Hledat

Ubytování

Ubytování město Sa Coma

Ve městě Sa Coma (Španělsko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sa Coma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sa Coma

Casa Paraiso

9,5

Casa Paraiso

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paraiso. Located in Sa Coma in the Majorca region, Casa Paraiso has a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Casa Paraiso se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Ca Nantonia

9,5

Finca Ca Nantonia

Ubytování (Vila) Finca Ca Nantonia. Located in Sa Coma, Finca Ca Nantonia is a villa with a private pool. The accommodation is 5.9 km from Porto Cristo. Ubytování Finca Ca Nantonia se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Iris

9,2

Apartamentos Iris

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Iris. Tyto dvoupatrové apartmány v Sa Coma stojí 2 minuty chůze od pláže a umožňují vstup ke sdílenému venkovnímu bazénu a na tenisový kurt. Ubytování Apartamentos Iris se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Hotel MiM Mallorca - Adults Only

9,1

Hotel MiM Mallorca - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel MiM Mallorca - Adults Only. Hotel MiM Mallorca - Adults Only je moderní hotel pouze pro dospělé zasazený v krásném prostředí na jihovýchodě Mallorky. Ubytování Hotel MiM Mallorca - Adults Only se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Mediterraneo Hotel - Adults Only

9

Hipotels Mediterraneo Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hipotels Mediterraneo Hotel - Adults Only. Hipotels Mediterraneo Hotel se nachází ve velkých zahradách u pláže v Sa Coma. Ubytování Hipotels Mediterraneo Hotel - Adults Only se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

CM Mallorca Palace - Only Adults

9

CM Mallorca Palace - Only Adults

Ubytování (Hotel) CM Mallorca Palace - Only Adults. Mallorca Palace se nachází pouhých 250 metrů od pláže v letovisku Sa Coma na východním pobřeží Mallorky. Ubytování CM Mallorca Palace - Only Adults se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

S’Olivera

8,7

S’Olivera

Ubytování (Prázdninový dům) S’Olivera. Set 3 minutes’ walk from Sa Coma Beach, S’olivera features a spacious and bright house with an outdoor pool and free barbecue facilities. Ubytování S’Olivera se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hipotels Marfil Playa

8,6

Hipotels Marfil Playa

Ubytování (Hotel) Hipotels Marfil Playa. Tento elegantní hotel se nachází jen 100 metrů od pláže Sa Coma. Nabízí moderní design a velký venkovní bazén. Ubytování Hipotels Marfil Playa se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Palia Sa Coma Playa

8,5

Hotel Palia Sa Coma Playa

Ubytování (Hotel) Hotel Palia Sa Coma Playa. Apartmány se nachází v pobřežním městě Sa Coma u dlouhé písčité pláže, která patří k nejkrásnějším na severu Mallorky. Ubytování Hotel Palia Sa Coma Playa se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

HSM Club Torre Blanca

8,5

HSM Club Torre Blanca

Ubytování (Hotel) HSM Club Torre Blanca. HSM Club Torre Blanca se nachází v Sa Coma a nabízí 3hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem a venkovním bazénem. Ubytování HSM Club Torre Blanca se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

THB Sa Coma Platja

8,2

THB Sa Coma Platja

Ubytování (Hotel) THB Sa Coma Platja. Hotel THB Sa Coma Platja se nachází na nábřeží. Nabízí klimatizované ubytování se satelitní TV a terasou, Wi-Fi zdarma a 2 samostatné venkovní bazény pro... Ubytování THB Sa Coma Platja se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Mediterraneo Club

8,2

Hipotels Mediterraneo Club

Ubytování (Rezort) Hipotels Mediterraneo Club. Tento rezort s venkovním bazénem je vhodný pro rodiny s dětmi a nachází se jen 2 minuty od pláže Sa Coma. Ubytování Hipotels Mediterraneo Club se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Sa Coma - MLR200

8,2

Holiday Home Sa Coma - MLR200

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sa Coma - MLR200. Set in Sa Coma in the Balearic Islands region, Holiday Home Sa Coma - MLR200 features a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Holiday Home Sa Coma - MLR200 se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HM Mar Blau

8,2

HM Mar Blau

Ubytování (Hotel) HM Mar Blau. SENTIDO Mar Blau se nachází v letovisku Sa Coma a nabízí zahradu, bar, slunnou terasu s bazénem a kontinentální snídaně. Ubytování HM Mar Blau se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Playa Dorada

8,1

Aparthotel Playa Dorada

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Playa Dorada. Just metres from glorious beaches, this hotel is ideal for the sun, sea and sand holiday with a fantastic outdoor pool and great buffet-style restaurant. Ubytování Aparthotel Playa Dorada se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Hipotels Coma Gran

