Hledat

Ubytování

Ubytování město Skotína

Ve městě Skotína (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skotína

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skotína

Exotic Palm Villa

9,1

Exotic Palm Villa

Ubytování (Vila) Exotic Palm Villa. Situated in Skotína, this villa features free WiFi and a terrace with sea views. The detached villa is 44 km from Larisa. Ubytování Exotic Palm Villa se nachází ve městě Skotína (Řecko - Macedonia).

Villa Jiliana

9,1

Villa Jiliana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Jiliana. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Jiliana features accommodation in Skotína with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Jiliana se nachází ve městě Skotína (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ziogas

8,4

Apartments Ziogas

Ubytování (Apartmány) Apartments Ziogas. Apartments Ziogas se nachází u pláže Skotina, na úpatí Olympu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, velkou zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Apartments Ziogas se nachází ve městě Skotína (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa HRA

villa HRA

Ubytování (Prázdninový dům) villa HRA. Boasting garden views, villa HRA offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.9 km from Skotina Beach. Situated 1. Ubytování villa HRA se nachází ve městě Skotína (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Skotína

Město Skotína se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Skotína.