Hledat

Ubytování

Ubytování město San Leonardo in Passiria

Ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Leonardo in Passiria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Leonardo in Passiria

Schildhof Ebion Schildhofsuite

10

Schildhof Ebion Schildhofsuite

Ubytování (Apartmán) Schildhof Ebion Schildhofsuite. Schildhof Ebion SCHILDHOFSUITE se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Schildhof Ebion Schildhofsuite se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mairhof

9,7

Residence Mairhof

Ubytování (Apartmány) Residence Mairhof. Residence Mairhof se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 36 km od Castelrotta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Mairhof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Heidi und Peter

9,7

Bergchalet Heidi und Peter

Ubytování (Chata) Bergchalet Heidi und Peter. Bergchalet Heidi se může pochlubit výhledem do zahrady. und Peter nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 23 km od Parco Maia. Ubytování Bergchalet Heidi und Peter se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holzer's Appartement

9,6

Holzer's Appartement

Ubytování (Apartmány) Holzer's Appartement. Holzer's Appartement se nachází asi 20 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Holzer's Appartement se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Andreus Resorts

9,5

Andreus Resorts

Ubytování (Hotel) Andreus Resorts. Pětihvězdičkový designový hotel Andreus Resorts nabízí wellness centrum o rozloze 11 000 m2 s krytým a venkovním bazénem a 15 různými saunami. Ubytování Andreus Resorts se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzers Ferienheisl

9,5

Schnitzers Ferienheisl

Ubytování (Chata) Schnitzers Ferienheisl. Schnitzers Ferienheisl se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Schnitzers Ferienheisl se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bad Fallenbach

9,4

Hotel Bad Fallenbach

Ubytování (Hotel) Hotel Bad Fallenbach. Hotel Bad Fallenbach stojí na slunném a klidném místě v údolí Passeier. Apartmány mají balkon nebo zahradu. Ubytování Hotel Bad Fallenbach se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesenhof Gardenresort

9,3

Wiesenhof Gardenresort

Ubytování (Hotel) Wiesenhof Gardenresort. Rodinný hotel Wiesenhof Gardenresort se nachází v údolí Leonhard v Passeieru. Ubytování Wiesenhof Gardenresort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Hubertus bei Meran

9,3

Apartments Hubertus bei Meran

Ubytování (Apartmány) Apartments Hubertus bei Meran. Apartments Hubertus bei Meran se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 20 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Apartments Hubertus bei Meran se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oacherhof Ferienwohnung Hochwart

9

Oacherhof Ferienwohnung Hochwart

Ubytování (Apartmány) Oacherhof Ferienwohnung Hochwart. Oacherhof Ferienwohnung Hochwart se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Oacherhof Ferienwohnung Hochwart se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almgasthaus Flecknerhütte

9

Almgasthaus Flecknerhütte

Ubytování (Bed and breakfast) Almgasthaus Flecknerhütte. Almgasthaus Flecknerhütte nabízí ubytování s výhledem na město, restaurací, barem a zahradou, asi 38 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Almgasthaus Flecknerhütte se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus/Chalet in der Blaiche

8,9

Ferienhaus/Chalet in der Blaiche

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus/Chalet in der Blaiche. Ferienhaus/Chalet in der Blaiche se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 27 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné... Ubytování Ferienhaus/Chalet in der Blaiche se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Innerwalten

8,9

Gasthof Innerwalten

Ubytování (Hotel) Gasthof Innerwalten. Gasthof Innerwalten se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 31 km od Merana, a nabízí sluneční terasu a saunu. Ubytování Gasthof Innerwalten se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Wildschütz

8,8

Hotel Wildschütz

Ubytování (Hotel) Hotel Wildschütz. Hotel Wildschütz se nachází v nadmořské výšce 700 metrů v obci San Leonardo in Passiria a nabízí saunu, vířivku a parní saunu zdarma. Ubytování Hotel Wildschütz se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Zögghof

