Hledat

Ubytování

Ubytování město San Lorenzo di Sebato

Ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Lorenzo di Sebato

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Lorenzo di Sebato

Apartment Stella

10

Apartment Stella

Ubytování (Apartmány) Apartment Stella. Apartment Stella se nachází v San Lorenzo di Sebato, 31 km od opatství Novacella, 35 km od vlakového nádraží Bressanone a 36 km od katedrály Bressanone. Ubytování Apartment Stella se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergasserhof

10

Obergasserhof

Ubytování (Apartmány) Obergasserhof. Obergasserhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 31 km od opatství Novacella. Ubytování Obergasserhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Oberguggenberg

10

Chalet Oberguggenberg

Ubytování (Chata) Chalet Oberguggenberg. Chata Oberguggenberg se nachází v St. Lorenzen - Montal. Nabízí zázemí pro grilování, terasu s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chalet Oberguggenberg se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ringgelinhof Onach

9,9

Ringgelinhof Onach

Ubytování (Prázdninový dům) Ringgelinhof Onach. Ringgelinhof Onach se nachází 36 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Ringgelinhof Onach se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

9,9

Huberhof

Ubytování (Apartmány) Huberhof. Huberhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 31 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Huberhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Lodge

9,8

Mountain Lodge

Ubytování (Apartmán) Mountain Lodge. Mountain Lodge se nachází v San Lorenzo di Sebato, pouhých 31 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné půjčení... Ubytování Mountain Lodge se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Castel Maurn

9,8

Hotel Castel Maurn

Ubytování (Horské chaty) Hotel Castel Maurn. Providing mountain views, Hotel Castel Maurn in San Lorenzo di Sebato provides accommodation, an outdoor swimming pool, a fitness centre, a bar, a garden... Ubytování Hotel Castel Maurn se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pirchnerhof

9,7

Pirchnerhof

Ubytování (Farma) Pirchnerhof. Pirchnerhof se nachází 7 km od centra obce San Lorenzo di Sebato. Ubytování Pirchnerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pramstaller Apartments

9,7

Pramstaller Apartments

Ubytování (Apartmány) Pramstaller Apartments. Pramstaller Apartments se nachází v oblasti Mantana v San Lorenzo di Sebato, 33 km od Cortiny d'Ampezzo, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pramstaller Apartments se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof Unterguggenberg

9,6

Hof Unterguggenberg

Ubytování (Apartmány) Hof Unterguggenberg. Farma Hof Unterguggenberg je obklopena loukami a lesy. Ubytování Hof Unterguggenberg se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kehrerhof Urlaub auf dem Bauernhof

9,6

Kehrerhof Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmány) Kehrerhof Urlaub auf dem Bauernhof. Kehrerhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází v klidné oblasti, 6 km od města San Lorenzo di Sebato. Ubytování Kehrerhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Schlosshäusl

9,6

Ferienwohnungen Schlosshäusl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Schlosshäusl. Ferienwohnungen Schlosshäusl se nachází v obci San Lorenzo di Sebato a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnungen Schlosshäusl se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Ansitz Wildberg

9,6

Apartments Ansitz Wildberg

Ubytování (Apartmány) Apartments Ansitz Wildberg. Apartmány Ansitz Wildberg jsou situované v historické budově z 13. Ubytování Apartments Ansitz Wildberg se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Meravigliosa Riesen

9,6

Natur Meravigliosa Riesen

Ubytování (Apartmán) Natur Meravigliosa Riesen. Natur Meravigliosa Riesen se nachází 15 minut chůze od pláže a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. daleko od San Lorenzo di Sebato. Ubytování Natur Meravigliosa Riesen se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Dolomit

9,6

Chalet Dolomit

Ubytování (Apartmány) Chalet Dolomit. Chalet Dolomit se nachází 32 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, restaurací a zahradou. Ubytování Chalet Dolomit se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beikircherhof

9,6

Beikircherhof

Ubytování (Apartmány) Beikircherhof. Beikircherhof se nachází v klidné oblasti Santo Stefano. Nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm a výhled na údolí Val Pusteria a horu Plan de Corones. Ubytování Beikircherhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Appartement Riesen

9,6

Natur Appartement Riesen

Ubytování (Apartmán) Natur Appartement Riesen. Natur Appartement Riesen se nachází v San Lorenzo di Sebato, 33 km od opatství Novacella a 37 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Natur Appartement Riesen se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weliserhof

