Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Semily

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Semily

Penzion Světlá - Český ráj

9,6

Penzion Světlá - Český ráj

Ubytování (Penzion) Penzion Světlá - Český ráj. Penzion Světlá - Český ráj se nachází v Semilech, 4,2 km od lyžařského vleku Pod Haldou a 13 km od Bozkovských dolomitových jeskyní. Ubytování Penzion Světlá - Český ráj se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Světlá - Český ráj má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Světlá - Český ráj momentálně evidujeme 11 recenzí.

Riegrova Chata Kozákov

9

Riegrova Chata Kozákov

Ubytování (Penzion) Riegrova Chata Kozákov. Riegrova chata Kozákov se nachází v Semilech, 8 km od lyžařského vleku Pod Haldou a 17 km od Bozkovských dolomitových jeskyní. Ubytování Riegrova Chata Kozákov se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Riegrova Chata Kozákov má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Riegrova Chata Kozákov momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Stará škola

8,9

Apartmán Stará škola

Ubytování (Apartmán) Apartmán Stará škola. Velice elegantní a moderní hotel Apartmán Stará škola se nachází uprostřed poklidné krajiny Jizerských hor, jen několik minut jízdy automobilem od... Ubytování Apartmán Stará škola se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Stará škola má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Stará škola momentálně evidujeme 32 recenzí.

Hotel Obecní dům

8,8

Hotel Obecní dům

Ubytování (Hotel) Hotel Obecní dům. Secesní Hotel Obecní dům stojí v centru Semil, 7 km od sjezdovek na Kozákově. Nabízí Wi-Fi zdarma a restauraci s pivnicí, podávající tradiční česká jídla. Ubytování Hotel Obecní dům se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Obecní dům má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Obecní dům momentálně evidujeme 413 recenzí.

Kamarád

8,6

Kamarád

Ubytování (Penzion) Kamarád. Ubytování Kamarád se nachází v Jestřabí v Krkonoších, 23 km od Semil. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a neplacené veřejné parkoviště. Ubytování Kamarád se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kamarád má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Kamarád momentálně evidujeme 33 recenzí.

Sportovní Centrum Semily

8,5

Sportovní Centrum Semily

Ubytování (Penzion) Sportovní Centrum Semily. Sportovní Centrum Semily se nachází v Semilech, 1,3 km od lyžařského vleku Pod Haldou a 8 km od Bozkovských dolomitových jeskyní, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Sportovní Centrum Semily se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sportovní Centrum Semily má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Sportovní Centrum Semily momentálně evidujeme 120 recenzí.

Chata u Kostela

6,9

Chata u Kostela

Ubytování (Penzion) Chata u Kostela. Chata U kostela se nachází v Dolních Mísečkách, přímo k ní lze dojet na lyžích a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Chata u Kostela se nachází ve městě Semily (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Kostela má celkové hodnocení 6,9. Pro Penzion Chata u Kostela momentálně evidujeme 12 recenzí.

Holiday home Loukov I

Holiday home Loukov I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Loukov I. Holiday home Loukov I je prázdninový dům v Semilech, 6 km od Bozkovských dolomitových jeskyní. Ubytování Holiday home Loukov I se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Loukov I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Loukov IV

Holiday home Loukov IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Loukov IV. Holiday home Loukov IV se nachází se v Semilech, 11 km od lyžařského vleku Pod Haldou a 15 km od Bozkovských Dolomitových jeskyní. Ubytování Holiday home Loukov IV se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Loukov IV nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u sokolovny

Apartmán u sokolovny

Ubytování (Apartmán) Apartmán u sokolovny. Apartmán u sokolovny se nachází v Semilech, 1,1 km od lyžařského vleku Pod Haldou a 9 km od Bozkovských dolomitových jeskyní. Ubytování Apartmán u sokolovny se nachází ve městě Semily (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Semily

Two-Bedroom Holiday Home in Semily

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Semily. Located in Semily, 9 km from Pod Haldou and 14 km from Bozkov Dolomite Caves, Two-Bedroom Holiday Home in Semily offers free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Semily se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Semily nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

One-Bedroom Holiday Home in Semily

One-Bedroom Holiday Home in Semily

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Semily. One-Bedroom Holiday Home in Semily offers accommodation in Semily, 13 km from Pod Haldou and 17 km from Bozkov Dolomite Caves. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Semily se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům One-Bedroom Holiday Home in Semily nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Krkonosska Chalupa

Krkonosska Chalupa

Ubytování (Venkovský dům) Krkonosska Chalupa. Krkonošská Chalupa se nachází v Semilech, 13 km od lyžařského vleku Pod Haldou. Ubytování Krkonosska Chalupa se nachází ve městě Semily (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Krkonosska Chalupa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatička - Spálov

Chatička - Spálov

Ubytování (Chata) Chatička - Spálov. Chatička - Spálov se nachází v Semilech, 2,4 km od Bozkovských dolomitových jeskyní, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a soukromou terasou. Ubytování Chatička - Spálov se nachází ve městě Semily (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Lidušky

Chalupa u Lidušky

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Lidušky. Chalupa u Lidušky se nachází v Semilech, 8 km od bozkovských dolomitových jeskyní, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalupa u Lidušky se nachází ve městě Semily (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Beneš

Apartmán Beneš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beneš. Located in Semily, 2.6 km from Bozkov Dolomite Caves, Apartmán Beneš provides accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Apartmán Beneš se nachází ve městě Semily (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)