Hledat

Ubytování

Ubytování město Schenna

Ve městě Schenna (Itálie) máme celkem 150 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schenna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schenna

Haus Hohenrain Ferienwohnung 4

10

Haus Hohenrain Ferienwohnung 4

Ubytování (Apartmán) Haus Hohenrain Ferienwohnung 4. Haus Hohenrain Ferienwohnung 4 se nachází v obci Schenna a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Haus Hohenrain Ferienwohnung 4 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hohenrain Ferienwohnung 2

10

Haus Hohenrain Ferienwohnung 2

Ubytování (Apartmán) Haus Hohenrain Ferienwohnung 2. Haus Hohenrain Ferienwohnung 2 se nachází v obci Schenna a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Haus Hohenrain Ferienwohnung 2 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tonigbauernhof Blumenwiese

10

Tonigbauernhof Blumenwiese

Ubytování (Apartmán) Tonigbauernhof Blumenwiese. Tonigbauernhof Blumenwiese se nachází ve městě Schenna, 14 km od muzea Touriseum a 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Tonigbauernhof Blumenwiese se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Art & Nature Chalet Anna

10

Art & Nature Chalet Anna

UbytováníArt & Nature Chalet Anna. Art & Nature Chalet Anna se nachází ve městě Schenna, pouhých 4,2 km od muzea Touriseum, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, tenisovým kurtem... Ubytování Art & Nature Chalet Anna se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Challet Schenna

10

Challet Schenna

UbytováníChallet Schenna. Challet Schenna se nachází 8,3 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 9,1 km od parku Maia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. 8,3 km od muzea Touriseum. Ubytování Challet Schenna se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schenna Chalet - Apt Stefan

10

Schenna Chalet - Apt Stefan

UbytováníSchenna Chalet - Apt Stefan. Schenna Chalet - Apt Stefan se nachází v Schenně, 3,5 km od muzea Touriseum a 3,6 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Schenna Chalet - Apt Stefan se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roath Hof Ferienwohnung 3

10

Roath Hof Ferienwohnung 3

Ubytování (Apartmán) Roath Hof Ferienwohnung 3. Roath Hof Ferienwohnung 3 se nachází v obci Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 38 km od Ortisei. Ubytování Roath Hof Ferienwohnung 3 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Dornsberg Tyrolean Chic

10

Residence Dornsberg Tyrolean Chic

UbytováníResidence Dornsberg Tyrolean Chic. Residence Dornsberg Tyrol Chic se nachází ve městě Schenna, jen 3,9 km od muzea Touriseum, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Residence Dornsberg Tyrolean Chic se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roath Hof Ferienwohnung 1

10

Roath Hof Ferienwohnung 1

Ubytování (Apartmán) Roath Hof Ferienwohnung 1. Roath Hof Ferienwohnung 1 se nachází ve městě Schenna, 4,7 km od muzea Touriseum a 4,8 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Roath Hof Ferienwohnung 1 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Romy & Johannes Guesthouse

10

Romy & Johannes Guesthouse

Ubytování (Vila) Romy & Johannes Guesthouse. Romy & Johannes Guesthouse se nachází asi 2,6 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s výhledem na hory, fitness centrem, zahradou a wellness centrem. Ubytování Romy & Johannes Guesthouse se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 7

10

Apartment 7

Ubytování (Apartmány) Apartment 7. Apartment 7 se nachází v obci Schenna, 46 km od obce Selva di Val Gardena, a nabízí výhled do zahrady, vířivku, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment 7 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hohenrain Ferienwohnung 1

10

Haus Hohenrain Ferienwohnung 1

Ubytování (Apartmán) Haus Hohenrain Ferienwohnung 1. Haus Hohenrain Ferienwohnung 1 se nachází v obci Schenna a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Haus Hohenrain Ferienwohnung 1 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Brunjaunhof

10

Ferienwohnung Brunjaunhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brunjaunhof. Ferienwohnung Brunjaunhof se nachází ve městě Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Brunjaunhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Prunner Luxury Suites - Adults Only

9,9

Prunner Luxury Suites - Adults Only

Ubytování (Hotel) Prunner Luxury Suites - Adults Only. Prunner Luxury Suites - Adults Only se nachází ve městě Schenna, 2,9 km od muzea Touriseum, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Prunner Luxury Suites - Adults Only se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tallnerhof

9,9

Tallnerhof

Ubytování (Apartmány) Tallnerhof. Tallnerhof se nachází 25 minut jízdy od města Schenna a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tallnerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alvarium

