Hledat

Ubytování

Ubytování město Santa Margalida

Ve městě Santa Margalida (Španělsko) máme celkem 149 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santa Margalida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santa Margalida

Molí D,en Barret

9,9

Molí D,en Barret

Ubytování (Prázdninový dům) Molí D,en Barret. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Molí D, en Barret is situated in Santa Margalida. Ubytování Molí D,en Barret se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Can Moranta by LOCALITE

9,7

Can Moranta by LOCALITE

Ubytování (Prázdninový dům) Can Moranta by LOCALITE. Set in Santa Margalida, Can Moranta by LOCALITE offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Can Moranta by LOCALITE se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Ca Ses Terroles

8,5

Holiday Home Ca Ses Terroles

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ca Ses Terroles. Vila Ca Ses Terroles v Santa Margalidě disponuje klimatizovaným ubytování s terasou a patiem. Vila má 4 ložnice a kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Holiday Home Ca Ses Terroles se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Flor

8,2

Finca Son Flor

Ubytování (Venkovský dům) Finca Son Flor. Ubytování Finca Son Flor se nachází na mallorském venkově nedaleko obce Santa Margalida, 15 km od města Alcúdia. Nabízí 2 venkovní bazény a mandlový háj. Ubytování Finca Son Flor se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Sa Lluna Blava

7,4

Sa Lluna Blava

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Lluna Blava. Sa Lluna Blava is situated in Santa Margalida and offers a seasonal outdoor swimming pool. The air-conditioned accommodation is 36 km from Cala Ratjada. Ubytování Sa Lluna Blava se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Casa de pueblo

7,3

Casa de pueblo

Ubytování (Privát) Casa de pueblo. Casa de pueblo se nachází ve městečku Santa Margalida, 17 km od města Alcudia. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a terasu. Ubytování Casa de pueblo se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Daniel’s apartment

6

Daniel’s apartment

Ubytování (Apartmán) Daniel’s apartment. Situated in Santa Margalida, 2.1 km from Playa Margalida, Daniel’s apartment features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Daniel’s apartment se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Can Maties

Can Maties

Ubytování (Vila) Can Maties. Can Maties se nachází v Santa Margalida a nabízí zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Can Maties se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Can Mesilla

Can Mesilla

Ubytování (Prázdninový dům) Can Mesilla. Can Mesilla se nachází v Santa Margalida a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Can Mesilla se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Casa Cantino

Casa Cantino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cantino. Casa Cantino se nachází v Santa Margalida a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 37 km. Ubytování Casa Cantino se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Santa Margalida-Can Picafort 2900 Mallorca

Santa Margalida-Can Picafort 2900 Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Santa Margalida-Can Picafort 2900 Mallorca. Santa Margalida-Can Picafort 2900 Mallorca se nachází v Santa Margalida a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Santa Margalida-Can Picafort 2900 Mallorca se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Teulada

Villa Sa Teulada

Ubytování (Vila) Villa Sa Teulada. Villa Sa Teulada se nachází v Santa Margalida na Mallorce a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Sa Teulada se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Villa Es Moli - Son Femenia

Villa Es Moli - Son Femenia

Ubytování (Vila) Villa Es Moli - Son Femenia. Villa Es Moli - Son Femenia se nachází ve městě Santa Margalida a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 17 km od přístavu Port d'Alcudia. Ubytování Villa Es Moli - Son Femenia se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Castello Platja

Castello Platja

Ubytování (Apartmán) Castello Platja. Set in Ca'n Picafort, 11 km from Santa Margalida in the Majorca region, Castello Platja has a balcony and sea views. Ubytování Castello Platja se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Villa Vernissa 10p.

Villa Vernissa 10p.

Ubytování (Vila) Villa Vernissa 10p.. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Vernissa 10p. Is situated in Santa Margalida. Ubytování Villa Vernissa 10p. se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Son Morro Finca 230

Son Morro Finca 230

Ubytování (Prázdninový dům) Son Morro Finca 230. Featuring a garden and a terrace, Son Morro Finca 230 provides accommodation in Santa Margalida with free WiFi and pool views. Ubytování Son Morro Finca 230 se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Ribes

Ribes

Ubytování (Prázdninový dům) Ribes. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Ribes is situated in Santa Margalida. Ubytování Ribes se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Sa Torreta 023 Santa Margalida

Sa Torreta 023 Santa Margalida

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Torreta 023 Santa Margalida. Sa Torreta 023 Santa Margalida is situated in Santa Margalida and offers a garden and a terrace. Ubytování Sa Torreta 023 Santa Margalida se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Baulo

Finca Son Baulo

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Baulo. Situated in Santa Margalida in the Majorca region, Finca Son Baulo has a terrace. Ubytování Finca Son Baulo se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Finca COVADOR

Finca COVADOR

Ubytování (Prázdninový dům) Finca COVADOR. Situated in Santa Margalida in the Majorca region, Finca COVADOR features a balcony. This holiday home also has free WiFi. Ubytování Finca COVADOR se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Can Vallori (Santa Margalida)

Can Vallori (Santa Margalida)

Ubytování (Prázdninový dům) Can Vallori (Santa Margalida). Boasting a terrace, Can Vallori (Santa Margalida) offers accommodation in Santa Margalida with free WiFi and city views. Ubytování Can Vallori (Santa Margalida) se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Majorcan farmhouse with private pool in the north of the island, beach 7 km

Majorcan farmhouse with private pool in the north of the island, beach 7 km

Ubytování (Prázdninový dům) Majorcan farmhouse with private pool in the north of the island, beach 7 km. Set in Santa Margalida, Majorcan farmhouse with private pool in the north of the island, beach 7 km offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Majorcan farmhouse with private pool in the north of the island, beach 7 km se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Santa Margalida

Santa Margalida

Ubytování (Prázdninový dům) Santa Margalida. Located in Santa Margalida, the holiday home provides accommodation with a private pool. Ubytování Santa Margalida se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Sa Mina

Sa Mina

Ubytování (Apartmán) Sa Mina. Sa Mina se nachází v Santa Margalida a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do letoviska El Arenal je to 38 km. Ubytování Sa Mina se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Sa Cova Dor

YourHouse Sa Cova Dor

Ubytování (Vila) YourHouse Sa Cova Dor. YourHouse Sa Cova Dor se nachází v Santa Margalida, 38 km od El Arenal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování YourHouse Sa Cova Dor se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Alcudiola

YourHouse Alcudiola

Ubytování (Vila) YourHouse Alcudiola. YourHouse Alcudiola se nachází v Santa Margalida a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování YourHouse Alcudiola se nachází ve městě Santa Margalida (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Santa Margalida

Město Santa Margalida se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 149 hotelů a ubytování ve městě Santa Margalida.