8,8

Camping Zögghof

Ubytování (Kemp) Camping Zögghof. Camping Zögghof se nachází v obci San Leonardo in Passiria a nabízí výhled na řeku, restauraci, fitness centrum, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Camping Zögghof se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stroblhof Active Family Spa Resort

8,8

Stroblhof Active Family Spa Resort

Ubytování (Hotel) Stroblhof Active Family Spa Resort. Hotel Stroblhof se nachází v malé vesnici Leonhard v Passeieru a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Stroblhof Active Family Spa Resort se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Innerwalten

8,7

Ferienwohnung Innerwalten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Innerwalten. Ferienwohnung Innerwalten se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Innerwalten se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlossberg

8,6

Schlossberg

Ubytování (Hotel) Schlossberg. Schlossberg se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 24 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým... Ubytování Schlossberg se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tirolerhof

8,6

Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Tirolerhof. Tento rodinný hotel se nachází v centru obce San Leonardo In Passiria. Nabízí pokoje s výhledem na hory, wellness centrum a sluneční terasu. Ubytování Tirolerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hubertus - Fewo 5

8,5

Haus Hubertus - Fewo 5

Ubytování (Apartmán) Haus Hubertus - Fewo 5. Haus Hubertus - FeWo 5 se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 40 km od Ortisei. Ubytování Haus Hubertus - Fewo 5 se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Felseneck

8,2

Hotel Felseneck

Ubytování (Hotel) Hotel Felseneck. Hotel Felseneck se nachází 50 km od Bolzana a 1 hodinu jízdy od rakouského Innsbrucku. Ubytování Hotel Felseneck se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Reimon

8

Haus Reimon

Ubytování (Apartmány) Haus Reimon. Haus Reimon se nachází v obci San Leonardo in Passiria, pouhých 20 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Haus Reimon se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Innerwalten 2

8

Ferienwohnung Innerwalten 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Innerwalten 2. Ferienwohnung Innerwalten 2 se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 30 km od střelného prachu - Polveriera a parku Maia, a nabízí výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Innerwalten 2 se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gurschler

7,9

Hotel Gurschler

Ubytování (Hotel) Hotel Gurschler. Hotel Gurschler se nachází v obci San Leonardo in Passiria a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel Gurschler se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hubertus - Fewo 6

7,8

Haus Hubertus - Fewo 6

Ubytování (Apartmán) Haus Hubertus - Fewo 6. Haus Hubertus - FeWo 6 se nachází v obci San Leonardo in Passiria, 30 km od střelného prachu - Polveriera a parku Maia, a nabízí výhled na hory. Ubytování Haus Hubertus - Fewo 6 se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oacherhof Ferienwohnung Plattner

7,3

Oacherhof Ferienwohnung Plattner

Ubytování (Apartmány) Oacherhof Ferienwohnung Plattner. Oacherhof Ferienwohnung Plattner se nachází 24 km od Parco Maia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Oacherhof Ferienwohnung Plattner se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagar Apartement Stamer Hans

Lagar Apartement Stamer Hans

Ubytování (Apartmány) Lagar Apartement Stamer Hans. LAGAR Apartement Stamer Hans se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Lagar Apartement Stamer Hans se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagar Apartement Struzer Michele

Lagar Apartement Struzer Michele

Ubytování (Apartmány) Lagar Apartement Struzer Michele. LAGAR Apartement Struzer Michele se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Lagar Apartement Struzer Michele se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagar Apartement Pircher Schnallele

Lagar Apartement Pircher Schnallele

Ubytování (Apartmány) Lagar Apartement Pircher Schnallele. LAGAR Apartement Pircher Schnallele se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Lagar Apartement Pircher Schnallele se nachází ve městě San Leonardo in Passiria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schildhof Ebion Familienwohnung

Schildhof Ebion Familienwohnung

Ubytování (Apartmán) Schildhof Ebion Familienwohnung. Schildhof Ebion FAMILIENWOHNUNG se nachází v obci San Leonardo in Passiria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Schildhof Ebion Familienwohnung se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Leonardo in Passiria

Město San Leonardo in Passiria se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě San Leonardo in Passiria.