Hledat

Ubytování

Ubytování město Schoppernau

Ve městě Schoppernau (Rakousko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schoppernau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schoppernau

Ferienwohnungen Erath

10

Ferienwohnungen Erath

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Erath. Ferienwohnungen Erath is just a 5-minute walk from the Diedamskopf Cable Car and the centre of Schoppernau in the Bregenz Forest. Ubytování Ferienwohnungen Erath se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Manser

9,8

Haus Manser

Ubytování (Apartmány) Haus Manser. Featuring free WiFi throughout the property, Haus Manser is located in Schoppernau, a 5-minute walk from the Diedamskopf cable car and from the village... Ubytování Haus Manser se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SunAlpin - Ferienwohnungen

9,8

SunAlpin - Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) SunAlpin - Ferienwohnungen. SunAlpin-Ferienwohnungen offers ski-to-door access in the quiet surroundings of the Bregenz Forest, 100 metres from the Diedamskopf Cable Car. Ubytování SunAlpin - Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

n Apartments Hotel

9,7

n Apartments Hotel

Ubytování (Apartmány) n Apartments Hotel. n Apartments Hotel se nachází v budově, která byla v roce 2015 renovovaná, v městečku Schoppernau v Bregenzském lese, jen pár kroků od lanovky Diedamskopf. Ubytování n Apartments Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Ferienwohnungen Lingg

9,7

Ferienwohnungen Lingg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Lingg. Located in Schoppernau in the Vorarlberg region and Diedamskopf II reachable within 1. Ubytování Ferienwohnungen Lingg se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Haus Felder Schoppernau

9,7

Haus Felder Schoppernau

Ubytování (Apartmán) Haus Felder Schoppernau. Offering a games room, a sandbox with toys and a table tennis table as well as a ski storage space, Haus Felder Schoppernau is situated in Schoppernau in... Ubytování Haus Felder Schoppernau se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanis Appartements

9,6

Kanis Appartements

Ubytování (Apartmán) Kanis Appartements. Opened in winter 2015 and located in Schoppernau, Kanis Appartements features a sun terrace and ski storage space, 400 metres from Diedamskopf Cable Car. Ubytování Kanis Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbauernhof Erath

9,6

Ferienbauernhof Erath

Ubytování (Farma) Ferienbauernhof Erath. Located in Schoppernau, near Diedamskopf II, Ahornlift and Panorama, Ferienbauernhof Erath features free WiFi. Ubytování Ferienbauernhof Erath se nachází ve městě Mitteldorf 31 (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbauernhof Moosbrugger

9,5

Ferienbauernhof Moosbrugger

Ubytování (Apartmán) Ferienbauernhof Moosbrugger. Ferienbauernhof Moosbrugger is a traditional Austrian working farm, situated 50 metres from the village centre of Schoppernau and 300 metres from the... Ubytování Ferienbauernhof Moosbrugger se nachází ve městě Unterdorf 371 (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahof Eggele

9,5

Panoramahof Eggele

Ubytování (Bed and breakfast) Panoramahof Eggele. The Panoramahof Eggele enjoys a quiet position on a south-facing slope, 600 metres from the Diedamskopf Ski Area. Ubytování Panoramahof Eggele se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Madlener

9,4

Appartements Madlener

Ubytování (Apartmány) Appartements Madlener. Set in a quiet location a 2-minute walk from the centre of Schoppernau, Appartements Madlener offers accommodation units with a kitchenette, a private... Ubytování Appartements Madlener se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Oberhauser

9,4

Haus Oberhauser

Ubytování (Privát) Haus Oberhauser. Haus Oberhauser se nachází v obci Schoppernau a nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Oberhauser se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Üntschenblick

9,4

Haus Üntschenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Üntschenblick. Haus Üntschenblick features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Schoppernau, 1.4 km from Diedamskopf II. Ubytování Haus Üntschenblick se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maria Ritter

9,4

Haus Maria Ritter

Ubytování (Apartmány) Haus Maria Ritter. Set in Schoppernau, Haus Maria Ritter is an apartment with free WiFi and units are fitted with a kitchen. Ubytování Haus Maria Ritter se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Haus Diedams

9,4

Haus Diedams

Ubytování (Apartmán) Haus Diedams. Haus Diedams offers an apartment with free WiFi and a balcony with mountain views, 500 metres from Schoppernau and just 100 metres from the Diedamskopf... Ubytování Haus Diedams se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Albrecht

9,4

Haus Albrecht

Ubytování (Farma) Haus Albrecht. Situated in Schoppernau in the Vorarlberg region and Ahornlift reachable within a few steps, Haus Albrecht features accommodation with free WiFi, a... Ubytování Haus Albrecht se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ritter 286

9,3

Haus Ritter 286

Ubytování (Apartmány) Haus Ritter 286. Haus Ritter 286 features garden views, free WiFi and free private parking, located in Schoppernau, 700 metres from Diedamskopf II. Ubytování Haus Ritter 286 se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Haus Erna Schoppernau

