Hledat

Ubytování

Ubytování město Saltusio

Ve městě Saltusio (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saltusio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saltusio

Quellenhof See Lodge

10

Quellenhof See Lodge

Ubytování (Rezort) Quellenhof See Lodge. Quellenhof See Lodge se nachází v Saltusiu, 11 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Quellenhof See Lodge se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Passeier - RIVER

10

Chalet Passeier - RIVER

Ubytování (Chata) Chalet Passeier - RIVER. Chalet Passeier - RIVER se nachází v Saltusiu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Selva di Val Gardena je vzdálená 47 km. Ubytování Chalet Passeier - RIVER se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Passeier - ZOLL

10

Chalet Passeier - ZOLL

Ubytování (Chata) Chalet Passeier - ZOLL. Chalet Passeier - ZOLL se nachází v Saltusiu. Ubytování je vzdálené 47 km od obce Selva di Val Gardena a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a... Ubytování Chalet Passeier - ZOLL se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Hirzer

9,5

Ferienwohnung Hirzer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hirzer. Ferienwohnung Hirzer se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Ferienwohnung Hirzer se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Residence Saltauserhof Resort

9,5

Panorama Residence Saltauserhof Resort

Ubytování (Hotel) Panorama Residence Saltauserhof Resort. Panorama Residence Saltauserhof Resort se nachází v Saltusiu. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Panorama Residence Saltauserhof Resort se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apfelhotel Torgglerhof

9,4

Apfelhotel Torgglerhof

Ubytování (Hotel) Apfelhotel Torgglerhof. Apfelhotel Torgglerhof se nachází v Saltusiu, 9,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Apfelhotel Torgglerhof se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Riederhof

9,3

Appartement Riederhof

Ubytování (Aparthotel) Appartement Riederhof. Nachází se v osadě poblíž řeky Passirio a 2 km od Saltusia. Rodinný Appartement Riederhof nabízí apartmány v alpském stylu a malé fitness centrum s... Ubytování Appartement Riederhof se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonnegg

9

Pension Sonnegg

Ubytování (Hotel) Pension Sonnegg. Pension Sonnegg se nachází v Saltusiu, 8,7 km od střelného prachu - Polveriera. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a wellness centrum. Ubytování Pension Sonnegg se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Sonnegg

8,9

Hotel Pension Sonnegg

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Sonnegg. Rodinný Hotel Pension Sonnegg se nachází v Saltusiu a nabízí moderní alpský styl, bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Pension Sonnegg se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Saltauserhof

8,9

Hotel Saltauserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Saltauserhof. Hotel Saltauserhof se nachází v oblasti Passeiertal, 10 km od Merana, a nabízí bezplatné wellness centrum a 2 tenisové kurty. Sídlí ve 12. Ubytování Hotel Saltauserhof se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension St. Ursula

8,3

Pension St. Ursula

Ubytování (Penzion) Pension St. Ursula. Pension Sankt Ursula se nachází v klidné části města Saltusio, 15 minut jízdy od Merana a zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pension St. Ursula se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenparadies Apartement 1

8,3

Sonnenparadies Apartement 1

Ubytování (Apartmán) Sonnenparadies Apartement 1. Sonnenparadies Apartement 1 se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnenparadies Apartement 1 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenparadies Apartement 3

8,3

Sonnenparadies Apartement 3

Ubytování (Apartmán) Sonnenparadies Apartement 3. Sonnenparadies Apartement 3 se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnenparadies Apartement 3 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Strickerhof Appartment 1

8,3

Strickerhof Appartment 1

Ubytování (Apartmán) Strickerhof Appartment 1. Strickerhof Appartment 1 se nachází v Saltusiu, 12 km od parku Parco Maia, parku Elizabeth a 12 km od Kurhausu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Strickerhof Appartment 1 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Ortler

8,1

Ferienwohnung Ortler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ortler. Ferienwohnung Ortler se nachází asi 12 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Ferienwohnung Ortler se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenparadies Apartement 4

8,1

Sonnenparadies Apartement 4

Ubytování (Apartmán) Sonnenparadies Apartement 4. Sonnenparadies Apartement 4 se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnenparadies Apartement 4 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenparadies Apartement 2

7,7

Sonnenparadies Apartement 2

Ubytování (Apartmán) Sonnenparadies Apartement 2. Sonnenparadies Apartement 2 se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnenparadies Apartement 2 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Strickerhof - Appartment 3

7,6

Strickerhof - Appartment 3

Ubytování (Apartmán) Strickerhof - Appartment 3. Strickerhof - Appartment 3 se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 41 km od Söldenu. Ubytování Strickerhof - Appartment 3 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Strickerhof - Appartment 2

7,6

Strickerhof - Appartment 2

Ubytování (Apartmán) Strickerhof - Appartment 2. Strickerhof - Appartment 2 se nachází v Saltusiu, 12 km od parku Parco Maia, parku Elizabeth a 12 km od Kurhausu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Strickerhof - Appartment 2 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhof Lodge Almrose iii

Alpenhof Lodge Almrose iii

Ubytování (Apartmán) Alpenhof Lodge Almrose iii. Alpenhof Lodge ALMROSE III se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenhof Lodge Almrose iii se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhof Lodge Almrose ii

Alpenhof Lodge Almrose ii

Ubytování (Apartmán) Alpenhof Lodge Almrose ii. Ubytování se nachází v Saltusiu v regionu Tridentsko-Horní Adiže. Alpenhof Lodge ALMROSE II má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenhof Lodge Almrose ii se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Laugen

Ferienwohnung Laugen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Laugen. Ferienwohnung Laugen se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Ferienwohnung Laugen se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Riederhof Ferienwohnungen Arthur 3

Riederhof Ferienwohnungen Arthur 3

Ubytování (Apartmán) Riederhof Ferienwohnungen Arthur 3. Riederhof Ferienwohnungen Arthur 3 se nachází v Saltusiu a nabízí gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Riederhof Ferienwohnungen Arthur 3 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhof Lodge Butterblume iii

Alpenhof Lodge Butterblume iii

Ubytování (Apartmán) Alpenhof Lodge Butterblume iii. Alpenhof Lodge BUTTERBLUME III se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenhof Lodge Butterblume iii se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Riederhof Ferienwohnungen Arthur 1

Riederhof Ferienwohnungen Arthur 1

Ubytování (Apartmán) Riederhof Ferienwohnungen Arthur 1. Riederhof Ferienwohnungen Arthur 1 se nachází v Saltusiu a nabízí gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Riederhof Ferienwohnungen Arthur 1 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Riad

Chalet Riad

Ubytování (Chata) Chalet Riad. Chalet Riad se nachází 8,7 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Riad se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhof Lodge Butterblume ii

Alpenhof Lodge Butterblume ii

Ubytování (Apartmán) Alpenhof Lodge Butterblume ii. Alpenhof Lodge BUTTERBLUME II se nachází v Saltusiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenhof Lodge Butterblume ii se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Riad 2

Chalet Riad 2

Ubytování (Apartmány) Chalet Riad 2. Chalet Riad 2 se nachází asi 9,2 km od parku Maia a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Chalet Riad 2 se nachází ve městě Saltusio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Saltusio

Město Saltusio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Saltusio.