9,6

Weliserhof

Ubytování (Apartmány) Weliserhof. Weliserhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 5 minut jízdy autem od lanovky do lyžařského areálu Plan de Corones. Ubytování Weliserhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Appartment

9,5

Panorama Appartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Appartment. Panorama Appartment se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 10 km od lyžařského areálu Kronplatz a nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Panorama Appartment se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Spielbichl

9,5

Haus Spielbichl

Ubytování (Apartmány) Haus Spielbichl. Haus Spielbichl se nachází 1,7 km od centra obce San Lorenzo di Sebato a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování, parketovou podlahou a... Ubytování Haus Spielbichl se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberlindnerhof

9,5

Oberlindnerhof

Ubytování (Apartmány) Oberlindnerhof. Oberlindnerhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato a má zahradu, gril a sluneční terasu. Město Bruneck je vzdálené 5 km. Ubytování Oberlindnerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Krüglwirt

9,4

Krüglwirt

Ubytování (Apartmány) Krüglwirt. Krüglwirt se nachází ve vesnici Castelbadia a nabízí zahradu, apartmány s dřevěnými trámovými stropy a bezplatné parkoviště. Ubytování Krüglwirt se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Tirol

9,3

Appartements Tirol

Ubytování (Apartmány) Appartements Tirol. Appartements Tirol se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Plan de Corones. Nabízí apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Appartements Tirol se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stockerhof

9,2

Stockerhof

Ubytování (Farma) Stockerhof. Stockerhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 29 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stockerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leithäusl

9,2

Leithäusl

Ubytování (Farma) Leithäusl. Leithäusl se nachází na tichém místě uprostřed lesů v Dolomitech a nabízí pokoje a apartmány v alpském stylu s balkonem s výhledem do zahrady. Ubytování Leithäusl se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Deluxe Riesen

9,2

Natur Deluxe Riesen

Ubytování (Apartmán) Natur Deluxe Riesen. Natur Deluxe Riesen nabízí ubytování s výhledem na město v San Lorenzo di Sebato, 37 km od vlakového nádraží Bressanone a 38 km od katedrály v Bressanone. Ubytování Natur Deluxe Riesen se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Lockna

9,1

Appartement Lockna

Ubytování (Apartmán) Appartement Lockna. Appartement Lockna se nachází v San Lorenzo di Sebato, 37 km od katedrály Bressanone a muzea lékáren, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Appartement Lockna se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Onach

9,1

Hotel Onach

Ubytování (Hotel) Hotel Onach. Hotel Onach nachází v obci Onies v objetí Dolomit a má zařízenou terasu. Ubytování Hotel Onach se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holzerhof

9,1

Holzerhof

Ubytování (Apartmány) Holzerhof. Holzerhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od opatství Novacella. Ubytování Holzerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lindnerhof Urlaub am Bauernhof

9

Lindnerhof Urlaub am Bauernhof

Ubytování (Penzion) Lindnerhof Urlaub am Bauernhof. Lindnerhof Urlaub am Bauernhof nabízí ubytování v San Lorenzo di Sebato. Ubytování Lindnerhof Urlaub am Bauernhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tasser

9

Haus Tasser

Ubytování (Apartmány) Haus Tasser. Haus Tasser nabízí apartmány s balkonem nebo terasou a zahradu s patiem zařízeným lehátky. Ubytování Haus Tasser se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Felderhof Apt 1

9

Felderhof Apt 1

Ubytování (Apartmán) Felderhof Apt 1. Felderhof Apt 1 se nachází asi 40 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Felderhof Apt 1 se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Promberger

9

App. Promberger

Ubytování (Apartmány) App. Promberger. App. Promberger se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 31 km od opatství Novacella. Ubytování App. Promberger se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mühlgarten

9

Hotel Mühlgarten

Ubytování (Hotel) Hotel Mühlgarten. Rodinný Mühlgarten Hotel leží pouhé 2 km od centra města San Lorenzo a nabízí pokoje v tradičním alpském stylu, zařízenou zahradu a terasu a bezplatné... Ubytování Hotel Mühlgarten se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lindnerhof

9

Hotel Lindnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Lindnerhof. Rodinný Hotel Lindnerhof se nachází na poklidném místě 1,2 km od sjezdovek lyžařského střediska Kronplatz a nabízí tradiční restauraci zvanou stube,... Ubytování Hotel Lindnerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pichlerhof

