Hledat

Ubytování

Ubytování město Senales

Ve městě Senales (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Senales

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Senales

Residence Schnals

9,6

Residence Schnals

Ubytování (Apartmány) Residence Schnals. Residence Schnals se nachází 26 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s balkonem, bar a zahradu. Ubytování Residence Schnals se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untervernatsch Fewo Ötzi

9,5

Untervernatsch Fewo Ötzi

Ubytování (Apartmán) Untervernatsch Fewo Ötzi. Untervernatsch Fewo Ötzi se nachází v Senales a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 28 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Untervernatsch Fewo Ötzi se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dorfblick Appartements & Rooms

9,4

Dorfblick Appartements & Rooms

Ubytování (Privát) Dorfblick Appartements & Rooms. Dorfblick Appartements & Rooms se nachází v Senales, 31 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Dorfblick Appartements & Rooms se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Remi

9,2

Residence Remi

Ubytování (Aparthotel) Residence Remi. Residence Remi se nachází v obci Senales, 10 km od lyžařského areálu Schnalstal. Ubytování Residence Remi se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Goldene Rose Karthaus a member of Small Luxury Hotels of the World

9,2

Goldene Rose Karthaus a member of Small Luxury Hotels of the World

Ubytování (Hotel) Goldene Rose Karthaus a member of Small Luxury Hotels of the World. Goldene Rose Karthaus je členem skupiny Small Luxury Hotels of the World a nachází se v malé vesnici Certosa, 14 km od lyžařského areálu Val Senales. Ubytování Goldene Rose Karthaus a member of Small Luxury Hotels of the World se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Schnalstal " Die Schneiderei "

9,2

Ferienwohnung Schnalstal " Die Schneiderei "

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schnalstal " Die Schneiderei ". Ferienwohnung Schnalstal " Die Schneiderei " se nachází v Senales, 30 km od hlavního vlakového nádraží a 31 km od divadla Merano. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Schnalstal " Die Schneiderei " se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Tyrol

8,8

Berghotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Berghotel Tyrol. Berghotel Tyrol je rodinný hotel s tyrolskou restaurací a pokoji zařízenými v alpském stylu, který se nachází 30 km od Merana. Ubytování Berghotel Tyrol se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Oberraindlhof

8,5

Hotel Oberraindlhof

Ubytování (Hotel) Hotel Oberraindlhof. Oberraindlhof je alpský hotel s bezplatnou saunou, který se nachází v údolí Jižního Tyrolska. Ubytování Hotel Oberraindlhof se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Lydia

8,5

Hotel Pension Lydia

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Lydia. Tradiční horská chata obklopená Ötztalskými Alpami, Hotel Pension Lydia je rodinný hotel s jednoduše zařízenými pokoji s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Pension Lydia se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vernagt

8,3

Hotel Vernagt

Ubytování (Hotel) Hotel Vernagt. Tento hotel v alpském stylu se nachází na břehu jezera Vernago a nabízí wellness centrum a restauraci. Ubytování Hotel Vernagt se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untervernatsch Fewo Edelweiss

8

Untervernatsch Fewo Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Untervernatsch Fewo Edelweiss. Untervernatsch Fewo Edelweiss se nachází asi 29 km od divadla Merano a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Untervernatsch Fewo Edelweiss se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Untervernatsch Fewo Enzian

8

Untervernatsch Fewo Enzian

Ubytování (Apartmán) Untervernatsch Fewo Enzian. Untervernatsch Fewo Enzian se nachází asi 29 km od divadla Merano a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Untervernatsch Fewo Enzian se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Texel Apartments & Pizzeria

7,9

Texel Apartments & Pizzeria

Ubytování (Apartmány) Texel Apartments & Pizzeria. Texel Apartments & Pizzeria se nachází v Senales a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Texel Apartments & Pizzeria se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Neuratheis

7,6

Gasthof Neuratheis

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Neuratheis. Gasthof Neuratheis se nachází v obci Senales, 22 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování Gasthof Neuratheis se nachází ve městě Senales (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Senales

Město Senales se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Senales.