9,3

Haus Erna Schoppernau

Ubytování (Penzion) Haus Erna Schoppernau. Set in Schoppernau, within 600 metres of Diedamskopf I and 700 metres of Ahornlift, Haus Erna Schoppernau offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Haus Erna Schoppernau se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Haus Monika

9,2

Appartments Haus Monika

Ubytování (Apartmány) Appartments Haus Monika. Located a 2-minute drive from Schoppernau centre and 700 metres from the Diedamskopf Cable Car, Appartments Haus Monika offers self-catering accommodation... Ubytování Appartments Haus Monika se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schantl

9,2

Ferienwohnungen Schantl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schantl. Ferienwohnungen Schantl enjoys a quiet location, a 4-minute walk from the centre of Schoppernau and 800 metres from the Diedamskopf Ski Area. Ubytování Ferienwohnungen Schantl se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Karin Mitten im Grünen

9,2

Appartements Karin Mitten im Grünen

Ubytování (Apartmány) Appartements Karin Mitten im Grünen. Located in Schoppernau in the Vorarlberg region, with Diedamskopf I and Ahornlift nearby, Appartements Karin Mitten im Grünen provides accommodation with... Ubytování Appartements Karin Mitten im Grünen se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Schoppernau

9,2

Forsthaus Schoppernau

Ubytování (Penzion) Forsthaus Schoppernau. Situated in Schoppernau, within 600 metres of Diedamskopf II and 700 metres of Panorama, Forsthaus Schoppernau features accommodation with a garden and... Ubytování Forsthaus Schoppernau se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Appartements Moosbrugger

9,2

Appartements Moosbrugger

Ubytování (Apartmány) Appartements Moosbrugger. Set in Schoppernau in the Vorarlberg region and Diedamskopf II reachable within 1. Ubytování Appartements Moosbrugger se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbauernhof Nigsch

9,1

Ferienbauernhof Nigsch

Ubytování (Farma) Ferienbauernhof Nigsch. Ferienbauernhof Nigsch poskytuje ubytování vhodné pro rodiny s dětmi ve městě Schoppernau. Ubytování Ferienbauernhof Nigsch se nachází ve městě Unterdorf 322 (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Madlener Claudia

9,1

Bauernhof Madlener Claudia

Ubytování (Farma) Bauernhof Madlener Claudia. Boasting a garden and barbecue facilities, Bauernhof Madlener Claudia offers accommodation in Schoppernau with free WiFi and garden views. Ubytování Bauernhof Madlener Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Romy

9

Pension Haus Romy

Ubytování (Penzion) Pension Haus Romy. Set in Schoppernau, within 700 metres of Ahornlift and 800 metres of Diedamskopf II, Pension Haus Romy offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Pension Haus Romy se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Willi

9

Appartements Willi

Ubytování (Farma) Appartements Willi. Appartments Willi in Schoppernau offers guests units with a balcony or terrace that have panoramic views of the surrounding mountains. Ubytování Appartements Willi se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Appartement Bischof

9

Appartement Bischof

Ubytování (Apartmán) Appartement Bischof. Located in the centre of Schoppernau, Appartement Bischof enjoys a peaceful location a 10-minute walk from the Diedamskopf Ski Area. Ubytování Appartement Bischof se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Hotel Gasthof Adler

9

Hotel Gasthof Adler

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Adler. Over 100 years old, Gasthof Adler is a traditional clapboard house in the heart of Schoppernau, surrounded by the beautiful mountains of the Bregenz... Ubytování Hotel Gasthof Adler se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schrannenhof

8,9

Schrannenhof

Ubytování (Farma) Schrannenhof. With Diedamskopf II reachable in less than 1 km, Schrannenhof features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and ski-to-door access. Ubytování Schrannenhof se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Hirschen Wohlfühlhotel

8,9

Hirschen Wohlfühlhotel

Ubytování (Hotel) Hirschen Wohlfühlhotel. Located in the village Schoppernau close to the mountain Arlberg, the family-run 4-star Hirschen Wohlfühlhotel combines cosy hospitality with first-class... Ubytování Hirschen Wohlfühlhotel se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Bad Hopfreben

8,9

Landhaus Bad Hopfreben

Ubytování (Penzion) Landhaus Bad Hopfreben. Located in Schoppernau, 6 km from Diedamskopf II, Landhaus Bad Hopfreben provides accommodation with a bar, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Landhaus Bad Hopfreben se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tre Soli Appartements Restaurant

8,9

Tre Soli Appartements Restaurant

Ubytování (Aparthotel) Tre Soli Appartements Restaurant. Tre Soli se nachází v centru města Schoppernau v Bregenzském lese a nabízí ubytování v prostorných apartmánech s bezplatným kabelovým připojením na... Ubytování Tre Soli Appartements Restaurant se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Hotel Wirtshaus zum Gämsle

