Hledat

Ubytování

Ubytování město Santanyi

Ve městě Santanyi (Španělsko) máme celkem 166 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santanyi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santanyi

Es Campanar

9,9

Es Campanar

Ubytování (Prázdninový dům) Es Campanar. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Es Campanar is located in Santanyi. Guests benefit from a balcony and an outdoor pool. Ubytování Es Campanar se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Chalets Torre Nova

9,7

Chalets Torre Nova

Ubytování (Apartmány) Chalets Torre Nova. Hotel Chalets Torre Nova se nachází 200 metrů od pláže v Cala Santanyí a nabízí společné rekreační zařízení, jako je posilovna, zahrady a venkovní a... Ubytování Chalets Torre Nova se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Es Rafal Nou

9,7

Es Rafal Nou

Ubytování (Prázdninový dům) Es Rafal Nou. Es Rafal Nou se nachází asi 5 km od pláže Cala Llombards a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem. Ubytování Es Rafal Nou se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Finca Es Recer - ETV/1.751

9,6

Finca Es Recer - ETV/1.751

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Es Recer - ETV/1.751. Situated in Santanyi, Finca Es Recer - ETV/1.751 features accommodation with a private pool. With pool views, this accommodation offers a terrace. Ubytování Finca Es Recer - ETV/1.751 se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Can des Rafalet, ein zauberhaftes Stadthaus

9,5

Can des Rafalet, ein zauberhaftes Stadthaus

Ubytování (Prázdninový dům) Can des Rafalet, ein zauberhaftes Stadthaus. Featuring city views, Can des Rafalet, ein zauberhaftes Stadthaus provides accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Cala Santanyi Beach. Ubytování Can des Rafalet, ein zauberhaftes Stadthaus se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Sa Barraca

9,4

Sa Barraca

Ubytování (Vila) Sa Barraca. Situated in Cala Santanyi, 2.1 km from Cala Llombards Beach, Sa Barraca features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Sa Barraca se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Villa Abril

9,3

Villa Abril

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Abril. Villa Abril se nachází asi 700 metrů od pláže S'Amarador a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Villa Abril se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Drac

9,1

Apartamentos Drac

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Drac. Apartamentos Drac je ubytování s možností vlastního stravování v Santanyi. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Drac se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Es Port penthouse

8,4

Es Port penthouse

Ubytování (Apartmán) Es Port penthouse. Es Port penthouse se nachází asi 400 metrů od Calos des Homes Morts a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Es Port penthouse se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Es Pujol Agroturisme

8,4

Es Pujol Agroturisme

Ubytování (Farma) Es Pujol Agroturisme. Cas Pages des Pujol is set in an estate outside S'Alqueria Blanca, in Santanyí and 4 km from Cala d’Or. Ubytování Es Pujol Agroturisme se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Cala Llombards seguridad y relax

8,4

Holiday Home Cala Llombards seguridad y relax

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cala Llombards seguridad y relax. Featuring a private outdoor pool and sun terrace, Holiday Home Cala Llombards seguridad y relax is located 200 metres from the sea, 5 minutes' drive from... Ubytování Holiday Home Cala Llombards seguridad y relax se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Molí de ca'n Orell

8,3

Molí de ca'n Orell

Ubytování (Prázdninový dům) Molí de ca'n Orell. Molí de ca'n Orell se nachází asi 3,9 km od pláže Cala Llombards a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Molí de ca'n Orell se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Stadthotel Santanyi

8,3

Stadthotel Santanyi

Ubytování (Hotel) Stadthotel Santanyi. Set in Santanyi, 3 km from Cala Santanyi Beach, Stadthotel Santanyi offers air-conditioned rooms and a terrace. Ubytování Stadthotel Santanyi se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Casa Cala Santanyí

7,3

Casa Cala Santanyí

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cala Santanyí. Situated in Cala Santanyi, Casa Cala Santanyí features accommodation with a private pool. Ubytování Casa Cala Santanyí se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Villa Marinella Gris

5,7

Villa Marinella Gris

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marinella Gris. Villa Marinella Gris se nachází asi 450 metrů od pláže Cala D'or a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Villa Marinella Gris se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Casa La Limonera. Townhouse with pool for up to 6 persons in Santanyi

Casa La Limonera. Townhouse with pool for up to 6 persons in Santanyi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Limonera. Townhouse with pool for up to 6 persons in Santanyi. Casa La Limonera se může pochlubit výhledem do zahrady. Ubytování Casa La Limonera. Townhouse with pool for up to 6 persons in Santanyi se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Finca alqueria rotja

Finca alqueria rotja

Ubytování (Vila) Finca alqueria rotja. Finca alqueria rotja se nachází v Santanyi a nabízí venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Finca alqueria rotja se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Can Pedro

Can Pedro

Ubytování (Chata) Can Pedro. Can Pedro je chata se zahradou situovaná v Santanyí na Mallorce. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování Can Pedro se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Ca na beu

Ca na beu

Ubytování (Vila) Ca na beu. Ca na beu se nachází v Santanyi, 7 km od pláže Cala Llombards, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ca na beu se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Apartment Viola

Apartment Viola

Ubytování (Apartmán) Apartment Viola. Apartment Viola se nachází v Santanyi, necelý 1 km od pláže Cala Santanyi, a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Apartment Viola se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Servera

Servera

Ubytování (Vila) Servera. Servera se nachází v Santanyi na Mallorce a nabízí terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Servera se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Villa Amarador

Villa Amarador

Ubytování (Vila) Villa Amarador. Villa Amarador se nachází v Santanyi na Mallorce a nabízí terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Amarador se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Vista Mare B

Vista Mare B

Ubytování (Prázdninový dům) Vista Mare B. Vista Mare B se nachází v Santanyi, pouhých 300 metrů od pláže Calo des Pou a 450 metrů od pláže Cala D'or, a nabízí terasu. Ubytování Vista Mare B se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Vista Mare C

Vista Mare C

Ubytování (Prázdninový dům) Vista Mare C. Vista Mare C se nachází v Santanyi, pouhých 300 metrů od pláže Calo des Pou a 450 metrů od pláže Cala D'or, a nabízí terasu. Ubytování Vista Mare C se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Pau

Villa Sa Pau

Ubytování (Vila) Villa Sa Pau. Villa Sa Pau se nachází v Santanyi, v blízkosti pláže Cala Gran a 200 metrů od pláže Cala D'or. Nabízí balkon s výhledem na moře, bar a zahradu. Ubytování Villa Sa Pau se nachází ve městě Santanyi (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Santanyi

Město Santanyi se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 166 hotelů a ubytování ve městě Santanyi.