Hledat

Ubytování

Ubytování město Skouloúfia

Ve městě Skouloúfia (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skouloúfia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skouloúfia

Villa Horizon

9,8

Villa Horizon

Ubytování (Vila) Villa Horizon. Located 1 km from Skouloufia village, the elegant Villa Horizon offers a private pool and furnished sun terrace with panoramic views of the Cretan Sea. Ubytování Villa Horizon se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

Estell House

Estell House

Ubytování (Kemp) Estell House. Estell House se nachází v obci Skouloúfia, 41 km od města Matala, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Estell House se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

CocolinosHome

CocolinosHome

Ubytování (Prázdninový dům) CocolinosHome. CocolinosHome is situated in Roúpai. This holiday home provides a garden as well as a terrace. Heraklio Town is 44 km from the holiday home. Ubytování CocolinosHome se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

Rural Residence

Rural Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Rural Residence. Rural Residence se nachází v obci Skouloúfia a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 41 km od Mataly. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rural Residence se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

Cocolinos Home

Cocolinos Home

Ubytování (Prázdninový dům) Cocolinos Home. Situated in Roúpai in the Crete region, CocolinosHome features a garden. The accommodation is 44 km from Heraklio Town. The holiday home offers a terrace. Ubytování Cocolinos Home se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Skouloúfia

Město Skouloúfia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Skouloúfia.