Hledat

Ubytování

Ubytování město Sa Coma

Ve městě Sa Coma (Španělsko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sa Coma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sa Coma

Casa Paraiso

9,5

Casa Paraiso

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paraiso. Located in Sa Coma in the Majorca region, Casa Paraiso has a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Casa Paraiso se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

S’Olivera

8,7

S’Olivera

Ubytování (Prázdninový dům) S’Olivera. Set 3 minutes’ walk from Sa Coma Beach, S’olivera features a spacious and bright house with an outdoor pool and free barbecue facilities. Ubytování S’Olivera se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Globales Bouganvilla

8,3

Globales Bouganvilla

Ubytování (Aparthotel) Globales Bouganvilla. Globales Bouganvilla se nachází na východě Mallorky, v blízkosti pláže Sa Coma s bílým pískem a čistou vodou. Ubytování Globales Bouganvilla se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Sa Coma - MLR200

8,2

Holiday Home Sa Coma - MLR200

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sa Coma - MLR200. Set in Sa Coma in the Balearic Islands region, Holiday Home Sa Coma - MLR200 features a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Holiday Home Sa Coma - MLR200 se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Hotel Mariant Park

7,8

Hotel Mariant Park

Ubytování (Hotel) Hotel Mariant Park. Hotel Mariant Park se nachází v Sa Coma a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Hotel Mariant Park se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ca'n Pedro

Ca'n Pedro

Ubytování (Prázdninový dům) Ca'n Pedro. Ubytování se nachází v letovisku Sa Coma, 350 metrů od pláže Sa Coma a 650 metrů od pláže Cala Moreia. Ca'n Pedro nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Ca'n Pedro se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Casa Arturo

Casa Arturo

Ubytování (Chata) Casa Arturo. Casa Arturo se nachází v letovisku Sa Coma, pouhých 450 metrů od pláže Sa Coma a necelý 1 km od pláže Cala Moreia, a nabízí patio. Ubytování Casa Arturo se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Xisca

Ca Na Xisca

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Xisca. Featuring an outdoor pool and sea views, Ca Na Xisca is located in Sa Coma. This holiday home features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Ca Na Xisca se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa Antonia

Villa Antonia

Ubytování (Vila) Villa Antonia. Villa Antonia se nachází v Sa Coma, v blízkosti pláže Sa Coma a 700 metrů od pláže Cala Moreia. Nabízí balkon s výhledem na bazén, venkovní bazén a terasu. Ubytování Villa Antonia se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa Tierraseca-Bunyola

Villa Tierraseca-Bunyola

Ubytování (Vila) Villa Tierraseca-Bunyola. Set in Bunyola in the Balearic Islands region, Villa Tierraseca-Bunyola has a garden. The air-conditioned accommodation is 28 km from Magaluf. Ubytování Villa Tierraseca-Bunyola se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Coma

Villa Sa Coma

Ubytování (Vila) Villa Sa Coma. Villa Sa Coma se nachází na východním pobřeží Mallorky, 5 minut chůze od pláže. Nabízí venkovní bazén, terasu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Sa Coma se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Villa TIERRASECA

Villa TIERRASECA

Ubytování (Vila) Villa TIERRASECA. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa TIERRASECA is located in Bunyola. The air-conditioned accommodation is 28 km from Magaluf. Ubytování Villa TIERRASECA se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Finca Olmo

Finca Olmo

Ubytování (Vila) Finca Olmo. Finca Olmo se nachází asi 500 metrů od pláže Sa Coma a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Finca Olmo se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Can Cantari

Can Cantari

Ubytování (Vila) Can Cantari. Featuring a garden, Can Cantari is a chalet, located in Sa Coma. Guests benefit from patio, porch and barbecue facilities. Ubytování Can Cantari se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ses Àncores

Ses Àncores

Ubytování (Vila) Ses Àncores. Situated in Sa Coma, this villa is located 51 km from Alcudia. The property is 4 km from Cala Millor and boasts views of the pool. Ubytování Ses Àncores se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Sa Coma

Město Sa Coma se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Sa Coma.