9,9

Villa Alvarium

Ubytování (Apartmány) Villa Alvarium. Villa Alvarium se nachází ve městě Schenna, 2,5 km od muzea Touriseum, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Alvarium se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Maria

9,8

Appartment Maria

Ubytování (Aparthotel) Appartment Maria. Appartment Maria se nachází na kopci necelých 10 minut chůze od centra města Schenna. Ubytování Appartment Maria se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Goyen

9,8

Villa Goyen

Ubytování (Vila) Villa Goyen. Villa Goyen se nachází ve městě Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Villa Goyen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Laugen Rainegg

9,7

Laugen Rainegg

Ubytování (Apartmán) Laugen Rainegg. Laugen Rainegg se nachází v obci Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Laugen Rainegg se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Leachwies

9,7

Ferienwohnung Leachwies

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Leachwies. Ferienwohnung Leachwies se nachází v obci Schenna. Ubytování je vzdálené 48 km od obce Campitello di Fassa a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnung Leachwies se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moar am Ort

9,7

Moar am Ort

Ubytování (Apartmány) Moar am Ort. Směj se Ort se nachází ve městě Schenna, 3,4 km od muzea Touriseum, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Moar am Ort se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pixnerhof Urlaub auf dem Bauernhof

9,6

Pixnerhof Urlaub auf dem Bauernhof

UbytováníPixnerhof Urlaub auf dem Bauernhof. Pixnerhof Urlaub se nachází 11 km od muzea Touriseum. auf dem Bauernhof nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Pixnerhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Wiesbauer

9,6

Ferienwohnungen Wiesbauer

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Wiesbauer. Ferienwohnungen Wiesbauer se nachází v obci Schenna, 49 km od obce Campitello di Fassa, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Wiesbauer se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dornsberg Panoramic Apartments

9,6

Dornsberg Panoramic Apartments

Ubytování (Aparthotel) Dornsberg Panoramic Apartments. Dornsberg Panoramic Apartments se nachází na klidném místě uprostřed přírody, jen 2 km od centra města Schenna. Nabízí sezónní krytý bazén a saunu. Ubytování Dornsberg Panoramic Apartments se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Karnutsch

9,6

Appartement Karnutsch

Ubytování (Apartmán) Appartement Karnutsch. Appartement Karnutsch se nachází v obci Schenna a nabízí zahradu a gril. Ubytování Appartement Karnutsch se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Lodge Prennanger

9,6

Mountain Lodge Prennanger

Ubytování (Hotel) Mountain Lodge Prennanger. Rodinný Gasthaus Prennanger se nachází v údolí Val Passiria v nadmořské výšce 1400 metrů, 15 km od města Scena. Ubytování Mountain Lodge Prennanger se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

View House - Chalet Goyen

9,5

View House - Chalet Goyen

Ubytování (Vila) View House - Chalet Goyen. View House - Chalet Goyen se nachází v Schenně, 4,4 km od muzea Touriseum a 4,5 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování View House - Chalet Goyen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antonya Apartments

9,5

Antonya Apartments

Ubytování (Apartmány) Antonya Apartments. Antonya Apartments se nachází v obci Schenna a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a... Ubytování Antonya Apartments se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Kienzl

9,5

Appartement Kienzl

UbytováníAppartement Kienzl. Appartement Kienzl se nachází ve městě Schenna, 9,4 km od muzea Touriseum a 10 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Appartement Kienzl se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kampflhof Apartments

9,5

Kampflhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Kampflhof Apartments. Kampflhof Apartments se nachází ve městě Schenna a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kampflhof Apartments se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hahnenkamm Rainegg

9,5

Hahnenkamm Rainegg

Ubytování (Apartmán) Hahnenkamm Rainegg. Hahnenkamm Rainegg se nachází ve městě Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na řeku. Ubytování Hahnenkamm Rainegg se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Penthouse Skygarden

9,5

Penthouse Skygarden

Ubytování (Apartmán) Penthouse Skygarden. Penthouse Skygarden se nachází ve městě Schenna. 48 km od Söldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penthouse Skygarden se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Familienalm Taser

9,5

Familienalm Taser

Ubytování (Hotel) Familienalm Taser. Hotel Taseralm se nachází na klidném místě 3 km od města Schenna a je dostupný buď autem nebo soukromou lanovkou. Ubytování Familienalm Taser se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Schennaberg

