Hledat

Ubytování

Ubytování město Šmarješke Toplice

Ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šmarješke Toplice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šmarješke Toplice

Apartment Lucija

9,7

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucija. Boasting free bikes, a bar, and a garden, Apartment Lucija provides accommodation in Smarjeske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Obrh

9,6

Apartma Obrh

Ubytování (Apartmány) Apartma Obrh. Apartma Obrh nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartma Obrh se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Zorko Gostilna Domen

8,6

Guesthouse Zorko Gostilna Domen

Ubytování (Penzion) Guesthouse Zorko Gostilna Domen. Guesthouse Zorko Gostilna Domen se nachází v obci Šmarješke Toplice a nabízí venkovní bazén, restauraci, bezplatné Wi-Fi a jízdní kola k zapůjčení zdarma. Ubytování Guesthouse Zorko Gostilna Domen se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vitarium Superior - Terme Krka

8,4

Hotel Vitarium Superior - Terme Krka

Ubytování (Hotel) Hotel Vitarium Superior - Terme Krka. Moderní čtyřhvězdičkový hotel Vitarium Superior – Terme Krka se nachází v upraveném parku a nabízí bohaté wellness zázemí a mnoho terapeutických tělových... Ubytování Hotel Vitarium Superior - Terme Krka se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Smarjeta - Terme Krka

8,3

Hotel Smarjeta - Terme Krka

Ubytování (Hotel) Hotel Smarjeta - Terme Krka. Surrounded by a spacious park, Terme Smarjeske Toplice offers spacious and air-conditioned rooms with minibars. Ubytování Hotel Smarjeta - Terme Krka se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vineyard cottage Radulja

Vineyard cottage Radulja

Ubytování (Apartmán) Vineyard cottage Radulja. Set 2.7 km from Šmarješke Toplice Thermal Spa, Vineyard cottage Radulja is in Smarjeske Toplice and has a garden and a terrace. Ubytování Vineyard cottage Radulja se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vineyard Cottage Bregac

Vineyard Cottage Bregac

Ubytování (Prázdninový dům) Vineyard Cottage Bregac. Located in Smarjeske Toplice, Vineyard Cottage Bregac offers self-catering accommodation. Ubytování Vineyard Cottage Bregac se nachází ve městě Šmarješke Toplice (Slovinsko - Dolenjska (Dolní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Šmarješke Toplice

Město Šmarješke Toplice se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Šmarješke Toplice.