Hledat

Ubytování

Ubytování město Salorno

Ve městě Salorno (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Salorno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Salorno

Agritur Zuveith

9,8

Agritur Zuveith

Ubytování (Apartmán) Agritur Zuveith. Agritur Zuveith se nachází v Salornu sulla Strada del Vino, 30 km od MUSE a 41 km od jezera Molveno. Ubytování Agritur Zuveith se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur E-Cinque

9,5

Agritur E-Cinque

Ubytování (Farma) Agritur E-Cinque. Agritur E-Cinque se nachází 29 km od MUSE a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, terasou a pokojovou službou. Ubytování Agritur E-Cinque se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz von Wohlgemuth

9,3

Ansitz von Wohlgemuth

UbytováníAnsitz von Wohlgemuth. Ansitz von Wohlgemuth se nachází v Salornu sulla Strada del Vino a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Apartmán sídlí v budově ze 16. Ubytování Ansitz von Wohlgemuth se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grünwald

9

Grünwald

UbytováníGrünwald. Grünwald se nachází v Salornu sulla Strada del Vino, 32 km od MUSE. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, restaurací a barem. Ubytování Grünwald se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Comfort Erica Dolomiti Val d'Adige

8,5

Hotel Comfort Erica Dolomiti Val d'Adige

Ubytování (Hotel) Hotel Comfort Erica Dolomiti Val d'Adige. Hotel Comfort Erica Dolomiti Val d'Adige se nachází v Salornu a nabízí bezplatnou posilovnu a wellness centrum s tureckou lázní a saunou. Ubytování Hotel Comfort Erica Dolomiti Val d'Adige se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

le stanze di Saraswati

8,4

le stanze di Saraswati

Ubytování (Penzion) le stanze di Saraswati. Le stanze di Saraswati se nachází v Salornu sulla Strada del Vino, 28 km od MUSE a 39 km od jezera Molveno. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování le stanze di Saraswati se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Gasthof Salurn

8,4

Albergo Gasthof Salurn

Ubytování (Hotel) Albergo Gasthof Salurn. Albergo Gasthof Salurn se nachází v Salornu sulla Strada del Vino, 29 km od MUSE. Nabízí bar, terasu a výhled na město. Ubytování Albergo Gasthof Salurn se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Noldin - Historische Herberge, dimora storica

8,3

Haus Noldin - Historische Herberge, dimora storica

UbytováníHaus Noldin - Historische Herberge, dimora storica. The Haus Noldin is located in the centre of Salorno, 20 km from Lake Caldaro. Ubytování Haus Noldin - Historische Herberge, dimora storica se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Graue Maus Buchholz

5

Graue Maus Buchholz

Ubytování (Prázdninové domy) Graue Maus Buchholz. Graue Maus Buchholz nabízí ubytování se zahradou, asi 43 km od jezera Molveno. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Graue Maus Buchholz se nachází ve městě Salorno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Salorno

Město Salorno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Salorno.