Hledat

Ubytování

Ubytování město Selva

Ve městě Selva (Španělsko) máme celkem 121 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Selva

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Selva

Apartamento Vista

9,8

Apartamento Vista

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vista. Apartamento Vista se nachází v Selvě a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Apartamento Vista se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solivar (Corritx 2)

9,8

Solivar (Corritx 2)

Ubytování (Vila) Solivar (Corritx 2). Located in Selva, Corritx 2 offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Solivar (Corritx 2) se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Casa Gema

9,7

Casa Gema

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gema. Set in Selva, Casa Gema offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. The air-conditioned accommodation is 28 km from Alcudia. Ubytování Casa Gema se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Arnau

9,6

Son Arnau

Ubytování (Hotel) Son Arnau. Set in the foothills of Sierra de Tramuntana Mountains, in the small town of Selva, Son Arnau features a garden with an outdoor pool, sun loungers, and a... Ubytování Son Arnau se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angels Boutique - Turismo de interior

9,4

Angels Boutique - Turismo de interior

Ubytování (Hotel) Angels Boutique - Turismo de interior. Situated in the small village of Selva, Angels Boutique - Turismo de interior offers tranquil rooms with beautiful views of the surrounding. Ubytování Angels Boutique - Turismo de interior se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Cota Boutique - Turismo de interior

9,2

Can Cota Boutique - Turismo de interior

Ubytování (Hotel) Can Cota Boutique - Turismo de interior. Located in Selva, CanCota Boutique Hotel boasts an outdoor infinity pool overlooking the mountains. Ubytování Can Cota Boutique - Turismo de interior se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Closet

9,2

Es Closet

Ubytování (Prázdninový dům) Es Closet. Situated in Selva, Es Closet features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. The accommodation is 43 km from Playa de Palma. Ubytování Es Closet se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Sa Bisbal - Turismo de interior

9,2

Sa Bisbal - Turismo de interior

Ubytování (Hotel) Sa Bisbal - Turismo de interior. Sa Bisbal - Turismo de interior se nachází v centru města Selva na Mallorce. Ubytování Sa Bisbal - Turismo de interior se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Poligono 8, Parc

9,1

Apartment Poligono 8, Parc

Ubytování (Apartmán) Apartment Poligono 8, Parc. Apartment Poligono 8, Parc is set in Selva. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Poligono 8, Parc se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Gris

9,1

Son Gris

Ubytování (Hotel) Son Gris. Son Gris se nachází v letovisku Selva a nabízí sdílený lounge a terasu. Ubytování Son Gris se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Salat

9,1

Finca Can Salat

Ubytování (Vila) Finca Can Salat. Featuring a garden with outdoor dining area and swimming pool surrounded by nature, Finca Can Salat villa is located 2. Ubytování Finca Can Salat se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Pasos

9

Can Pasos

Ubytování (Vila) Can Pasos. Can Pasos se nachází v Selvě a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Can Pasos se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa SA VINYETA

8,9

Villa SA VINYETA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa SA VINYETA. Featuring a garden, private pool and mountain views, Villa SA VINYETA is located in Selva. The air-conditioned accommodation is 29 km from Alcudia. Ubytování Villa SA VINYETA se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Macia, amplia piscina, jardines en Selva, cerca de playas

8,8

Finca Son Macia, amplia piscina, jardines en Selva, cerca de playas

Ubytování (Vila) Finca Son Macia, amplia piscina, jardines en Selva, cerca de playas. Finca Son Macia, amplia piscina, jardines en Selva, cerca de playas se nachází v Selvě a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a... Ubytování Finca Son Macia, amplia piscina, jardines en Selva, cerca de playas se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Can Furios Hotel by Can Calco Hotels

8,8

New Can Furios Hotel by Can Calco Hotels

Ubytování (Venkovský dům) New Can Furios Hotel by Can Calco Hotels. Hotel Can Furios se nachází v okouzlujícím venkovském domě s kamennými zdmi na mallorském venkově, u úpatí pohoří Tramuntana. Ubytování New Can Furios Hotel by Can Calco Hotels se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Villa Ses Tanquetes

