Hledat

Ubytování

Ubytování město San Leonardo in Passiria

Ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Leonardo in Passiria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Leonardo in Passiria

Schildhof Ebion Schildhofsuite

10

Schildhof Ebion Schildhofsuite

Ubytování (Apartmán) Schildhof Ebion Schildhofsuite. Schildhof Ebion SCHILDHOFSUITE se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Schildhof Ebion Schildhofsuite se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet zu Wosser

10

Chalet zu Wosser

UbytováníChalet zu Wosser. Chalet zu Wosser se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 31 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet zu Wosser se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mairhof

9,7

Residence Mairhof

Ubytování (Apartmány) Residence Mairhof. Residence Mairhof se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 36 km od Castelrotta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Mairhof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Heidi und Peter

9,7

Bergchalet Heidi und Peter

Ubytování (Chata) Bergchalet Heidi und Peter. Bergchalet Heidi se může pochlubit výhledem do zahrady. und Peter nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 23 km od Parco Maia. Ubytování Bergchalet Heidi und Peter se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holzer's Appartement

9,6

Holzer's Appartement

Ubytování (Apartmány) Holzer's Appartement. Holzer's Appartement se nachází asi 20 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Holzer's Appartement se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Andreus Resorts

9,5

Andreus Resorts

Ubytování (Hotel) Andreus Resorts. Pětihvězdičkový designový hotel Andreus Resorts nabízí wellness centrum o rozloze 11 000 m2 s krytým a venkovním bazénem a 15 různými saunami. Ubytování Andreus Resorts se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Apartment Talblick

9,5

Residence Apartment Talblick

UbytováníResidence Apartment Talblick. Nachází se 5 minut chůze od centra obce San Leonardo. Residence Apartment Talblick se nachází v Passirii, 20 km od Merana. a. Ubytování Residence Apartment Talblick se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzers Ferienheisl

9,5

Schnitzers Ferienheisl

Ubytování (Chata) Schnitzers Ferienheisl. Schnitzers Ferienheisl se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Schnitzers Ferienheisl se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bad Fallenbach

9,4

Hotel Bad Fallenbach

Ubytování (Hotel) Hotel Bad Fallenbach. Hotel Bad Fallenbach stojí na slunném a klidném místě v údolí Passeier. Apartmány mají balkon nebo zahradu. Ubytování Hotel Bad Fallenbach se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Jägerhof

9,4

Hotel Jägerhof

UbytováníHotel Jägerhof. Hotel Jägerhof se nachází 1,5 km od Valtiny a nabízí panoramatický výhled na hory, oceněnou restauraci a tradiční jihotyrolské wellness centrum s tureckou... Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesenhof Gardenresort

9,3

Wiesenhof Gardenresort

Ubytování (Hotel) Wiesenhof Gardenresort. Rodinný hotel Wiesenhof Gardenresort se nachází v údolí Leonhard v Passeieru. Ubytování Wiesenhof Gardenresort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Hubertus bei Meran

9,3

Apartments Hubertus bei Meran

Ubytování (Apartmány) Apartments Hubertus bei Meran. Apartments Hubertus bei Meran se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 20 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Apartments Hubertus bei Meran se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterer Obereggerhof

9,2

Unterer Obereggerhof

UbytováníUnterer Obereggerhof. Unterer Obereggerhof se nachází 10 minut jízdy od vesnice San Leonardo in Passiria, a nabízí wellness centrum se saunou a vířivkou. Ubytování Unterer Obereggerhof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Alpenhof

9,2

Pension Alpenhof

UbytováníPension Alpenhof. Pension Alpenhof se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 20 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným soukromým... Ubytování Pension Alpenhof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Königsrainer

9,1

Residence Königsrainer

UbytováníResidence Königsrainer. Residence Koenigsrainer se nachází v centru města San Leonardo v Passirii a nabízí bezplatné wellness centrum a krytý bazén. Ubytování Residence Königsrainer se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oacherhof Ferienwohnung Hochwart

