Hledat

Ubytování

Ubytování město Sauzal

Ve městě Sauzal (Španělsko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sauzal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sauzal

Apartamento Maudes de StarAps-Tenerife

9,9

Apartamento Maudes de StarAps-Tenerife

Ubytování (Apartmán) Apartamento Maudes de StarAps-Tenerife. Apartamento Maudes de StarAps-Tenerife is located in Sauzal and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartamento Maudes de StarAps-Tenerife se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carioca - with private pool, marvelous garden and amazing ocean view

9,8

Villa Carioca - with private pool, marvelous garden and amazing ocean view

Ubytování (Vila) Villa Carioca - with private pool, marvelous garden and amazing ocean view. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Carioca - with private pool, marvelous garden and amazing ocean view is located in Sauzal. Ubytování Villa Carioca - with private pool, marvelous garden and amazing ocean view se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar y Montaña

9,8

Mar y Montaña

Ubytování (Prázdninový dům) Mar y Montaña. Situated in Sauzal in the Tenerife region, Mar y Montaña has a garden. Ubytování Mar y Montaña se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elescondite

9,7

Elescondite

Ubytování (Chata) Elescondite. Featuring a garden and a terrace, Elescondite provides accommodation in Sauzal with free WiFi and sea views. Ubytování Elescondite se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable Apartment Well Located in the North

9,5

Comfortable Apartment Well Located in the North

Ubytování (Apartmán) Comfortable Apartment Well Located in the North. Offering free WiFi and city views, Comfortable Apartment Well Located in the North is an accommodation located in Sauzal. Ubytování Comfortable Apartment Well Located in the North se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marina

9,4

Villa Marina

Ubytování (Vila) Villa Marina. Located in Sauzal, Villa Marina provides accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Villa Marina se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Micaela

9,4

Casa Micaela

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Micaela. Located in Sauzal in the Tenerife region, Casa Micaela 1. Features accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Micaela se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA RURAL LIMÓN Y SOL

9,3

CASA RURAL LIMÓN Y SOL

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL LIMÓN Y SOL. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, CASA RURAL LIMÓN Y SOL is set in Sauzal. Ubytování CASA RURAL LIMÓN Y SOL se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Aymara-Promocion de StarAps

9,2

Apartamento Aymara-Promocion de StarAps

Ubytování (Apartmán) Apartamento Aymara-Promocion de StarAps. Featuring a hot tub, Apartamento Aymara-Promocion de StarAps is set in Sauzal. Ubytování Apartamento Aymara-Promocion de StarAps se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Larnia de Tenerife

9,2

Villa Larnia de Tenerife

Ubytování (Apartmány) Villa Larnia de Tenerife. Located in Sauzal, 17 km from La Laguna, Villa Larnia de Tenerife provides a bar and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Villa Larnia de Tenerife se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bahía

8,8

Villa Bahía

Ubytování (Vila) Villa Bahía. Boasting private pool, Villa Bahía is situated on the beachfront in Sauzal. Ubytování Villa Bahía se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Drago de Staraps-Tenerife

8,7

Apartamento Drago de Staraps-Tenerife

Ubytování (Apartmány) Apartamento Drago de Staraps-Tenerife. Situated in Sauzal, 14 km from La Laguna, Apartamento Drago de Staraps-Tenerife features a garden and free WiFi. Ubytování Apartamento Drago de Staraps-Tenerife se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Las Riquelas

7,9

Casa Las Riquelas

Ubytování (Chata) Casa Las Riquelas. Casa Las Riquelas is situated in Sauzal and offers a terrace. Ubytování Casa Las Riquelas se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA JACARANDA

VILLA JACARANDA

Ubytování (Vila) VILLA JACARANDA. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, VILLA JACARANDA offers accommodation in Sauzal with free WiFi and garden views. Ubytování VILLA JACARANDA se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife).

VILLA LOS MANZANOS

VILLA LOS MANZANOS

Ubytování (Chata) VILLA LOS MANZANOS. Set in Sauzal in the Canary Islands region, VILLA LOS MANZANOS has a garden. Ubytování VILLA LOS MANZANOS se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CRYSTAL OCEAN VILLA

CRYSTAL OCEAN VILLA

Ubytování (Vila) CRYSTAL OCEAN VILLA. Boasting a garden, private pool and pool views, CRYSTAL OCEAN VILLA is situated in Sauzal. Ubytování CRYSTAL OCEAN VILLA se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA PRIMAVERA, Heatable pool, BBQ, Free Wifi

VILLA PRIMAVERA, Heatable pool, BBQ, Free Wifi

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA PRIMAVERA, Heatable pool, BBQ, Free Wifi. Situated in Sauzal, VILLA PRIMAVERA, Heatable pool, BBQ, Free Wifi offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování VILLA PRIMAVERA, Heatable pool, BBQ, Free Wifi se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday apartment with seaview - F0102

Holiday apartment with seaview - F0102

Ubytování (Apartmán) Holiday apartment with seaview - F0102. Featuring a garden and a terrace, Holiday apartment with seaview - F0102 offers accommodation in Sauzal with free WiFi and mountain views. Ubytování Holiday apartment with seaview - F0102 se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife).

Home2Book Design El Sauzal, Private Garden & BBQ

Home2Book Design El Sauzal, Private Garden & BBQ

Ubytování (Prázdninový dům) Home2Book Design El Sauzal, Private Garden & BBQ. HomeLike Design El Sauzal, Private Garden & BBQ is set in Sauzal. Guests have a private balcony. Ubytování Home2Book Design El Sauzal, Private Garden & BBQ se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Primaveraheatable Poolfree Wifibbq

Villa Primaveraheatable Poolfree Wifibbq

Ubytování (Vila) Villa Primaveraheatable Poolfree Wifibbq. Boasting a terrace, Villa Primaveraheatable Poolfree Wifibbq features accommodation in Sauzal with free WiFi and mountain views. Ubytování Villa Primaveraheatable Poolfree Wifibbq se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mar y Teide

Casa Mar y Teide

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mar y Teide. Surrounded by nature and located in Sauzal, Casa Mar y Teide offers a lush garden, barbecue facilities and a furnished terrace with great sea and mountain... Ubytování Casa Mar y Teide se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Teide de StarAps-Tenerife

Apartamento Teide de StarAps-Tenerife

Ubytování (Apartmán) Apartamento Teide de StarAps-Tenerife. Situated in Sauzal, Apartamento Teide de StarAps-Tenerife offers a private pool. Complimentary WiFi is available. Ubytování Apartamento Teide de StarAps-Tenerife se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Linaje del Pago

Villas Linaje del Pago

Ubytování (Chata) Villas Linaje del Pago. Located in Sauzal, 14 km from La Laguna, Villas Linaje del Pago provides a garden and free WiFi. Ubytování Villas Linaje del Pago se nachází ve městě Sauzal (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sauzal

Město Sauzal se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Sauzal.