Hledat

Ubytování

Ubytování město Siatista

Ve městě Siatista (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Siatista

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Siatista

Hotel Archontiko

8,5

Hotel Archontiko

Ubytování (Hotel) Hotel Archontiko. Situated at an altitude of 900 metres, in the centre of Siatista Village, Hotel Archontiko offers rooms enjoying mountain or village views. Ubytování Hotel Archontiko se nachází ve městě Siatista (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Siatista

8,5

Hotel Siatista

Ubytování (Hotel) Hotel Siatista. Perched on a green hill in the scenic Siatista Village of Voio, Siatista Hotel features a restaurant and a traditionally decorated bar with a fireplace. Ubytování Hotel Siatista se nachází ve městě Siatista (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siatistino Archontariki

8,4

Siatistino Archontariki

Ubytování (Hotel) Siatistino Archontariki. Siatistino Archontariki sídlí v bývalém zámku v tradiční vesnici Siatista, na okraji města Kozani. Ubytování Siatistino Archontariki se nachází ve městě Siatista (Řecko - Macedonia).

Arhontariki Traditional House

Arhontariki Traditional House

Ubytování (Penzion) Arhontariki Traditional House. Set in Siatista, Arhontariki Traditional House has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Arhontariki Traditional House se nachází ve městě Siatista (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Siatista

Město Siatista se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Siatista.