Hledat

Ubytování

Ubytování město San Andrés

Ve městě San Andrés (Španělsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Andrés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Andrés

casa exclusiva al lado de la playa

9,7

casa exclusiva al lado de la playa

Ubytování (Prázdninový dům) casa exclusiva al lado de la playa. Casa exclusiva al lado de la playa se nachází u pláže v San Andrés, 400 metrů od pláže Las Teresitas a 1,8 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování casa exclusiva al lado de la playa se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife).

Penthouse San Andres Suites 3B with jacuzzi

9,7

Penthouse San Andres Suites 3B with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Penthouse San Andres Suites 3B with jacuzzi. Penthouse San Andres Suites 3B se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování Penthouse San Andres Suites 3B with jacuzzi se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA TIA JULIA en playa Las Teresitas

9,6

CASA TIA JULIA en playa Las Teresitas

Ubytování (Prázdninový dům) CASA TIA JULIA en playa Las Teresitas. Located in San Andrés, 400 metres from Las Teresitas Beach, CASA TIA JULIA en playa Las Teresitas provides accommodation with a terrace, free WiFi and a... Ubytování CASA TIA JULIA en playa Las Teresitas se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Andres Suites 1B with jacuzzi

9,5

San Andres Suites 1B with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) San Andres Suites 1B with jacuzzi. Ubytování se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování San Andres Suites 1B with jacuzzi se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Teresitas Apartment

9,5

Las Teresitas Apartment

Ubytování (Apartmán) Las Teresitas Apartment. Las Teresitas Apartment se nachází v obci San Andrés, 19 km od obce La Laguna. Nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město i na moře. Ubytování Las Teresitas Apartment se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frontline Beach Apartment

9,3

Frontline Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Frontline Beach Apartment. Featuring garden views, Frontline Beach Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Las Teresitas Beach. Ubytování Frontline Beach Apartment se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Andres Suites 2B with jacuzzi

9,3

San Andres Suites 2B with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) San Andres Suites 2B with jacuzzi. Ubytování se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování San Andres Suites 2B with jacuzzi se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach Attic

9,2

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach Attic

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach Attic. Ubytování se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach Attic se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Julia 1 Ático vista playa Las Teresitas

9,2

Casa Julia 1 Ático vista playa Las Teresitas

Ubytování (Apartmán) Casa Julia 1 Ático vista playa Las Teresitas. Set in San Andrés, 150 metres from Las Teresitas Beach, Casa Julia 1 Ático vista playa Las Teresitas offers air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Casa Julia 1 Ático vista playa Las Teresitas se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Playa Chica Tenerife

9,1

Apartamento Playa Chica Tenerife

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Chica Tenerife. Apartamento Playa Chica Tenerife se nachází necelý 1 km od pláže Las Teresitas. Ubytování Apartamento Playa Chica Tenerife se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nina Apartment

9,1

Nina Apartment

Ubytování (Apartmán) Nina Apartment. Nina Apartment is a property situated in San Andrés near Las Teresitas Beach. Featuring sea and city views, this apartment also includes free WiFi. Ubytování Nina Apartment se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tenerife In love

9

Tenerife In love

Ubytování (Apartmán) Tenerife In love. Tenerife In love is set in San Andrés. It is located 500 metres from Las Teresitas Beach and provides free WiFi plus a 24-hour front desk. Ubytování Tenerife In love se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife).

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 5

8,9

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 5

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 5. Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 5 se nachází v letovisku San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas, a nabízí... Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 5 se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teresitas Sea Views

8,8

Teresitas Sea Views

Ubytování (Apartmán) Teresitas Sea Views. Teresitas Sea Views is set in San Andrés, 700 metres from Las Teresitas Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Teresitas Sea Views se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse San Andres Suites 3A with jacuzzi

8,8

Penthouse San Andres Suites 3A with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Penthouse San Andres Suites 3A with jacuzzi. Penthouse San Andres Suites 3A se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování Penthouse San Andres Suites 3A with jacuzzi se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 0

8,7

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 0

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 0. Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 0 se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 0 se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 1

8,7

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 1

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 1. Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 1 se nachází v letovisku San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas, a nabízí... Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 1 se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Pasada

8,7

La Pasada

Ubytování (Apartmán) La Pasada. La Pasada, a property with a terrace, is set in San Andrés, 400 metres from Las Teresitas Beach. Ubytování La Pasada se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 3

8,7

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 3

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 3. Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 3 se nachází v letovisku San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas, a nabízí... Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 3 se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pepita Penthouse with Terrace & WiFi, close to the Teresitas Beach

8,3

Pepita Penthouse with Terrace & WiFi, close to the Teresitas Beach

Ubytování (Apartmán) Pepita Penthouse with Terrace & WiFi, close to the Teresitas Beach. Featuring garden views, Ático Pepita con terraza, San Andrés provides accommodation with a garden and a patio, around 250 metres from Las Teresitas Beach. Ubytování Pepita Penthouse with Terrace & WiFi, close to the Teresitas Beach se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 2