9

Oacherhof Ferienwohnung Hochwart

Ubytování (Apartmány) Oacherhof Ferienwohnung Hochwart. Oacherhof Ferienwohnung Hochwart se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Oacherhof Ferienwohnung Hochwart se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almgasthaus Flecknerhütte

9

Almgasthaus Flecknerhütte

Ubytování (Bed and breakfast) Almgasthaus Flecknerhütte. Almgasthaus Flecknerhütte nabízí ubytování s výhledem na město, restaurací, barem a zahradou, asi 38 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Almgasthaus Flecknerhütte se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Gasthof Haselstaude

9

Pension Gasthof Haselstaude

UbytováníPension Gasthof Haselstaude. Pension Gasthof Haselstaude se nachází uprostřed luk a lesů v obci Sankt Martin in Passeier, 4 km od Sankt Leonhard. Ubytování Pension Gasthof Haselstaude se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus/Chalet in der Blaiche

8,9

Ferienhaus/Chalet in der Blaiche

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus/Chalet in der Blaiche. Ferienhaus/Chalet in der Blaiche se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 27 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné... Ubytování Ferienhaus/Chalet in der Blaiche se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Innerwalten

8,9

Gasthof Innerwalten

Ubytování (Hotel) Gasthof Innerwalten. Gasthof Innerwalten se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 31 km od Merana, a nabízí sluneční terasu a saunu. Ubytování Gasthof Innerwalten se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Wildschütz

8,8

Hotel Wildschütz

Ubytování (Hotel) Hotel Wildschütz. Hotel Wildschütz se nachází v nadmořské výšce 700 metrů v obci San Leonardo in Passiria a nabízí saunu, vířivku a parní saunu zdarma. Ubytování Hotel Wildschütz se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Brunhild

8,8

Pension Brunhild

UbytováníPension Brunhild. Pension Brunhild se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 20 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Pension Brunhild se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Zögghof

8,8

Camping Zögghof

Ubytování (Kemp) Camping Zögghof. Camping Zögghof se nachází v obci San Leonardo in Passiria a nabízí výhled na řeku, restauraci, fitness centrum, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Camping Zögghof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stroblhof Active Family Spa Resort

8,8

Stroblhof Active Family Spa Resort

Ubytování (Hotel) Stroblhof Active Family Spa Resort. Hotel Stroblhof se nachází v malé vesnici Leonhard v Passeieru a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Stroblhof Active Family Spa Resort se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Innerwalten

8,7

Ferienwohnung Innerwalten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Innerwalten. Ferienwohnung Innerwalten se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Innerwalten se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Theresia

8,7

Hotel Theresia

UbytováníHotel Theresia. Hotel Theresia se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 20 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený... Ubytování Hotel Theresia se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlossberg

8,6

Schlossberg

Ubytování (Hotel) Schlossberg. Schlossberg se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 24 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým... Ubytování Schlossberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Bergland - Vital & Activity

8,6

Das Bergland - Vital & Activity

UbytováníDas Bergland - Vital & Activity. Overlooking the surrounding mountain landscape, Das Bergland - Vital & Activity is a traditional mountain building located in San Leonardo in Passiria. Ubytování Das Bergland - Vital & Activity se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tirolerhof

8,6

Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Tirolerhof. Tento rodinný hotel se nachází v centru obce San Leonardo In Passiria. Nabízí pokoje s výhledem na hory, wellness centrum a sluneční terasu. Ubytování Tirolerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rosenberg

8,5

Residence Rosenberg

UbytováníResidence Rosenberg. Residence Rosenberg se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 20 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, bankomat... Ubytování Residence Rosenberg se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hubertus - Fewo 5

8,5

Haus Hubertus - Fewo 5

Ubytování (Apartmán) Haus Hubertus - Fewo 5. Haus Hubertus - FeWo 5 se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 40 km od Ortisei. Ubytování Haus Hubertus - Fewo 5 se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Felseneck