8,9

Hotel Wirtshaus zum Gämsle

Ubytování (Hotel) Hotel Wirtshaus zum Gämsle. The non-smoking Hotel zum Gämsle is located on the outskirts of Schoppernau in the Bregenz Forest. Ubytování Hotel Wirtshaus zum Gämsle se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Elisabeth

8,8

Hotel Elisabeth

Ubytování (Hotel) Hotel Elisabeth. Tříhvězdičkový hotel Elisabeth se nachází přímo u vjezdu do vesnice Schoppernau, jen 80 metrů od lanovky Diedamskopf a 12 minut jízdy od lyžařské oblasti... Ubytování Hotel Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Haus Maria-Theresia

8,7

Haus Maria-Theresia

Ubytování (Apartmány) Haus Maria-Theresia. Located 450 metres from the centre of Schoppernau, Haus Maria-Theresia offers apartments with a balcony with mountain views. Ubytování Haus Maria-Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Sporthotel Krone

8,6

Sporthotel Krone

Ubytování (Hotel) Sporthotel Krone. Tento příjemný a komfortní hotel se nachází v centru malebné vesnice Schoppernau uprostřed krásných hor a Bregenzského lesa. Ubytování Sporthotel Krone se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Hotel Edelweiss

8,4

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Located a 10-minute walk from the centre of Schoppernau and 2 km from the Diedamskopf Ski Area, Hotel Edelweiss features a spa area with indoor pool, steam... Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Ferienbauernhof Kohler

Ferienbauernhof Kohler

Ubytování (Apartmány) Ferienbauernhof Kohler. Set in Schoppernau, 27 km from Lech am Arlberg, Ferienbauernhof Kohler offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienbauernhof Kohler se nachází ve městě Schoppernau (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienbauernhof Beer

Ferienbauernhof Beer

Ubytování (Farma) Ferienbauernhof Beer. Ferienbauernhof Beer, a working farm with cows, pygmy goats, bunnies and cats, is located in Gschwend, 500 metres from Schoppernau’s centre. Ubytování Ferienbauernhof Beer se nachází ve městě Gschwend 62a (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schalzbach

Haus Schalzbach

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Schalzbach. Haus Schalzbach is situated in Schoppernau and offers a terrace. The accommodation is 37 km from Ischgl. Ubytování Haus Schalzbach se nachází ve městě Schoppernau (Rakousko - Voralbersko).

Ferienwohnung Gertrud

Ferienwohnung Gertrud

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gertrud. Ferienwohnung Gertrud is located in Schoppernau. Guests have access to free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Gertrud se nachází ve městě Schoppernau (Rakousko - Voralbersko).

Felder Apartments

Felder Apartments

Ubytování (Apartmány) Felder Apartments. Felder Apartments is located in Schoppernau. The accommodation is 22 km from Oberstdorf. Ubytování Felder Apartments se nachází ve městě Schoppernau (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Moosbrugger

Ferienwohnung Moosbrugger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moosbrugger. Ferienwohnung Moosbrugger enjoys a quiet location in Schoppernau, just 200 metres from the Diedamskopf Cable Car. Ubytování Ferienwohnung Moosbrugger se nachází ve městě Schoppernau (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub bei Moses

Urlaub bei Moses

Ubytování (Apartmán) Urlaub bei Moses. Featuring garden views, Urlaub bei Moses provides accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Ahornlift. Ubytování Urlaub bei Moses se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stelzhammer

Haus Stelzhammer

Ubytování (Apartmány) Haus Stelzhammer. Located in Schoppernau in the Vorarlberg region and Diedamskopf II reachable within 600 metres, Haus Stelzhammer provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Haus Stelzhammer se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko).

Ferienhaus Wenefrieda

Ferienhaus Wenefrieda

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wenefrieda. Featuring a barbecue and a shared kitchen, Ferienhaus Wenefrieda is ideally set in Schoppernau, 400 metres from Ahornlift and 600 metres from Diedamskopf... Ubytování Ferienhaus Wenefrieda se nachází ve městě 423 Riese (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hammerle Haus

Hammerle Haus

Ubytování (Chata) Hammerle Haus. Offering barbecue facilities and garden view, Hammerle Haus is located in Schoppernau, 5 km from Diedamskopf II and 6 km from Ahornlift. Ubytování Hammerle Haus se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinderbauernhof

Kinderbauernhof

Ubytování (Farma) Kinderbauernhof. Featuring a petting zoo and a children’s playground with swings, go-karts and a trampoline, the Kinderbauernhof also offers horseback and pony riding in... Ubytování Kinderbauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willihof

Willihof

Ubytování (Apartmán) Willihof. Willihof is located in Schoppernau and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Willihof se nachází ve městě Schoppernau (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Beer

Ferienwohnungen Beer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Beer. Situated 100 metres from Diedamskopf I, Ferienwohnungen Beer offers accommodation with a balcony, as well as a garden and ski-to-door access. Ubytování Ferienwohnungen Beer se nachází ve městě (Rakousko - Voralbersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schoppernau

Město Schoppernau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Schoppernau.