8,3

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 2

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 2. Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 2 se nachází v letovisku San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas, a nabízí... Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 2 se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fleitas Penthouse with terrace

8,2

Fleitas Penthouse with terrace

Ubytování (Apartmán) Fleitas Penthouse with terrace. Fleitas Penthouse with terrace se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas, a nabízí terasu. Ubytování Fleitas Penthouse with terrace se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa teresita

8,1

casa teresita

Ubytování (Apartmán) casa teresita. Situated in San Andrés, just 400 metres from Las Teresitas Beach, casa teresita features beachfront accommodation with a restaurant, a terrace and free... Ubytování casa teresita se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apt. Lourdes, close to the Teresitas & Anaga

8,1

Apt. Lourdes, close to the Teresitas & Anaga

Ubytování (Apartmán) Apt. Lourdes, close to the Teresitas & Anaga. Featuring sea views, Apt. Lourdes, close to the Teresitas & Anaga provides accommodation with a patio and a kettle, around 200 metres from Las Teresitas... Ubytování Apt. Lourdes, close to the Teresitas & Anaga se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 4

8,1

Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 4

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 4. Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 4 se nachází v letovisku San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas, a nabízí... Ubytování Home2Book Sea Front Las Teresitas Beach 4 se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Muellito

7,9

Casa El Muellito

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Muellito. Casa El Muellito offers accommodation in San Andrés, 700 metres from Las Teresitas Beach. Ubytování Casa El Muellito se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAN ANDRES LAS TERESITAS ATICO

SAN ANDRES LAS TERESITAS ATICO

Ubytování (Apartmán) SAN ANDRES LAS TERESITAS ATICO. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, SAN ANDRES LAS TERESITAS ATICO is located in San Andrés. The accommodation has free WiFi. Ubytování SAN ANDRES LAS TERESITAS ATICO se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront dream apartment

Beachfront dream apartment

Ubytování (Apartmán) Beachfront dream apartment. Beachfront dream apartment se nachází asi 250 metrů od pláže Las Gaviotas a nabízí výhled na moře, zahradu, soukromou pláž a gril. Ubytování Beachfront dream apartment se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUNNY ISLAND CASITA SAN ANDRES

SUNNY ISLAND CASITA SAN ANDRES

Ubytování (Prázdninový dům) SUNNY ISLAND CASITA SAN ANDRES. SUNNY ISLAND CASITA SAN ANDRES se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování SUNNY ISLAND CASITA SAN ANDRES se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mi Tía holiday home with terrace

Mi Tía holiday home with terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Mi Tía holiday home with terrace. Featuring sea views, Mi Tía holiday home with terrace provides accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Las Teresitas Beach. Ubytování Mi Tía holiday home with terrace se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carta Apartment in San Andrés

Carta Apartment in San Andrés

Ubytování (Apartmán) Carta Apartment in San Andrés. Offering free WiFi and city views, Carta Apartment in San Andrés provides accommodation set in San Andrés, just 200 metres from Las Teresitas Beach. Ubytování Carta Apartment in San Andrés se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Andres Suites 2A with jacuzzi

San Andres Suites 2A with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) San Andres Suites 2A with jacuzzi. San Andres Suites 2A se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Nabízí vířivku, terasu a klimatizaci. Ubytování San Andres Suites 2A with jacuzzi se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Costera Fragata

Casa Costera Fragata

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Costera Fragata. Featuring city views, Casa Costera Fragata features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Las Teresitas Beach. Ubytování Casa Costera Fragata se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife).

SAN ANDRES LAS TERESITAS LOFT

SAN ANDRES LAS TERESITAS LOFT

Ubytování (Apartmán) SAN ANDRES LAS TERESITAS LOFT. SAN ANDRES LAS TERESITAS LOFT is located in San Andrés. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování SAN ANDRES LAS TERESITAS LOFT se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife).

SAN ANDRES APARTMENT LAS TERESITAS

SAN ANDRES APARTMENT LAS TERESITAS

Ubytování (Apartmán) SAN ANDRES APARTMENT LAS TERESITAS. SAN ANDRES APARTMENT LAS TERESITAS is set in San Andrés and offers a restaurant and a bar. The air-conditioned accommodation is 12 km from La Laguna. Ubytování SAN ANDRES APARTMENT LAS TERESITAS se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife).

San Andres Suites 1A with jacuzzi

San Andres Suites 1A with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) San Andres Suites 1A with jacuzzi. San Andres Suites 1A se nachází v San Andrés, 300 metrů od pláže Las Teresitas a 1,7 km od pláže Las Gaviotas. Nabízí vířivku, terasu a klimatizaci. Ubytování San Andres Suites 1A with jacuzzi se nachází ve městě San Andrés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě San Andrés

Město San Andrés se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě San Andrés.