8,2

Hotel Felseneck

Ubytování (Hotel) Hotel Felseneck. Hotel Felseneck se nachází 50 km od Bolzana a 1 hodinu jízdy od rakouského Innsbrucku. Ubytování Hotel Felseneck se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Klotz

8,1

Hotel Klotz

UbytováníHotel Klotz. Rodinný Hotel Klotz se nachází 2 km od centra města San Leonardo in Passiria a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Hotel Klotz se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Reimon

8

Haus Reimon

Ubytování (Apartmány) Haus Reimon. Haus Reimon se nachází v obci San Leonardo in Passiria, pouhých 20 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Haus Reimon se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Innerwalten 2

8

Ferienwohnung Innerwalten 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Innerwalten 2. Ferienwohnung Innerwalten 2 se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 30 km od střelného prachu - Polveriera a parku Maia, a nabízí výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Innerwalten 2 se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gurschler

7,9

Hotel Gurschler

Ubytování (Hotel) Hotel Gurschler. Hotel Gurschler se nachází v obci San Leonardo in Passiria a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel Gurschler se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hubertus - Fewo 6

7,8

Haus Hubertus - Fewo 6

Ubytování (Apartmán) Haus Hubertus - Fewo 6. Haus Hubertus - FeWo 6 se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 30 km od střelného prachu - Polveriera a parku Maia, a nabízí výhled na hory. Ubytování Haus Hubertus - Fewo 6 se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oacherhof Ferienwohnung Plattner

7,3

Oacherhof Ferienwohnung Plattner

Ubytování (Apartmány) Oacherhof Ferienwohnung Plattner. Oacherhof Ferienwohnung Plattner se nachází 24 km od Parco Maia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Oacherhof Ferienwohnung Plattner se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse

Appartement in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse

UbytováníAppartement in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse. Ferienwohnung für 4 Personen ca 35 m se nachází v obci Sankt Leonhard in Passeier, Südtirol Ortler Skiarena - a82272, 20 km od střelného prachu -... Ubytování Appartement in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagar Apartement Stamer Hans

Lagar Apartement Stamer Hans

Ubytování (Apartmány) Lagar Apartement Stamer Hans. LAGAR Apartement Stamer Hans se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Lagar Apartement Stamer Hans se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schöne Ferienwohnung in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse

Schöne Ferienwohnung in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse

UbytováníSchöne Ferienwohnung in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse. Ferienwohnung für 4 Personen ca 35 m se nachází v obci Sankt Leonhard in Passeier, Südtirol Ortler Skiarena, 20 km od střelného prachu - Polveriera a 20 km... Ubytování Schöne Ferienwohnung in Sankt Leonhard In Passeier mit Terrasse se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagar Apartement Struzer Michele

Lagar Apartement Struzer Michele

Ubytování (Apartmány) Lagar Apartement Struzer Michele. LAGAR Apartement Struzer Michele se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Lagar Apartement Struzer Michele se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagar Apartement Pircher Schnallele

Lagar Apartement Pircher Schnallele

Ubytování (Apartmány) Lagar Apartement Pircher Schnallele. LAGAR Apartement Pircher Schnallele se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Lagar Apartement Pircher Schnallele se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Reimon Apt Monika

Haus Reimon Apt Monika

UbytováníHaus Reimon Apt Monika. Haus Reimon Apt Monika se nachází v obci San Leonardo in Passiria, pouhých 20 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Haus Reimon Apt Monika se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schildhof Ebion Familienwohnung

Schildhof Ebion Familienwohnung

Ubytování (Apartmán) Schildhof Ebion Familienwohnung. Schildhof Ebion FAMILIENWOHNUNG se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Schildhof Ebion Familienwohnung se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Enzianhuette Jaufenpass

Enzianhuette Jaufenpass

UbytováníEnzianhuette Jaufenpass. Enzianhuette Jaufenpass nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 38 km od střelného prachu - Polveriera. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Enzianhuette Jaufenpass se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Leonardo in Passiria

Město San Leonardo in Passiria se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě San Leonardo in Passiria.