Hledat

Ubytování

Ubytování město Sečovlje

Ve městě Sečovlje (Slovinsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sečovlje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sečovlje

Quiet getaway house

9,8

Quiet getaway house

Ubytování (Prázdninový dům) Quiet getaway house. Situated in Sečovlje, Quiet getaway house offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Quiet getaway house se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Apartments La Marea

9,7

Apartments La Marea

Ubytování (Apartmány) Apartments La Marea. Apartmány La Marea se nachází v obci Sečovlje a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments La Marea se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Apartma Istra Zora

9,7

Apartma Istra Zora

Ubytování (Apartmán) Apartma Istra Zora. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Sv. Peteru, 8 km od Sečovlje, 12 km od Portorože, 18 km od Koperu a 30 km od Terstu. Ubytování Apartma Istra Zora se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Sara's Apartment

9,6

Sara's Apartment

Ubytování (Apartmán) Sara's Apartment. Featuring accommodation with a balcony, Sara's Apartment is located in Sečovlje. Ubytování Sara's Apartment se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Istrian Stone Houses Padna

9,6

Istrian Stone Houses Padna

Ubytování (Apartmány) Istrian Stone Houses Padna. Istrian Stone Houses Padna se nachází ve vesničce Padna na slovinské Istrii a nabízí prostornou zahradu, terasu s grilem, Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Istrian Stone Houses Padna se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Lušina

9,3

Sobe Lušina

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Lušina. Sobe Lušina se nachází v obci Sečovlje, 45 km od Poreče. Nabízí ubytování s patiem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Sobe Lušina se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Flora

9,3

Vila Flora

Ubytování (Apartmány) Vila Flora. Vila Flora se nachází v Sečovlje, 46 km od Poreče. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Flora se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Guesthouse The Blue House

9,2

Guesthouse The Blue House

Ubytování (Penzion) Guesthouse The Blue House. Penzion The Blue House nabízí neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají šatní skříň a sdílenou koupelnu. Ubytování Guesthouse The Blue House se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Salina Nature Park Apartment DP

9

Salina Nature Park Apartment DP

Ubytování (Apartmány) Salina Nature Park Apartment DP. Salina Nature Park Apartment DP se nachází v Sečovlje, 48 km od Poreče. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Salina Nature Park Apartment DP se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Mejak & Bordon

9

Mejak & Bordon

Ubytování (Farma) Mejak & Bordon. Mejak & Bordon nabízí ubytování v Sečovlje. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a některé také terasu nebo balkon. Vybrané zahrnují klimatizaci. Ubytování Mejak & Bordon se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Vuki

8,9

Apartments Casa Vuki

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Vuki. Apartments Casa Vuki se nachází uprostřed polí ve městě Dragonja v domě z roku 1851, který byl nově zrekonstruovaný v tradičním stylu. Ubytování Apartments Casa Vuki se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vida

8,9

Apartma Vida

Ubytování (Apartmán) Apartma Vida. Apartma Vida nabízí ubytování vhodné i pro hosty s domácími mazlíčky v Sečovlje, 5 km od centra Portorože. Ubytování Apartma Vida se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Bazilika

8,9

Apartments Villa Bazilika

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Bazilika. Situated in Sečovlje, 6.8 km from Portorož, Apartments Villa Bazilika features a garden and free WiFi. Umag is 14 km away. Ubytování Apartments Villa Bazilika se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji in Vinogradništvo Klobas

8,7

Apartmaji in Vinogradništvo Klobas

Ubytování (Apartmány) Apartmaji in Vinogradništvo Klobas. Apartmaji in Vinogradništvo Klobas se nachází v obci Sečovlje, 44 km od Poreče, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmaji in Vinogradništvo Klobas se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Apartment Rose

8,5

Apartment Rose

Ubytování (Apartmán) Apartment Rose. Apartmán Rose se nachází v obci Sečovlje a nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Rose se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Synergy Deluxe Apartments

8,1

Synergy Deluxe Apartments

Ubytování (Apartmány) Synergy Deluxe Apartments. Synergy Deluxe Apartments se nachází v Sečovlje a nabízí terasu, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Synergy Deluxe Apartments se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Vila Alda

7,9

B&B Vila Alda

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vila Alda. Vila Alda se nachází v Sečovlje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s terasou. Nechybí ani varná konvice a lednice. Ubytování B&B Vila Alda se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA)

7,5

APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA)

Ubytování (Apartmány) APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA). Apartment Gostilna Pri Marički se nachází ve vesnici Sečovlje, 22 km od města Terst, a nabízí aquapark, zahradu, restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA) se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest Accommodation Palma

6,1

Guest Accommodation Palma

Ubytování (Bed and breakfast) Guest Accommodation Palma. Guset Accommodation Palma se nachází v obci Sečovlje, 7 km od Portorože. Ubytování Guest Accommodation Palma se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Secovlje. Two-Bedroom Apartment in Secovlje is located in Sečovlje and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Secovlje se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Secovlje. Two-Bedroom Apartment in Secovlje is located in Sečovlje and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 46 km from Poreč. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Secovlje se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Apartments Salinea

Apartments Salinea

Ubytování (Penzion) Apartments Salinea. Set in Sečovlje, Apartments Salinea offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Salinea se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cedole

Villa Cedole

Ubytování (Vila) Villa Cedole. Aleksandra in Zlatko is set in Sečovlje and offers a garden and a terrace. The accommodation is 48 km from Poreč. Ubytování Villa Cedole se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje. Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje is situated in Sečovlje and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Secovlje. Two-Bedroom Apartment in Secovlje is situated in Sečovlje and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Secovlje se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms

Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms. Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms is set in Sečovlje and offers barbecue facilities. The property features free private parking. Ubytování Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool

Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool

Ubytování (Vila) Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool is situated in Sečovlje. Ubytování Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Holiday Home Casa Salina

Holiday Home Casa Salina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Casa Salina. Boasting a garden, private pool and sea views, Holiday Home Casa Salina is set in Sečovlje. Ubytování Holiday Home Casa Salina se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CONTEMPORARY HOUSE PADNA

CONTEMPORARY HOUSE PADNA

Ubytování (Prázdninový dům) CONTEMPORARY HOUSE PADNA. Featuring a casino, barbecue facilities, and a terrace, CONTEMPORARY HOUSE PADNA offers accommodation in Sečovlje with free WiFi and garden views. Ubytování CONTEMPORARY HOUSE PADNA se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Istrian Stone House

Istrian Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) Istrian Stone House. Istrian Stone House is located in Sečovlje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Istrian Stone House se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje. Featuring accommodation with a private pool, Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje is located in Sečovlje. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko).

Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR

Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR

Ubytování (Apartmán) Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR. Set in Sečovlje, Peaceful Cottage Above Salt Pans NK3 offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Fiorina

Apartma Fiorina

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma Fiorina. Apartma Fiorina is set in Sečovlje and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytování Apartma Fiorina se nachází ve městě Sečovlje (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sečovlje

Město Sečovlje se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Sečovlje.