8

Hipotels Coma Gran

Ubytování (Hotel) Hipotels Coma Gran. Hipotels Coma Gran se nachází v letovisku Sa Coma a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a společný lounge. Ubytování Hipotels Coma Gran se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Amena Mar

7,8

Amena Mar

Ubytování (Penzion) Amena Mar. Amena Mar se nachází u pláže mezi letovisky Porto Cristo a Cala Millor a poskytuje výhled na moře. Ubytování Amena Mar se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

SeaSun Siurell

7,5

SeaSun Siurell

Ubytování (Hotel) SeaSun Siurell. SeaSun Siurell se nachází v obci Sa Coma na Mallorce, 38 km od města Alcudía. Najdete zde venkovní bazén, dětské hřiště a restauraci. Ubytování SeaSun Siurell se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Blue Sea Gran Playa

7,4

Blue Sea Gran Playa

Ubytování (Hotel) Blue Sea Gran Playa. Blue Sea Gran Playa se nachází u pláže Sa Coma na Mallorce a nabízí 3 venkovní bazény obklopené slunečními terasami a zahradami. Ubytování Blue Sea Gran Playa se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Club Sa Coma

7,3

Club Sa Coma

Ubytování (Apartmány) Club Sa Coma. Club Sa Coma leží 5 minut chůze od pláže Sa Coma na Mallorce. Na hosty zde čeká sezónní venkovní bazén a apartmány s TV a vlastním balkonem. Ubytování Club Sa Coma se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Europa

7,2

Apartamentos Europa

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Europa. Apartamentos Europa se nachází v letovisku Sa Coma, 5 minut chůze od stejnojmenné pláže. Ubytování Apartamentos Europa se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Xisca

Ca Na Xisca

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Xisca. Featuring an outdoor pool and sea views, Ca Na Xisca is located in Sa Coma. This holiday home features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Ca Na Xisca se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 42 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Bunyola Elegant 5BR with AC Private Pool short drive to Palma

Finca Bunyola Elegant 5BR with AC Private Pool short drive to Palma

Ubytování (Vila) Finca Bunyola Elegant 5BR with AC Private Pool short drive to Palma. Boasting a garden, private pool and mountain views, Finca Bunyola Elegant 5BR with AC Private Pool short drive to Palma is situated in Palmanyola. Ubytování Finca Bunyola Elegant 5BR with AC Private Pool short drive to Palma se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Coma

Villa Sa Coma

Ubytování (Vila) Villa Sa Coma. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Villa Sa Coma is situated in Sa Coma. Ubytování Villa Sa Coma se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa Tierraseca-Bunyola

Villa Tierraseca-Bunyola

Ubytování (Vila) Villa Tierraseca-Bunyola. Set in Bunyola in the Balearic Islands region, Villa Tierraseca-Bunyola has a garden. The air-conditioned accommodation is 28 km from Magaluf. Ubytování Villa Tierraseca-Bunyola se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morers

Morers

Ubytování (Vila) Morers. Situated in Sa Coma, 550 metres from Sa Coma Beach and 1 km from Cala Moreia Beach, Morers features accommodation with free WiFi, air conditioning, an... Ubytování Morers se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Rosas 28

Rosas 28

Ubytování (Prázdninový dům) Rosas 28. Situated in Sa Coma, Rosas 28 provides a private pool. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a patio. Ubytování Rosas 28 se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa TIERRASECA

Villa TIERRASECA

Ubytování (Vila) Villa TIERRASECA. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa TIERRASECA is located in Bunyola. The air-conditioned accommodation is 28 km from Magaluf. Ubytování Villa TIERRASECA se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Christina

Villa Christina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Christina. Boasting pool views, Villa Christina features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.4 km from Cala Millor Beach. Ubytování Villa Christina se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Can Cantari

Can Cantari

Ubytování (Vila) Can Cantari. Featuring a garden, Can Cantari is a chalet, located in Sa Coma. Guests benefit from patio, porch and barbecue facilities. Ubytování Can Cantari se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palmeres

Palmeres

Ubytování (Apartmán) Palmeres. Set in Sa Coma, 1.4 km from Cala Millor Beach, Palmeres offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Palmeres se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ses Àncores

Ses Àncores

Ubytování (Vila) Ses Àncores. Situated in Sa Coma, this villa is located 51 km from Alcudia. The property is 4 km from Cala Millor and boasts views of the pool. Ubytování Ses Àncores se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Coma Holiday Home Sleeps 6 with Pool

Sa Coma Holiday Home Sleeps 6 with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Coma Holiday Home Sleeps 6 with Pool. Featuring pool views, Sa Coma Holiday Home Sleeps 6 with Pool provides accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 1. Ubytování Sa Coma Holiday Home Sleeps 6 with Pool se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Sa Coma

Město Sa Coma se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Sa Coma.