detached villa is 5 km from Cala Millor. This villa features an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Es Moli (Son Comparet) se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Can Carrio

Can Carrio

Ubytování (Chata) Can Carrio. Featuring accommodation with a terrace, CAN CARRIO is located in Son Servera. This chalet provides a garden. The chalet is fitted with a satellite TV. Ubytování Can Carrio se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Castell de Fetget

Castell de Fetget

Ubytování (Prázdninový dům) Castell de Fetget. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Castell de Fetget is located in Son Servera. Ubytování Castell de Fetget se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 31 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port Nou Ca Na Cati

Port Nou Ca Na Cati

Ubytování (Prázdninový dům) Port Nou Ca Na Cati. Situated in Son Servera and only 1.9 km from Cala Bona Beach, Port Nou Ca Na Cati features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování Port Nou Ca Na Cati se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port Nou

Port Nou

Ubytování (Prázdninový dům) Port Nou. Featuring sea views, Port Nou provides accommodation with an outdoor swimming pool, around 2.9 km from Cala Millor Beach. Ubytování Port Nou se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Plana

Sa Plana

Ubytování (Vila) Sa Plana. Set about 2 km from Cala Bona Beach, Sa Plana offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Sa Plana se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Plana (Torrent)

Sa Plana (Torrent)

Ubytování (Vila) Sa Plana (Torrent). Sa Plana Torrent is situated in Son Servera and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Sa Plana (Torrent) se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Pedra Viva

Pedra Viva

Ubytování (Prázdninový dům) Pedra Viva. Featuring an outdoor pool and mountain views, Pedra Viva is situated in Son Servera. Guests have a private terrace. Ubytování Pedra Viva se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 33 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amplia casa con piscina cerca playa

Amplia casa con piscina cerca playa

Ubytování (Prázdninový dům) Amplia casa con piscina cerca playa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Amplia casa con piscina cerca playa is located in Son Servera. Ubytování Amplia casa con piscina cerca playa se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Es Moli dAigua

Finca Es Moli dAigua

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Es Moli dAigua. Finca Es Moli dAigua se nachází asi 2,3 km od Platja de sa Marjal a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Finca Es Moli dAigua se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Floriana

Finca Son Floriana

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Floriana. Finca Son Floriana se nachází v Son Servera a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Finca Son Floriana se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

La perla del mar 1

La perla del mar 1

Ubytování (Apartmán) La perla del mar 1. La perla del mar 1 se nachází v letovisku Son Servera, 250 metrů od pláže Cala Millor a 500 metrů od pláže Cala Bona, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování La perla del mar 1 se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sonflo

Villa Sonflo

Ubytování (Vila) Villa Sonflo. Villa Sonflo se nachází ve městě Son Servera, 650 metrů od pláže Cala Bona a 1 km od pláže Cala Millor. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Sonflo se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bona Vista Mar

Bona Vista Mar

Ubytování (Apartmán) Bona Vista Mar. Located in Son Servera, 500 metres from Cala Millor Beach, Bona Vista Mar provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Bona Vista Mar se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Delightful Mansion in Son Servera with Private Swimming Pool

Delightful Mansion in Son Servera with Private Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Delightful Mansion in Son Servera with Private Swimming Pool. Located in Son Servera, Delightful Mansion in Son Servera with Private Swimming Pool provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Delightful Mansion in Son Servera with Private Swimming Pool se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Antonita - [#119699]

Finca Antonita - [#119699]

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Antonita - [#119699]. Situated in Son Servera in the Balearic Islands region, Finca Antonita - [#119699] has a terrace. Ubytování Finca Antonita - [#119699] se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Finca Victoria

Finca Victoria

Ubytování (Vila) Finca Victoria. Set in Son Servera in the Majorca region, Finca Victoria has a garden. The accommodation is 13 km from Cala Ratjada. Ubytování Finca Victoria se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Finca S'Ullastre

Finca S'Ullastre

Ubytování (Vila) Finca S'Ullastre. Set in Son Servera, within 2.7 km of Playa de Canyamel, Finca S'Ullastre offers accommodation with air conditioning. Ubytování Finca S'Ullastre se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Galardo

Finca Galardo

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Galardo. Situated about 1.8 km from Cala Bona Beach, Finca Galardo offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Finca Galardo se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

El Cel (Der Himmel)

El Cel (Der Himmel)

Ubytování (Prázdninový dům) El Cel (Der Himmel). Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, El Cel (Der Himmel) features accommodation in Son Servera with free WiFi and garden views. Ubytování El Cel (Der Himmel) se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Bosco

Can Bosco

Ubytování (Vila) Can Bosco. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Can Bosco is set in Son Servera. Ubytování Can Bosco se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Cas Cavallino

Finca Cas Cavallino

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Cas Cavallino. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Cas Cavallino is located in Son Servera. Ubytování Finca Cas Cavallino se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Es Serva

Finca Es Serva

Ubytování (Vila) Finca Es Serva. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Finca Es Serva is set in Son Servera. Ubytování Finca Es Serva se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 38 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Es Coster

Finca Es Coster

Ubytování (Vila) Finca Es Coster. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Finca Es Coster is situated in Son Servera. Ubytování Finca Es Coster se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Talaiot Cala Millor

Talaiot Cala Millor

Ubytování (Apartmán) Talaiot Cala Millor. Set in Cala Millor, 250 metres from Cala Millor Beach and 500 metres from Cala Bona Beach, Talaiot Cala Millor offers a terrace and air conditioning. Ubytování Talaiot Cala Millor se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

Kyrat Amarac Suites

Kyrat Amarac Suites

Ubytování (Hotel) Kyrat Amarac Suites. Facing the beachfront, Kyrat Amarac Suites offers 4-star accommodation in Son Servera and features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool and bar. Ubytování Kyrat Amarac Suites se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca).

PULA BORACAY - [#120542]

PULA BORACAY - [#120542]

Ubytování (Prázdninový dům) PULA BORACAY - [#120542]. Boasting sea views, PULA BORACAY - [#120542] provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.4 km from Platja de sa Marjal. Ubytování PULA BORACAY - [#120542] se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vora Pula Golf II

Vora Pula Golf II

Ubytování (Vila) Vora Pula Golf II. Featuring a spacious garden, a private outdoor pool, a terrace with sun loungers and a furnished porch, Port Verd is a villa located in Son Servera, 3. Ubytování Vora Pula Golf II se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mafloras Luxury&Beach Apartment

Mafloras Luxury&Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Mafloras Luxury&Beach Apartment. Set in Son Servera in the Balearic Islands region, Mafloras Luxury&Beach Apartment features a patio and garden views. Ubytování Mafloras Luxury&Beach Apartment se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Servera Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Son Servera Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Ubytování (Vila) Son Servera Villa Sleeps 8 Pool WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Son Servera Villa Sleeps 8 Pool WiFi is located in Son Servera. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Son Servera Villa Sleeps 8 Pool WiFi se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Servera - 306693

Son Servera - 306693

Ubytování (Vila) Son Servera - 306693. Located in Son Servera, Son Servera - 306693 provides accommodation with a private pool and pool views. Ubytování Son Servera - 306693 se nachází ve městě Son Servera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Son Servera

Město Son Servera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 81 hotelů a ubytování ve městě Son Servera.