Hledat

Ubytování

Ubytování město Sluderno

Ve městě Sluderno (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sluderno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sluderno

Vernalhof Apt Panorama Large

10

Vernalhof Apt Panorama Large

UbytováníVernalhof Apt Panorama Large. Vernalhof Apt Panorama Large se nachází v obci Sluderno a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vernalhof Apt Panorama Large se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus18

9,5

Haus18

Ubytování (Apartmány) Haus18. Haus18 se nachází v obci Sluderno, 37 km od Zernezu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus18 se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mairhof

9,3

Mairhof

UbytováníMairhof. Mairhof se nachází v obci Sluderno, 27 km od jezera Resia. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mairhof se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus18.3

9,3

Haus18.3

UbytováníHaus18.3. Haus18.3 nabízí ubytování v obci Sluderno, 25 km od Ortleru. 22 km od jezera Resia. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus18.3 se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Patztauhof

9,2

Patztauhof

Ubytování (Farma) Patztauhof. Patztauhof jsou apartmány s balkonem nebo terasou, zařízené v alpském stylu, a patří k nim zahrada s lehátky a grilem, který mohou hosté využívat zdarma. Ubytování Patztauhof se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bauernhof Residence Hausergut

9,1

Bauernhof Residence Hausergut

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Residence Hausergut. Hausergut se nachází v obci Sluderno a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bauernhof Residence Hausergut se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Birkenhof

9

Birkenhof

Ubytování (Farma) Birkenhof. Birkenhof je tradiční funkční tyrolskou farmou, která se nachází 3 km od Sludern a a 18 km od lyžařského areálu Watles. Ubytování Birkenhof se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Birkenhof - Wohnung Ortler

9

Birkenhof - Wohnung Ortler

Ubytování (Apartmán) Birkenhof - Wohnung Ortler. Birkenhof - Wohnung Ortler se nachází asi 27 km od Ortleru a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. 26 km od jezera Resia. Ubytování Birkenhof - Wohnung Ortler se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pferdehof Ansteingut

9

Pferdehof Ansteingut

Ubytování (Farma) Pferdehof Ansteingut. Pferdehof Ansteingut se nachází v obci Sluderno, 21 km od Ortleru. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pferdehof Ansteingut se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Birkenhof - Wohnung Bichel

8,8

Birkenhof - Wohnung Bichel

Ubytování (Apartmán) Birkenhof - Wohnung Bichel. Birkenhof - Wohnung Bichel se nachází v obci Sluderno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Birkenhof - Wohnung Bichel se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Saldur Small Active Hotel

8,8

Saldur Small Active Hotel

Ubytování (Hotel) Saldur Small Active Hotel. Čtyřhvězdičkový Saldur Small Active Hotel se nachází v obci Sluderno, která leží na severním cípu národního parku Stelvio. Ubytování Saldur Small Active Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus18. 4

8,7

Haus18. 4

UbytováníHaus18. 4. Haus18. 4 se nachází v obci Sluderno, 25 km od Ortleru a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. 22 km od jezera Resia. Ubytování Haus18. 4 se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

B & B Apartments Ortlerblick

8,3

B & B Apartments Ortlerblick

Ubytování (Hotel) B & B Apartments Ortlerblick. Rodinný hotel Ortlerblick se nachází 5 km od centra obce Sluderno. Ubytování B & B Apartments Ortlerblick se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Engel

8

Hotel Engel

Ubytování (Hotel) Hotel Engel. Čtyřhvězdičkový Hotel Engel nabízí dobře vybavené wellness centrum, parkování zdarma a restauraci, která podává místní kuchyni. Ubytování Hotel Engel se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grushof App Paföl

Grushof App Paföl

Ubytování (Apartmány) Grushof App Paföl. Grushof App Paföl se nachází asi 25 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Grushof App Paföl se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vernalhof Urlaub auf dem Bauernhof

Vernalhof Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmány) Vernalhof Urlaub auf dem Bauernhof. Vernalhof Urlaub auf dem se nachází v obci Sluderno v regionu Trentino Alto Adige. Bauernhof nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Vernalhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vernalhof Apt Sunnaseit

Vernalhof Apt Sunnaseit

UbytováníVernalhof Apt Sunnaseit. Vernalhof Apt Sunnaseit se nachází v obci Sluderno, 24 km od jezera Resia, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vernalhof Apt Sunnaseit se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grushof App Köpfl

Grushof App Köpfl

Ubytování (Apartmány) Grushof App Köpfl. Grushof App Köpfl se nachází asi 25 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Grushof App Köpfl se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vernalhof Apt Panorama

Vernalhof Apt Panorama

UbytováníVernalhof Apt Panorama. Vernalhof Apt Panorama se nachází v obci Sluderno a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vernalhof Apt Panorama se nachází ve městě Sluderno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Sluderno

Město Sluderno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Sluderno.