8,9

Apartment Pichlerhof

Ubytování (Apartmány) Apartment Pichlerhof. Apartment Pichlerhof se nachází v klidné oblasti v San Lorenzo di Sebato a nabízí zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Apartment Pichlerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Tantalus

8,9

Residence Tantalus

Ubytování (Apartmány) Residence Tantalus. Residence Tantalus se nachází v městečku San Lorenzo di Sebato a nabízí venkovní bazén s lehátky, à-la-carte restauraci, možnost vlastního stravování a... Ubytování Residence Tantalus se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berggasthof Häusler

8,9

Berggasthof Häusler

Ubytování (Hotel) Berggasthof Häusler. Hotel Berggasthof Häusler je obklopený horami a zahradou a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve společných prostorách, společnou terasu, elegantní pokoje s... Ubytování Berggasthof Häusler se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pichlerhof

8,8

Hotel Pichlerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pichlerhof. Hotel Pichlerhof je situován necelé 2 km od sjezdovek lyžařského střediska Plan de Corones a nabízí pokoje zařízené v alpském stylu, restauraci, zahradu se... Ubytování Hotel Pichlerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof

8,8

Thalerhof

Ubytování (Apartmány) Thalerhof. Thalerhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato v regionu Trentino Alto Adige, 34 km od opatství Novacella. Ubytování Thalerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bärnthalhof

8,7

Bärnthalhof

Ubytování (Apartmán) Bärnthalhof. Bärnthalhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 30 km od opatství Novacella. Ubytování Bärnthalhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Am Anger

8,7

Hotel Am Anger

Ubytování (Hotel) Hotel Am Anger. Hotel Am Anger se nachází 1 km od lyžařských vleků Plan de Corones a nabízí zahradu a terasu s lehátky. Nabízí restauraci, bar a pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Am Anger se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Traube

8,7

Gasthof Traube

Ubytování (Hotel) Gasthof Traube. Gasthof Traube se nachází v centru San Lorenza di Sebato a nabízí restauraci podávající italská jídla a místní speciality. Ubytování Gasthof Traube se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Schaller

8,6

Appartement Schaller

Ubytování (Apartmány) Appartement Schaller. Appartement Schaller se nachází v San Lorenzo di Sebato, 31 km od opatství Novacella. Ubytování Appartement Schaller se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hurtmuehle Kronblick

8,6

Hotel Hurtmuehle Kronblick

Ubytování (Hotel) Hotel Hurtmuehle Kronblick. Hotel Hurtmuehle Kronblick se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 30 km od opatství Novacella, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné soukromé... Ubytování Hotel Hurtmuehle Kronblick se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wirtshaushotel Alpenrose

8,6

Wirtshaushotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Wirtshaushotel Alpenrose. Rodinný Wirtshaushotel Alpenrose je hotel v alpském stylu s výhledem na okolní Dolomity. Nabízí bezplatné parkování a wellness centrum. Ubytování Wirtshaushotel Alpenrose se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lanerhof active/spa/balance

8,5

Hotel Lanerhof active/spa/balance

Ubytování (Hotel) Hotel Lanerhof active/spa/balance. Čtyřhvězdičkový hotel Lanerhof se nachází v nadmořské výšce 850 metrů a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Hotel Lanerhof active/spa/balance se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Flatscherhof

8,4

Flatscherhof

Ubytování (Apartmány) Flatscherhof. Flatscherhof se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 33 km od opatství Novacella. Ubytování Flatscherhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Panorama

8,2

Pension Panorama

Ubytování (Hotel) Pension Panorama. Pension Panorama se nachází v obci San Lorenzo di Sebato, 30 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a... Ubytování Pension Panorama se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Martinerhof

8,1

Hotel Martinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Martinerhof. Tříhvězdičkový Hotel Martinerhof se nachází v klidné vesničce San Martino s výhledem na Dolomity a lesy a nabízí bezplatné lázně a restauraci. Ubytování Hotel Martinerhof se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Sonne

8,1

Gasthof Sonne

Ubytování (Hotel) Gasthof Sonne. Gasthof Sonne se nachází v centru obce San Lorenzo di Sebato, 3 km od města Brunico. Ubytování Gasthof Sonne se nachází ve městě San Lorenzo di Sebato (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Lorenzo di Sebato

Město San Lorenzo di Sebato se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě San Lorenzo di Sebato.