Hledat

Ubytování

Ubytování město Son Sardina

Ve městě Son Sardina (Španělsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Son Sardina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Son Sardina

Fincahotel Los Naranjos

9,3

Fincahotel Los Naranjos

Ubytování (Venkovský dům) Fincahotel Los Naranjos. Fincahotel Los Naranjos se nachází v letovisku Son Sardina, 7 km od města Palma de Mallorca a 17 km od El Arenalu, a nabízí celoroční venkovní bazén a bar. Ubytování Fincahotel Los Naranjos se nachází ve městě Son Sardina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hasso Moli des Reis

7,5

Villa Hasso Moli des Reis

Ubytování (Vila) Villa Hasso Moli des Reis. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Hasso Moli des Reis is located in Son Sardina. Ubytování Villa Hasso Moli des Reis se nachází ve městě Son Sardina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas bufador

7,1

Cas bufador

Ubytování (Vila) Cas bufador. Cas bufador se nachází v letovisku S'Illot, 350 metrů od pláže Cala Moreia a 450 metrů od pláže Cala Morlanda. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Cas bufador se nachází ve městě Son Sardina (Španělsko - Mallorca).

Ses Cases De S'Hort

Ses Cases De S'Hort

Ubytování (Vila) Ses Cases De S'Hort. Featuring an outdoor pool, Ses Cases De S'Hort is a villa located in Son Sardina in the Majorca Region. The property is 15. Ubytování Ses Cases De S'Hort se nachází ve městě Son Sardina (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Son Sardina

Město Son Sardina se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Son Sardina.