Hledat

Ubytování

Ubytování město Skouloúfia

Ve městě Skouloúfia (Řecko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skouloúfia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skouloúfia

Malvasia Villa

9,9

Malvasia Villa

Ubytování (Vila) Malvasia Villa. Malvasia Villa is situated in Skouloúfia and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytování Malvasia Villa se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

Villa Horizon

9,8

Villa Horizon

Ubytování (Vila) Villa Horizon. Located 1 km from Skouloufia village, the elegant Villa Horizon offers a private pool and furnished sun terrace with panoramic views of the Cretan Sea. Ubytování Villa Horizon se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vilana Exclusive Villas

9,8

Vilana Exclusive Villas

Ubytování (Vila) Vilana Exclusive Villas. Vilana Exclusive Villas is set in Skouloúfia and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Vilana Exclusive Villas se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

CocolinosHome

CocolinosHome

Ubytování (Prázdninový dům) CocolinosHome. CocolinosHome is situated in Roúpai. This holiday home provides a garden as well as a terrace. Heraklio Town is 44 km from the holiday home. Ubytování CocolinosHome se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cocolinos Home

Cocolinos Home

Ubytování (Prázdninový dům) Cocolinos Home. Situated in Roúpai in the Crete region, CocolinosHome features a garden. The accommodation is 44 km from Heraklio Town. The holiday home offers a terrace. Ubytování Cocolinos Home se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandros Villa

Alexandros Villa

Ubytování (Vila) Alexandros Villa. Situated in the picturesque village of Skouloúfia, Alexandros Villa dates back to 1885 and provides a private pool. Ubytování Alexandros Villa se nachází ve městě Skouloúfia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Skouloúfia

Město Skouloúfia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Skouloúfia.