Hledat

Ubytování

Ubytování město Ses Salines

Ve městě Ses Salines (Španělsko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ses Salines

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ses Salines

Long House Ses Salines

9,8

Long House Ses Salines

Ubytování (Prázdninový dům) Long House Ses Salines. Long House Ses Salines is situated in Ses Salines. The air-conditioned accommodation is 50 km from Cala Millor. Ubytování Long House Ses Salines se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Tanqueta

9,7

Sa Tanqueta

Ubytování (Apartmány) Sa Tanqueta. Set in Ses Salines, 22 km from Cala d´Or, Sa Tanqueta offers a terrace and free WiFi. Ubytování Sa Tanqueta se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monges Holiday Home

9,7

Monges Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Monges Holiday Home. Located in Ses Salines in the Balearic Islands region, Monges Holiday Home features a patio and city views. Ubytování Monges Holiday Home se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S´Hort de Can Carrió

9,5

S´Hort de Can Carrió

Ubytování (Hotel) S´Hort de Can Carrió. S´Hort de Can Carrió is set in the Mallorcan countryside, just outside Ses Salines and 5 km from Colònia Sant Jordi’s beaches. Ubytování S´Hort de Can Carrió se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Farah Mallorca

9,4

Casa Farah Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Farah Mallorca. Casa Farah Mallorca se nachází v Ses Salines na Mallorce a nabízí terasu. Ubytování Casa Farah Mallorca se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viles Can Moreno

9,2

Viles Can Moreno

Ubytování (Apartmány) Viles Can Moreno. Located in Ses Salines, Viles Can Moreno provides accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. A free cleaning service is provided. Ubytování Viles Can Moreno se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Piccola by Cassai

9,2

Villa Piccola by Cassai

Ubytování (Aparthotel) Villa Piccola by Cassai. Nachází se v Colonia Sant Jordi na Mallorce, s Platja D'es Molí de S'estany a Platja d'es Villa Piccola by Cassai se nachází nedaleko Coti a nabízí... Ubytování Villa Piccola by Cassai se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Tiana

9,2

Finca Tiana

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Tiana. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Finca Tiana offers accommodation in Ses Salines with free WiFi and garden views. Ubytování Finca Tiana se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Finca Loft Can Moreno "Es Trenc"

9,2

Finca Loft Can Moreno "Es Trenc"

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Loft Can Moreno "Es Trenc". Featuring an outdoor pool, a garden, barbecue facilities and a terrace, Finca Loft Can Moreno "Es Trenc" is located just outside Colonia Sant Jordi, just 5... Ubytování Finca Loft Can Moreno "Es Trenc" se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Ses Salines cottage with private pool and barbecue

9,2

Ses Salines cottage with private pool and barbecue

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Salines cottage with private pool and barbecue. Ses Salines cottage with private pool and barbecue offers accommodation in Ses Salines, 2.8 km from Platja d'es Carbo. Ubytování Ses Salines cottage with private pool and barbecue se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Es moli de na Sebastiana

9,2

Es moli de na Sebastiana

Ubytování (Prázdninový dům) Es moli de na Sebastiana. Es moli de na Sebastiana se nachází asi 2,3 km od pláže Platja d'es Carbo. Nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí, výhledem na bazén a patiem. Ubytování Es moli de na Sebastiana se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Carrotja - Adults Only

9,1

Sa Carrotja - Adults Only

Ubytování (Venkovský dům) Sa Carrotja - Adults Only. Tato bývalá mallorská farma se nachází na vlastních poklidných pozemcích, jen 5 km od pobřeží. Nabízí úžasný výhled, bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Sa Carrotja - Adults Only se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Finca Hotel Rural Es Turó

9,1

Finca Hotel Rural Es Turó

Ubytování (Venkovský dům) Finca Hotel Rural Es Turó. Venkovský Finca Hotel Rural Es Turó se nachází uprostřed mallorské přírody a nabízí venkovní bazén, zahradu a terasu s výhledem do zahrad, do krajiny nebo... Ubytování Finca Hotel Rural Es Turó se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ca'n Bonico

9,1

Hotel Ca'n Bonico

Ubytování (Hotel) Hotel Ca'n Bonico. Krásně zrekonstruované panství ze 13. století stojí v mallorské vesnici Ses Salines a má sezonní venkovní bazén i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Ca'n Bonico se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Villa Station

8,7

Villa Station

Ubytování (Venkovský dům) Villa Station. Featuring an outdoor swimming pool and terrace set among tropical plants, Villa Station is set just outside Ses Salines and 10 minutes’ drive from Es Trenc... Ubytování Villa Station se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Alvaro

7,3

Can Alvaro

Ubytování (Vila) Can Alvaro. Vila Can Alvaro se nachází v letovisku Las Salinas, 200 metrů od restaurace i nákupního centra a 5 km od pláže Es Trenc. Na místě je venkovní bazén. Ubytování Can Alvaro se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Casa Eva - SSS130