8,5

Villa Ses Tanquetes

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ses Tanquetes. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Ses Tanquetes is situated in Selva. The air-conditioned accommodation is 24 km from Alcudia. Ubytování Villa Ses Tanquetes se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas Carro

8,4

Cas Carro

Ubytování (Prázdninový dům) Cas Carro. Cas Carro offers accommodation in Selva, 32 km from Palma de Mallorca and 31 km from El Arenal. The unit is 22 km from Alcudia. Ubytování Cas Carro se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Villa Can Pulit

8,1

Villa Can Pulit

Ubytování (Vila) Villa Can Pulit. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Can Pulit is situated in Selva. Ubytování Villa Can Pulit se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Es Cavalls

Holiday Home Es Cavalls

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Es Cavalls. Set in Selva in the Balearic Islands region, Holiday Home Es Cavalls has a garden. Ubytování Holiday Home Es Cavalls se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Ca na Mavi

Finca Ca na Mavi

Ubytování (Vila) Finca Ca na Mavi. Located in Selva, this air-conditioned villa features free WiFi and a garden with a private swimming pool. It provides free private parking. Ubytování Finca Ca na Mavi se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Moreu

Finca Can Moreu

Ubytování (Vila) Finca Can Moreu. Boasting a garden and a terrace, Finca Can Moreu features accommodation in Selva with free WiFi and garden views. Ubytování Finca Can Moreu se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Grenat, get envolved with nature!

Finca Can Grenat, get envolved with nature!

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Grenat, get envolved with nature!. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Finca Can Grenat, get envolved with nature! is situated in Selva. Ubytování Finca Can Grenat, get envolved with nature! se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Ca na rosa

Ca na rosa

Ubytování (Vila) Ca na rosa. Located in Selva, Ca na rosa provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Ca na rosa se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Canyar

Es Canyar

Ubytování (Prázdninový dům) Es Canyar. Es Canyar is set in Selva and offers an outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 28 km from Alcudia. Ubytování Es Canyar se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Espinar

Espinar

Ubytování (Prázdninový dům) Espinar. Located in Selva, Espinar features accommodation with a private pool. Ubytování Espinar se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Son Bona

Holiday Home Son Bona

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Son Bona. Located in Selva, Holiday Home Son Bona offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Holiday Home Son Bona se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAS MESTRE

CAS MESTRE

Ubytování (Vila) CAS MESTRE. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, CAS MESTRE is set in Selva. Ubytování CAS MESTRE se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Cas Carro (Sa Teulera)

Cas Carro (Sa Teulera)

Ubytování (Vila) Cas Carro (Sa Teulera). Cas Carro (Sa Teulera) is situated in Selva and offers an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Cas Carro (Sa Teulera) se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Can Finassi

Can Finassi

Ubytování (Vila) Can Finassi. Can Finassi, featuring an outdoor swimming pool, a garden and a terrace, is set in Pollença, 22 km from Tomir Mountain. Guests have a private balcony. Ubytování Can Finassi se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Villa in Selva Majorca with Private Pool

Modern Villa in Selva Majorca with Private Pool

Ubytování (Vila) Modern Villa in Selva Majorca with Private Pool. Situated in Selva, Modern Villa in Selva Majorca with Private Pool features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Modern Villa in Selva Majorca with Private Pool se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Selva Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Selva Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Selva Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Selva Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi is located in Selva. Ubytování Selva Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selva Holiday Home Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Selva Holiday Home Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Selva Holiday Home Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Selva Holiday Home Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi is located in Selva. Guests have a private terrace. Ubytování Selva Holiday Home Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selva - 246984

Selva - 246984

Ubytování (Vila) Selva - 246984. Boasting a garden, private pool and garden views, Selva - 246984 is situated in Selva. Ubytování Selva - 246984 se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1029

Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1029

Ubytování (Vila) Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1029. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1029 is situated in... Ubytování Rent Your Luxury 4 Bedroom Villa, Mallorca Villa 1029 se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 29 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Puigferrer

