Hledat

Ubytování

Ubytování město Sivota

Ve městě Sivota (Řecko) máme celkem 138 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sivota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sivota

Théa boutique villas sivota I

10

Théa boutique villas sivota I

Ubytování (Vila) Théa boutique villas sivota I. Théa boutique villas sivota se nachází ve městě Sivota, 550 metrů od pláže Mega Ammos a 1 km od pláže Mikri Ammos. Ubytování Théa boutique villas sivota I se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Villas Gregory

9,9

Villas Gregory

Ubytování (Vily) Villas Gregory. Located in the village of Syvota, Villas Gregory is a complex of fully equipped units with hydromassage facilities and fireplace. Ubytování Villas Gregory se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Athina Sea View Apartment

9,9

Athina Sea View Apartment

Ubytování (Apartmán) Athina Sea View Apartment. Located 24 km from Igoumenitsa and 19 km from Parga, Athina Sea View Apartment offers accommodation in Syvota. The property boasts views of the sea. Ubytování Athina Sea View Apartment se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Villa Sissy Studios & Apartments

9,8

Villa Sissy Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Sissy Studios & Apartments. Set in Sivota, 400 metres from Mikri Ammos Beach, Villa Sissy Studios & Apartments offers air-conditioned rooms and a garden. Ubytování Villa Sissy Studios & Apartments se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Karvouno Villas

9,8

Karvouno Villas

Ubytování (Vily) Karvouno Villas. Offering a spa centre and sauna, Karvouno Villas is situated in Syvota in the Epirus Region. Ubytování Karvouno Villas se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Fissas Rooms

9,7

Fissas Rooms

Ubytování (Apartmány) Fissas Rooms. Fissas Rooms se nachází na centrálním náměstí v Syvotě, pouhých 50 metrů od přístavu, a nabízí ubytování s klimatizací. Do Pargy je to 28 km. Ubytování Fissas Rooms se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

K&J Villas ll

9,7

K&J Villas ll

Ubytování (Vila) K&J Villas ll. K&J Villas ll se nachází v Sivotě, 500 metrů od pláže Zavia, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování K&J Villas ll se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Xanthi Studios

9,7

Xanthi Studios

Ubytování (Apartmány) Xanthi Studios. Set in Sivota, Xanthi Studios offers accommodation with a balcony, kitchenette and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Xanthi Studios se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Sivotahomes-green

9,7

Sivotahomes-green

Ubytování (Apartmány) Sivotahomes-green. Set in Sivota, 700 metres from Zavia Beach and less than 1 km from Gallikos Molos Beach, Sivotahomes-green offers accommodation with free WiFi and a garden... Ubytování Sivotahomes-green se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Sivota Colours

9,6

Sivota Colours

Ubytování (Penzion) Sivota Colours. Offering a barbecue and sun terrace, Sivota Coulors -To Chorafi tou Nikola is situated in Syvota. Free private parking is available on site. Ubytování Sivota Colours se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Sigma Luxury Rooms

9,6

Sigma Luxury Rooms

Ubytování (Hotel) Sigma Luxury Rooms. Sigma Luxury Rooms se nachází ve městě Sivota, 200 metrů od pláže Gallikos Molos, a nabízí turistické informace, pokoje vhodné pro alergiky, sezónní... Ubytování Sigma Luxury Rooms se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Casa Evanti

9,5

Casa Evanti

Ubytování (Apartmány) Casa Evanti. Set in Sivota in the Epirus region, Casa Evanti offers accommodation with free WiFi. Some units feature a terrace and/or balcony. Ubytování Casa Evanti se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Captain Mike's Villa

9,5

Captain Mike's Villa

Ubytování (Vila) Captain Mike's Villa. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Captain Mike's Villa can be found in Sivota, close to Mega Ammos Beach and 1 km from Bella... Ubytování Captain Mike's Villa se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Xara Apartments

9,5

Xara Apartments

Ubytování (Apartmány) Xara Apartments. Set in Syvota, this air-conditioned features views of the sea. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Xara Apartments se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Athena Center Apartments

9,4

Athena Center Apartments

Ubytování (Apartmány) Athena Center Apartments. Athena Center Apartments se nachází v letovisku Sivota, nedaleko pláží Zavia, Gallikos Molos a Karvouno, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Athena Center Apartments se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Nikki's Family Apartments

9,4

Nikki's Family Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Nikki's Family Apartments. Ubytování se nachází v letovisku Sivota v regionu Epirus, u pláží Zavia a Mega Ammos. Ubytování Nikki's Family Apartments se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Captain Mike's Villa II

9,4

Captain Mike's Villa II

Ubytování (Vila) Captain Mike's Villa II. Set in Syvota in the Epirus Region, Captain Mike's Villa II features a garden and magnificent Ionian Sea views. The sea is just a short stroll away. Ubytování Captain Mike's Villa II se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Baia Blu Apartments

9,4

Baia Blu Apartments

Ubytování (Apartmán) Baia Blu Apartments. Bais Blu se nachází v Syvotě, v blízkosti přístavu a na pobřeží. Hosté mají okamžitý přístup do obchodů a kaváren, stejně jako výhled na malebné oblasti. Ubytování Baia Blu Apartments se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Blue Bay Apartments

9,4

Blue Bay Apartments

Ubytování (Apartmány) Blue Bay Apartments. Blue Bay Apartments se nachází 40 metrů od pláže Galazios Kolpos, a nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a zařízený balkon s výhledem na... Ubytování Blue Bay Apartments se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Eutopia Ave Surya

9,3

Eutopia Ave Surya

Ubytování (Prázdninový dům) Eutopia Ave Surya. Eutopia Ave Surya se nachází ve městě Sivota, 450 metrů od pláže Gallikos Molos a 750 metrů od pláže Bella Vraka, a nabízí výhled na město. Ubytování Eutopia Ave Surya se nachází ve městě Sivota (Řecko - Epirus).

Ubytování ve městě Sivota

Město Sivota se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 138 hotelů a ubytování ve městě Sivota.