Holiday Home Casa Eva - SSS130

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Casa Eva - SSS130. Situated in Ses Salines in the Balearic Islands region, Holiday Home Casa Eva - SSS130 features a garden. Ubytování Holiday Home Casa Eva - SSS130 se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Casa Natura

Casa Natura

Ubytování (Vila) Casa Natura. Situated in Ses Salines, 2.9 km from Es Dolc Beach and 2.9 km from Platja Es Peregons, Casa Natura offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Casa Natura se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Punta (Sa Punta Bertumins)

Sa Punta (Sa Punta Bertumins)

Ubytování (Vila) Sa Punta (Sa Punta Bertumins). Located 3 km from Platja des Port Beach, Sa Punta Bertumins is set in Ses Salines and features a private pool, a porch, and a barbecue. Ubytování Sa Punta (Sa Punta Bertumins) se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

'The Sunny' - Poppy's Beach House - Upstairs

'The Sunny' - Poppy's Beach House - Upstairs

Ubytování (Prázdninový dům) 'The Sunny' - Poppy's Beach House - Upstairs. Set in Ses Salines, just 1.5 km from Platja D'es Molí de S'estany, 'The Sunny' - Poppy's Beach House - Upstairs offers accommodation with a terrace and... Ubytování 'The Sunny' - Poppy's Beach House - Upstairs se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Art 9

Finca Art 9

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Art 9. Finca Art 9 se nachází v Ses Salines a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. 31 km od El Arenal. Ubytování Finca Art 9 se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 38 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es turo de Cabrera

Es turo de Cabrera

Ubytování (Prázdninový dům) Es turo de Cabrera. Es turo de Cabrera se nachází asi 2,2 km od pláže Es Dofí a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Es turo de Cabrera se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es turo d Eivissa

Es turo d Eivissa

Ubytování (Prázdninový dům) Es turo d Eivissa. Es turo d Eivissa se nachází asi 2,2 km od pláže Es Dofí a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Es turo d Eivissa se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Salines Terrace House 2

Ses Salines Terrace House 2

Ubytování (Vila) Ses Salines Terrace House 2. Ses Salines Terrace House 2 se nachází v Ses Salines a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 32 km. Ubytování Ses Salines Terrace House 2 se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Salines Terrace House 1

Ses Salines Terrace House 1

Ubytování (Vila) Ses Salines Terrace House 1. Ses Salines Terrace House 1 se nachází v Ses Salines a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 32 km. Ubytování Ses Salines Terrace House 1 se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa punta Ses Salines

Sa punta Ses Salines

Ubytování (Prázdninový dům) Sa punta Ses Salines. Sa punta Ses Salines se nachází asi 2,2 km od pláže Es Dolc a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Sa punta Ses Salines se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 40 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa caseta - Villa casa Manolo

Sa caseta - Villa casa Manolo

Ubytování (Vila) Sa caseta - Villa casa Manolo. Sa caseta - Villa casa Manolo se nachází v Ses Salines, 1,7 km od pláže Es Dolc a 2 km od pláže Playa Es Dofí. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Sa caseta - Villa casa Manolo se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sa Canova - SSS110

Holiday Home Sa Canova - SSS110

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sa Canova - SSS110. Holiday Home Sa Canova - SSS110 se nachází v Ses Salines a nabízí ubytování se soukromým bazénem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Sa Canova - SSS110 se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Xesquet Cami de Morell Ses Salines 169

Can Xesquet Cami de Morell Ses Salines 169

Ubytování (Vila) Can Xesquet Cami de Morell Ses Salines 169. Can Xesquet Cami de Morell Ses Salines 169 se nachází v Ses Salines a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Can Xesquet Cami de Morell Ses Salines 169 se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa mediterránea en el Sur

Casa mediterránea en el Sur

Ubytování (Prázdninový dům) Casa mediterránea en el Sur. Casa mediterránea en el Sur, a property with an outdoor swimming pool, is situated in Ses Salines, 1.8 km from Platja d'es Carbo. Ubytování Casa mediterránea en el Sur se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Finca Palmera

Finca Palmera

Ubytování (Vila) Finca Palmera. Situated in Ses Salines in the Balearic Islands region, Finca Palmera features a garden. The accommodation is 23 km from Cala d´Or. Ubytování Finca Palmera se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAN TOMEU (SES SALINES)

CAN TOMEU (SES SALINES)

Ubytování (Vila) CAN TOMEU (SES SALINES). Situated in Ses Salines in the Balearic Islands region, CAN TOMEU (SES SALINES) features a terrace. Ubytování CAN TOMEU (SES SALINES) se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Marina (Marina Des Torrent)

Sa Marina (Marina Des Torrent)