Villa Puigferrer

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Puigferrer. Boasting a garden, private pool and mountain views, Villa Puigferrer is situated in Selva. The holiday home has pool views and is 26 km from Alcudia. Ubytování Villa Puigferrer se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Maguet

Villa Son Maguet

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Son Maguet. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Son Maguet is located in Selva. The air-conditioned accommodation is 29 km from Alcudia. Ubytování Villa Son Maguet se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Villa Smeralda

Villa Smeralda

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Smeralda. Situated in Selva, Villa Smeralda offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 30 km from Palma de Mallorca. Ubytování Villa Smeralda se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Salat Selva

Finca Can Salat Selva

Ubytování (Vila) Finca Can Salat Selva. Finca Can Salat Selva se nachází v Selvě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca Can Salat Selva se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 38 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Encantadora finca con piscina en la naturaleza

Encantadora finca con piscina en la naturaleza

Ubytování (Prázdninový dům) Encantadora finca con piscina en la naturaleza. Encantadora finca con piscina se nachází v Selvě na Mallorce. en la naturaleza má zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Encantadora finca con piscina en la naturaleza se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mestre

Mestre

Ubytování (Prázdninový dům) Mestre. Mestre se nachází v Selvě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Klimatizované ubytování je vzdálené 32 km od letoviska El Arenal. Ubytování Mestre se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Goodwin

Villa Goodwin

Ubytování (Vila) Villa Goodwin. Villa Goodwin se nachází v Selvě na Mallorce a nabízí zahradu. 28 km od města Palma de Mallorca. Ubytování Villa Goodwin se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Villa Furios Petit

Sunset Villa Furios Petit

Ubytování (Prázdninový dům) Sunset Villa Furios Petit. Sunset Villa Furios Petit se nachází v Selvě a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Sunset Villa Furios Petit se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cantabou Villa Campanet 014

Cantabou Villa Campanet 014

Ubytování (Vila) Cantabou Villa Campanet 014. Cantabou Villa Campanet 014 is located in Selva and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 41 km from Playa de Palma. Ubytování Cantabou Villa Campanet 014 se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Ca Sa Doctora

Ca Sa Doctora

Ubytování (Vila) Ca Sa Doctora. Located in a cobbled street in the centre of Selva, Ca Sa Doctora is a 4-bedroom villa with private heated pool and free Wi-Fi. Alcudia Beach is 24 km... Ubytování Ca Sa Doctora se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heritage Villa in Selva with Private Pool

Heritage Villa in Selva with Private Pool

Ubytování (Vila) Heritage Villa in Selva with Private Pool. Set in Selva, Heritage Villa in Selva with Private Pool provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 28 km from... Ubytování Heritage Villa in Selva with Private Pool se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Volta

Holiday Home Volta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Volta. Boasting accommodation with a private pool, mountain view and a terrace, Holiday Home Sa Volta is situated in Selva. Ubytování Holiday Home Volta se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Frontera (Vinagrella)

Can Frontera (Vinagrella)

Ubytování (Chata) Can Frontera (Vinagrella). Vinagrella is a villa located in Selva, 35 km from Palma de Mallorca. The property is 28 km from Puerto de Alcúdia and features views of the garden. Ubytování Can Frontera (Vinagrella) se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Coqueta

Finca Coqueta

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Coqueta. Situated in Selva, Finca Coqueta features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Finca Coqueta se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S'Hort Des Capellà Verona

S'Hort Des Capellà Verona

Ubytování (Prázdninový dům) S'Hort Des Capellà Verona. Located in Selva, S'Hort Des Capellà Verona offers an outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Ubytování S'Hort Des Capellà Verona se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Selva Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Selva Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Selva Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Boasting an outdoor pool and pool views, Selva Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is situated in Selva. Ubytování Selva Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selva 168893

Selva 168893

Ubytování (Prázdninový dům) Selva 168893. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Selva 168893 is set in Selva. Ubytování Selva 168893 se nachází ve městě Selva (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Selva

Město Selva se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 121 hotelů a ubytování ve městě Selva.