Hledat

Ubytování

Ubytování město Sa Ràpita

Ve městě Sa Ràpita (Španělsko) máme celkem 88 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sa Ràpita

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sa Ràpita

Finca Can Juan

9,5

Finca Can Juan

Ubytování (Vila) Finca Can Juan. Set in Sa Ràpita, this air-conditioned villa features free WiFi and a terrace with mountains views. It provides free private parking. Ubytování Finca Can Juan se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Na Voltora - LAR165

9,5

Holiday Home Na Voltora - LAR165

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Na Voltora - LAR165. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Na Voltora - LAR165 is located in Sa Ràpita. Ubytování Holiday Home Na Voltora - LAR165 se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Holiday home Carrer de la Balena

9,5

Holiday home Carrer de la Balena

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Carrer de la Balena. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Carrer de la Balena is situated in Sa Ràpita. Ubytování Holiday home Carrer de la Balena se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Sa Rapita Es-Trenc Ferienhäuser

9,4

Sa Rapita Es-Trenc Ferienhäuser

Ubytování (Prázdninové domy) Sa Rapita Es-Trenc Ferienhäuser. Offering an outdoor pool, Sa Rapita Es-Trenc Ferienhäuser is located in Sa Ràpita. Free WiFi access is available in this holiday home. Ubytování Sa Rapita Es-Trenc Ferienhäuser se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Balcón d'es Trenc

9,3

Balcón d'es Trenc

Ubytování (Apartmány) Balcón d'es Trenc. Nachází se 100 metrů od S'Arenal de Sa Rápita, Balcón d'es Trenc nabízí restauraci, venkovní bazén a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Balcón d'es Trenc se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Casa Pop - Mar i cel

9,3

Casa Pop - Mar i cel

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pop - Mar i cel. Located in Sa Ràpita, 2.5 km from Es Raco de S'Arena Beach, Casa Pop - Mar i cel provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Pop - Mar i cel se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Balco d’es Trenc

9

Balco d’es Trenc

Ubytování (Apartmán) Balco d’es Trenc. Balco d'es Trenc se nachází v letovisku Sa Ràpita, 350 metrů od letoviska S'Arenal de Sa Rápita a 2,2 km od pláže Es Trenc, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Balco d’es Trenc se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

SA RAPITA BEACH HOUSE

8,9

SA RAPITA BEACH HOUSE

Ubytování (Apartmán) SA RAPITA BEACH HOUSE. SA RAPITA BEACH HOUSE se nachází asi 200 metrů od letoviska S'Arenal de Sa Rápita a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování SA RAPITA BEACH HOUSE se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Casa de lujo frente a la playa de Es Trenc

8,5

Casa de lujo frente a la playa de Es Trenc

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de lujo frente a la playa de Es Trenc. Situated in Sa Ràpita, within 1.2 km of S'Arenal de Sa Rápita, Casa de lujo frente a la playa de Es Trenc offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Casa de lujo frente a la playa de Es Trenc se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Residence Club - Es Trenc Beach

8,3

Residence Club - Es Trenc Beach

Ubytování (Apartmány) Residence Club - Es Trenc Beach. Residence Club - Es Trenc Beach se nachází v letovisku Sa Ràpita a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, restauraci, venkovní bazén, bar, zahradu a... Ubytování Residence Club - Es Trenc Beach se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Residence Club - Detached Homes - Hotelera Azur

8,3

Residence Club - Detached Homes - Hotelera Azur

Ubytování (Vila) Residence Club - Detached Homes - Hotelera Azur. Residence Club - Samostatné domy - Hotelera Azur se nachází v letovisku Sa Ràpita a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a... Ubytování Residence Club - Detached Homes - Hotelera Azur se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Hostal Ca'n Pep

8,2

Hostal Ca'n Pep

Ubytování (Hotel) Hostal Ca'n Pep. Hostal Ca'n Pep se nachází v letovisku Sa Ràpita, necelý 1 km od pláže S'Arenal de Sa Rápita. Ubytování Hostal Ca'n Pep se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Cas Forner

8,1

Cas Forner

Ubytování (Vila) Cas Forner. Boasting pool views, Cas Forner features accommodation with an outdoor swimming pool, around 60 metres from S'Arenal de Sa Rápita. Ubytování Cas Forner se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Residence El Paraiso

7,7

Residence El Paraiso

Ubytování (Prázdninový dům) Residence El Paraiso. Residence El Paraiso se nachází v Sa Ràpita a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Residence El Paraiso se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Residence Club Deluxe

7,6

Residence Club Deluxe

Ubytování (Apartmány) Residence Club Deluxe. Featuring garden views, Residence Club Deluxe in Sa Ràpita features accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Residence Club Deluxe se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Residence Club El Paraiso