Ubytování (Vila) Sa Marina (Marina Des Torrent). Marina Des Torrent is a villa situated in Ses Salines, 49 km from Palma de Mallorca. Free WiFi is available and free private parking is available on site. Ubytování Sa Marina (Marina Des Torrent) se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es turo de Formentera

Es turo de Formentera

Ubytování (Prázdninový dům) Es turo de Formentera. Es turo de Formentera se nachází asi 2,2 km od pláže Es Dofí a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Es turo de Formentera se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na frare casa de campo

Na frare casa de campo

Ubytování (Vila) Na frare casa de campo. Located in Ses Salines in the Majorca region, Na frare casa de campo has a terrace. The property features garden views. The kitchen has a fridge. Ubytování Na frare casa de campo se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Casa Bonita (Ses Salines)

Casa Bonita (Ses Salines)

Ubytování (Vila) Casa Bonita (Ses Salines). Located in Ses Salines, Casa Bonita offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Casa Bonita (Ses Salines) se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Xesquet (Pleta Morell)

Can Xesquet (Pleta Morell)

Ubytování (Vila) Can Xesquet (Pleta Morell). Situated in Ses Salines in the south of Majorca, this villa is 4 km from Colonia de Sant Jordi Beaches. Ubytování Can Xesquet (Pleta Morell) se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lorena

Villa Lorena

Ubytování (Vila) Villa Lorena. Featuring a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Villa Lorena is set in Ses Salines. Ubytování Villa Lorena se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 4 bedrooms in Colonia de Sant Jordi with wonderful sea view private pool furnished terrace 8 km from the beach

Villa with 4 bedrooms in Colonia de Sant Jordi with wonderful sea view private pool furnished terrace 8 km from the beach

Ubytování (Vila) Villa with 4 bedrooms in Colonia de Sant Jordi with wonderful sea view private pool furnished terrace 8 km from the beach. Featuring an outdoor pool and lake views, Villa 07640 Ses Salines, Illes Balears, Espagne is located in Ses Salines. Ubytování Villa with 4 bedrooms in Colonia de Sant Jordi with wonderful sea view private pool furnished terrace 8 km from the beach se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 42 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Paradáis

Ca'n Paradáis

Ubytování (Prázdninový dům) Ca'n Paradáis. Set in Ses Salines, Ca'n Paradáis offers accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 49 km from Magaluf. Ubytování Ca'n Paradáis se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Mon

Ca Na Mon

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Mon. Boasting barbecue facilities, CA NA MON features accommodation in Ses Salines with access to free WiFi and garden views. Guests have a private terrace. Ubytování Ca Na Mon se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Xesquet

Can Xesquet

Ubytování (Vila) Can Xesquet. Featuring a terrace with pool views, Can Xesquet is a villa, situated in Ses Salines. The unit is 42 km from Palma de Mallorca. Ubytování Can Xesquet se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Bou

Can Bou

Ubytování (Vila) Can Bou. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Can Bou is set in Ses Salines. Ubytování Can Bou se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mallorca Dream

Mallorca Dream

Ubytování (Vila) Mallorca Dream. Boasting pool views, Mallorca Dream offers accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 2.9 km from Es Dolc Beach. Ubytování Mallorca Dream se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hortet Palmeras

Villa Hortet Palmeras

Ubytování (Vila) Villa Hortet Palmeras. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Villa Hortet Palmeras is set in Ses Salines. Ubytování Villa Hortet Palmeras se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Short De Ses Basses

Short De Ses Basses

Ubytování (Vila) Short De Ses Basses. Set in Ses Salines, this villa features an outdoor pool. Ubytování Short De Ses Basses se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Villa Christiane

Villa Christiane

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Christiane. Villa Christiane is set in Ses Salines. The air-conditioned accommodation is 48 km from Magaluf. Ubytování Villa Christiane se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Bou

Can Bou

Ubytování (Prázdninový dům) Can Bou. Can Bou se nachází v Ses Salines a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Can Bou se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 46 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es turo de Menorca

Es turo de Menorca

Ubytování (Prázdninový dům) Es turo de Menorca. Es turo de Menorca se nachází asi 2,2 km od pláže Es Dofí a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. 2 km od pláže Es Dolc. Ubytování Es turo de Menorca se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es turo de ses illes

Es turo de ses illes

Ubytování (Vila) Es turo de ses illes. Es turo de ses illes se nachází v Ses Salines, 2 km od pláže Es Dolc, 2,2 km od pláže Playa Es Dofí a 2,2 km od Platja d'es Carbo. Ubytování Es turo de ses illes se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 89 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Retiro

Finca El Retiro

Ubytování (Vila) Finca El Retiro. Boasting accommodation with a private pool, Finca El Retiro is situated in Ses Salines. Ubytování Finca El Retiro se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Ses Salines

Město Ses Salines se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Ses Salines.