9,5

Bergchalet Schennaberg

Ubytování (Horské chaty) Bergchalet Schennaberg. Bergchalet Schennaberg se nachází asi 7,4 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Bergchalet Schennaberg se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenrose

9,4

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Alpenrose je rodinný hotel, který se nachází v nadmořské výšce 700 metrů. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Residence Kaiser Hans

9,4

Natur Residence Kaiser Hans

UbytováníNatur Residence Kaiser Hans. Natur Residence Kaiser Hans se nachází v Schenně, 6,6 km od muzea Touriseum, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Natur Residence Kaiser Hans se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence *** Geringerhof

9,4

Residence *** Geringerhof

UbytováníResidence *** Geringerhof. Ubytování se nachází ve městě Schenna, 4,3 km od muzea Touriseum a 4,4 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Residence *** Geringerhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Artus

9,4

Haus Artus

UbytováníHaus Artus. Haus Artus se nachází v obci Scena a nabízí venkovní bazén v relaxační zahradě. Ubytování Haus Artus se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique Hotel Eschenlohe

9,4

Boutique Hotel Eschenlohe

UbytováníBoutique Hotel Eschenlohe. Boutique Hotel Eschenlohe má vše, co potřebujete pro odpočinkovou dovolenou. Ubytování Boutique Hotel Eschenlohe se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weingut Innerleiterhof

9,4

Hotel Weingut Innerleiterhof

Ubytování (Hotel) Hotel Weingut Innerleiterhof. Hotel Weingut InnerleiterHof je rodinný hotel s vlastními vinicemi v nadmořské výšce 540 metrů v obci Schenna. Nabízí venkovní bazén. Ubytování Hotel Weingut Innerleiterhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Prünsterhof Schenna

9,4

Prünsterhof Schenna

Ubytování (Apartmány) Prünsterhof Schenna. Prünsterhof Schenna se nachází v obci Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a... Ubytování Prünsterhof Schenna se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lifestyle Hotel Alpin

9,4

Lifestyle Hotel Alpin

UbytováníLifestyle Hotel Alpin. Hotel Alpin se nachází v obci Schenna, 6 km od lyžařského areálu Merano 2000 a 8 minut jízdy od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí sezónní venkovní... Ubytování Lifestyle Hotel Alpin se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obereggerhof

9,3

Obereggerhof

Ubytování (Farma) Obereggerhof. Obereggerhof se nachází v obci Schenna, 46 km od obce Selva di Val Gardena, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Obereggerhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

B & B Gurterhof

9,3

B & B Gurterhof

UbytováníB & B Gurterhof. B & B Gurterhof se nachází mezi ovocnými stromy v nadmořské výšce 650 metrů a nabízí panoramatický výhled na Merano a okolní hory. Ubytování B & B Gurterhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waldoase

9,3

Waldoase

UbytováníWaldoase. Waldoase jsou apartmány s možností vlastního stravování a terasou nebo balkonem situované v obklopení lesů, 2 km od obce Scena. Ubytování Waldoase se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Residence Rebgut

9,3

Panorama Residence Rebgut

UbytováníPanorama Residence Rebgut. Panorama Residence Rebgut se nachází ve městě Schenna, 3 km od muzea Touriseum a 3 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Panorama Residence Rebgut se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Dornach

9,3

Appartements Dornach

UbytováníAppartements Dornach. Appartements Dornach se nachází na kopci v obci Scena, 3 km od lanovky Merano 2000 a zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Appartements Dornach se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Gruberhof

9,3

Residence Gruberhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Gruberhof. Residence Gruberhof nabízí ubytování v alpském stylu s Wi-Fi zdarma a zahradu se stoly, židlemi a lehátky. Ubytování Residence Gruberhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Prairerhof

9,3

Apartment Prairerhof

Ubytování (Apartmány) Apartment Prairerhof. Rodinný Apartment Prairerhof se nachází 5 minut chůze od centra města Schenna v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Prairerhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lagrein

9,3

Hotel Lagrein

Ubytování (Hotel) Hotel Lagrein. Hotel Lagrein se nachází ve městě Schenna, 2,3 km od muzea Touriseum. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, venkovní bazén a fitness centrum. Ubytování Hotel Lagrein se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Resmairhof

9,3

Hotel Resmairhof

UbytováníHotel Resmairhof. Hotel Resmairhof se nachází ve městě Schenna a nabízí panoramatický výhled na hory a lázeňské město Merano, vzdálené 1 km. Ubytování Hotel Resmairhof se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Schenna

Město Schenna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 150 hotelů a ubytování ve městě Schenna.