7,6

Residence Club El Paraiso

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Club El Paraiso. Residence Club El Paraiso se nachází ve vesnici Sa Ràpita na Mallorce, 33 km od města Palma de Mallorca a 21 km od pláže El Arenal. Ubytování Residence Club El Paraiso se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Poseidon 2

7,2

Poseidon 2

Ubytování (Apartmán) Poseidon 2. Poseidon 2 is an apartment featuring free WiFi and a terrace located in Sa Ràpita. The unit is 50 km from Palma de Mallorca. Ubytování Poseidon 2 se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Casa Mayor Strand Es Trenc 5 min

Casa Mayor Strand Es Trenc 5 min

Ubytování (Vila) Casa Mayor Strand Es Trenc 5 min. Casa Mayor Strand Es Trenc 5 se nachází v Sa Ràpita na Mallorce. min has a patio. Ubytování Casa Mayor Strand Es Trenc 5 min se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Can Rafel

Can Rafel

Ubytování (Prázdninový dům) Can Rafel. Can Rafel se nachází necelý 1 km od letoviska S'Arenal de Sa Rápita a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Can Rafel se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Can Bosquerro

Can Bosquerro

Ubytování (Vila) Can Bosquerro. Can Bosquerro se nachází v Sa Ràpita na Mallorce a nabízí terasu. Tato vila nabízí výhled do zahrady, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Can Bosquerro se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

El Paraiso Residence Club Mallorca

El Paraiso Residence Club Mallorca

Ubytování (Apartmán) El Paraiso Residence Club Mallorca. El Paraiso Residence Club Mallorca se nachází v letovisku Sa Ràpita a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování El Paraiso Residence Club Mallorca se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Iris

Iris

Ubytování (Prázdninový dům) Iris. Prázdninový dům Iris se zahradou se nachází v Camposu na Mallorce. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 5 km od pláže Es Trenc. Ubytování Iris se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

ORADA 16

ORADA 16

Ubytování (Prázdninový dům) ORADA 16. Located in Sa Ràpita, ORADA 16 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování ORADA 16 se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Casa Pop - Family friendly

Casa Pop - Family friendly

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pop - Family friendly. Located in Sa Ràpita, 2.5 km from Es Raco de S'Arena Beach, Casa Pop - Family friendly provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa Pop - Family friendly se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Son Bielo

YourHouse Son Bielo

Ubytování (Vila) YourHouse Son Bielo. YourHouse Son Bielo se nachází v Sa Ràpita, 20 km od El Arenal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování YourHouse Son Bielo se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Villa d'Es Trenc

Villa d'Es Trenc

Ubytování (Vila) Villa d'Es Trenc. Villa d'Es Trenc se nachází v Sa Ràpita a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Villa d'Es Trenc se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Son Moleto

Son Moleto

Ubytování (Prázdninový dům) Son Moleto. Son Moleto se nachází v Sa Ràpita a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Son Moleto se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Rapita Familiar

Villa Sa Rapita Familiar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sa Rapita Familiar. Villa Sa Rapita Familiar se nachází asi 1,3 km od letoviska S'Arenal de Sa Rápita a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Sa Rapita Familiar se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Villa Paula

Villa Paula

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Paula. Situated only 2 km from Es Raco de S'Arena Beach in Sa Ràpita, Villa Paula features accommodation fitted with a terrace, garden and outdoor pool. Ubytování Villa Paula se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

NA VOLTORA - SA RAPITA

NA VOLTORA - SA RAPITA

Ubytování (Prázdninový dům) NA VOLTORA - SA RAPITA. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, NA VOLTORA - SA RAPITA is set in Sa Ràpita. Ubytování NA VOLTORA - SA RAPITA se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Villa "Isla Bonita"

Villa "Isla Bonita"

Ubytování (Vila) Villa "Isla Bonita". Located in Sa Ràpita, just 2.2 km from Es Raco de S'Arena Beach, Villa "Isla Bonita" provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a... Ubytování Villa "Isla Bonita" se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Casa Amador

Casa Amador

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amador. Casa Amador se nachází u pláže v letovisku Sa Ràpita, 1,7 km od letoviska S'Arenal de Sa Rápita, a nabízí kuchyň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Amador se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Villa Favorita

Villa Favorita

Ubytování (Vila) Villa Favorita. Located in Sa Ràpita in the Balearic Islands region, Villa Favorita features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Favorita se nachází ve městě Sa Ràpita (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Sa Ràpita

Město Sa Ràpita se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 88 hotelů a ubytování ve městě Sa Ràpita.